Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

adulina
autor
3. jún 2008

ahojte 🙂
ako sa mate?
kukam, ze Terez bude mat tiez dievčatko, gratulujem Terezka 🙂 aspon si Alex bude mat z coho vyberat.

Ale baby uz sa tolko netento, hodte aj dalsieho chlapa nech ten nas nie je sam 😀

zabka
3. jún 2008

Moj manzel by zas chcel aby sa volalo po mne keby bolo dievcatko, ale ja moc nechcem....
Ahoj adu, no mozno prispejem ja ale to je este daleko... 😉

pahu
3. jún 2008

Terez, Natália, Emma je momentálne katastrofálne v kurze, každá druhá maminka tak volá na svoju dcéru 😀

Ahoj Adu 😀 S chlapmi musíš počkať na mňa, ja budem mať dvojičky, 2 chalanov 😀 Ani neviem či ty vieš... Začala som brať antikoncepciu na ustálenie hormónov a od 21.DC začínam pichať injekcie na naše 1.IVF 😉 Takže aktuálne pripadá do úvahy že budem tehuľka cca v 2.polovici júla 😀

terezicka
3. jún 2008

Teda Adulka ale na jednej strane môžeš byť rada z toľkých báb, veru Alex bude mať široký výber 😀 A inak sa ako máte?
Žabka my sme chvíľu tiež uvažovali nad Terezkou, ale už sme v rodine 3 a toto by bola štvrtá 😝 A sme sa predbežne dohodli že dáme meno ktoré nie je v rodine, hoci Emma už je - moja najmladšia sesternica 3 ročná ale oni bývajú v Kanade takže to je tak že sa s nimi vidíme raz za dva roky na pár hodín a dosť...

zabka
3. jún 2008

No ja budem nad menom uvazovat az ked budem vediet co to je... Inak neviem ake meno by som vybrala pre chlapca... 😨

adulina
autor
3. jún 2008

ahojky Pahu, tak uz teraz viem, ze si ma uviedla do obrazu u Teba, mrzi ma ze to nevislo a nebudeme spolu oslavovat 😅 a uz sa tesim a drzim palce na tvoje tehu, stráááááááásne drzím palce. 🙂 😉
a ináč ako?

zabka, teda zabka je pekne meno 😀 😀 😀 😀 ani sa nedivím, ze manzel chce aby sa tak volalo 😀

zabka
3. jún 2008

Nie zabka 😀 😀 .. Normalne sa volam Martina 😉

adulina
autor
3. jún 2008

zabka 😀 😉

inac mame sa fajn, no ale uz je nas protestant hore tak idem sa venovat 😉 zacal sa tak jedovat a protestovat ze az 😀 nechce lezt, sediet, spat, byt na rukach 😀

tak pa niekedy inokedy 😉 🙂

terezicka
3. jún 2008

Tak pa Adulka a určite sa ešte ozvi 🙂
Pahu to je veľká pravda čo si napísala...

zabka
3. jún 2008

terez v tehu sa nemoze bambinko? ja akurat papam teda sa aspon snazim trosku lebo som mala celkom chut aj ked donutenu... Inak som ho od tehu este nejedla, myslis ze to moze uskodit?Niekde som citala ze by sa nemalo co ty na to

terezicka
3. jún 2008

Žabka viem že nejaké syry sa neodporúčajú, ale ja keď som mala na niečo chuť tak som si dopriala - samozrejme všetko v norme...Podľa mňa keď ti niečo chutí a máš na to chuť tak zbyočne netýraj svoje telo že si nedáš

zabka
3. jún 2008

No ved som rada ze aspon nieco do seba dostanem.... Takto hrozne mi este nebolo

terezicka
3. jún 2008

Žabka tak keď ti aspoň toto chutí tak to pekne papkaj 🙂 Aspoň niečo...Ja akurát pchám do seba jahody s cukrom, na obed nám dnes donesú pizzu 😀

zabka
3. jún 2008

Mnam jahodky by som si veru dala hod aspon jednu 😉

terezicka
3. jún 2008

Žabka pozde už som ich všetky zožrala 😀

zabka
3. jún 2008

Dobre nevadi, princezna si zasluzila vsetky.. 😉

pahu
3. jún 2008

Aj ja mám jahody 😀
Terez, vstúpila som si do svedomia, dnes som mala na raňajky cereálie s mliekom, ble 😝 Bojovala som s nimi asi hodinku... Teraz lúskam hrášok, o chvíľu pôjdem na obed a potom si dám jahôdky 😀 A večer už jedine šalátik 😉

