Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
2. aug 2009

Pahu že ťa tu aj vidno vidno, by si sa mohla aj trochu častejšie ukazovať, by sme sa potešili 😎 A napísať nám ako sa ti darí, čo nové v robote, aj to či si už v novej lebo si tuším dačo také spomínala a tak... 😎

Meliska určite diétu zvládneš, veď pre drobca spravíš čokoľvek však?

Pipika a Žabka vašim slečnám prajeme s Luckou všetko naj k 7 mesiacom 😵

meliska
3. aug 2009

Ahojte,
no jasne sharlotta ze sa budem este s tebou hrat 😀 ty si ale spekulant, ja si tym vsetkym mam prejst sama a tebe budem potom radit, cooo? 😀 😀 😀
pahu: ahoooj, aj ty si nam chybala, ved sa obcas zastav... a ozaj nemame my uz nejaky prirastok? ved uz cakam na spravy o babulke nejak stale nic... 😉
terezka: jasne, ze vydrzim, len je to trosku zataz na psychiku... hlavne, ked varim... tak musim rozmyslat, ci to potom mozem aj jest... ale uvidime, ako bude po dalsej kontrole na diabetologii 😉
pipika: takze 2ks peciva denne, hmmm no je to bieda... ale co uz 😉

meliska
3. aug 2009

pahu: vsetko najlepsie k narodeninam teeeeda, aspon myslim, ze ich mas dnes 😀

sharlotta
3. aug 2009

Fuuuha, Meliska, tak ty takto dietkujes... ☹ Pevnu volu prajem! Ja mam momentalne obdobie obzerstva, tak si take cosi ani neviem predstavit 😅

Hej, hej, presne to chcem, aby si ty vychytala muchy a potom mi radila co a ako. len skoda, ze nebyvate v BA...to este doladime... 😉

Pahu: Vsetko najlepsie, ked sa Meliska nemyli a mas ich dnes. ako sa dari?

meliska
3. aug 2009

sharlotta: no nieco mi hovor, nie je to dobrovolna dieta, ale o toho drobca vo vnutri mam taky strach, ze aj keby som mala jest iba halusky s kapustou (z duse ich neznasam) tak to vydrzim 😀

jankabelka
3. aug 2009

Ahojte kočky, ako sa vám