Adu, škod, musela som zmiznúť na poradu 😀

terezicka
3. jún 2008

Pahu no začala si robiť veru pokroky, to sa cení 🙂

pahu
3. jún 2008

Terez, vieš čo ma to stálo úsilia? Tuším som hrýzla aj do toho mlieka samotného 😀 Ale som taká spokojnejšia, podarilo sa mi schudnúť skoro 4 kg, takže už sa lepšie cítim a aj oblečiem svoje veci z minulého roku 😵 A hlavne, keď začnem pichať všetky tie hormóny, vraj z toho 2-5 kg baby pribrali... Takže tak 😀

zabka
3. jún 2008

tu sa spinkaaaaaaaaaaaaaaaa.... 😵 😵 .. Ja by som si veru schrupla 😉

pipika
3. jún 2008

Ahojte!
Moja alergia dnes znova utoci ☹ 😠
Prve tyzdne tehotenstva som vypila denne skoro liter studeneho mlieka a uz asi 3 dni mlieko ani citit nemozem. 😝

pahu
3. jún 2008

Aj ja som nejaká unavená, asi po tom segedíne, čo som spapkala na obed 😀

terezicka
4. jún 2008

Dobré ránko tak včera sme sa s Marekom definitívne dohodli na mene pre našu dcéru - už som ho vložila aj do pasu a začali sme malú pekne tak aj oslovovať 🙂
Mám tu aj fotky, len baterka na foťáku dáko blikala tak dúfam že vydrží aspoň kým dám foto do pc 😅

jankabelka
4. jún 2008

dobré ránko 🙂
Terezka vybrali ste krásne meno pre vašu bambuľku 😉 idem kuk fotky

terezicka
4. jún 2008

Janka ďakujem, to bolo prvé meno na ktorom sme sa dohodli už niekedy pred 4 rokmi 🙂 Ale fotky nekukaj, ešte som tam nové nedala, počkám kým začne porada o pol 8 a potom to spravím ok? Ja dám vedieť že už sú tam 🙂

sharlotta
4. jún 2008

Ahojte, este som doma, ale o chvilu odchadzam do prace. Strasne sa mi uz nechce. Uz len 2 a pol tyzdna do uzatvorenia znamok. 😝 Jaaaj, najradsej by som uz teraz. A hlavne ked clovek vidi, ze to ucenie a ni nema vyznam. Ja sa tam idem roztrhnut a oni su stale rovnako hlupi. 😠 Inak predvcerom do mna zo zadu riadne narazil opity sused. Isla som vyparkovat a videla som ho, ze zaradil spiatocku, tak som ostala stat, lebo som nevedela, ktroym smerom pojde a on do mna praaaask s takym dobrym rozbehom.Esteze som si hned zapla pas, ked som si sadla do auta, lebo by som mala urcite rozbitu hlavu o predne sklo. 😠 A nevolali sme policiu, lebo mi rozbil len zadne svetlo, ale ked mi podaval doklady, aby som si opisala udaje, tak z neho razilo, jak zo suda. A este najprv zacal, ze je to moja vina, ze co som tam stala. Ale on z tej dialky ma musel vidiet. Podla mna sa vobec nepozeral dozadu. 😠

terezicka
4. jún 2008

Ahoj Sharlotta, nič si nerob z takých hlupákov vždy je na vine niekto druhý ale oni nikdy 😝

nellie_
4. jún 2008

Ahojte.. 🙂 🙂 🙂
terezka krásne meno ste vybrali... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ja chodim teraz denno denne na injekcie, rozpúšťame cystu, čo mi nasla v pondelok na kontrolnom sone...svinka ma 5x5 cm, tak chodim kazdy den na riadne štiplavice.. 😖
A to divne krvacanie co som vam minuly tyzden spominala spôsobovala ona a aj tie divne bolesti (a ja uz som si myslela ze by to mohlo byt tehu 😅 ) no ale neva, takze tento mesiac mam oddychovy, pretoze nemam sajn kolky den cyklu som a kedy budu plodne dni a tak...ale mala pauza neuskodi... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon si budeme len uzivat sexik a nebudem vyratavat, kedy musíme plodiť.. 😀 😀 😀 😀

terezicka
4. jún 2008

Nellie ahojky a ďakujem za pochvalu mena 🙂 A dúfam že tebe bude tiež už len dobre, aj keď máš síce cystu ale aspoň sa prišlo na to že ju máš, určite sa jej rýchlo zbavíš a budeš čoskoro tehuľka 😉
Inak som pridala foto do albumu tak kuk 😀

nellie_
4. jún 2008

Terez kukla som foto..Eminka je krasavica riadna uz teraz.. 😉
A ake chutne vecičky pre ňu máte.. 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty si ake dievčatko Terez, tak mladunko vypadas..kolko mas rokov.. 😉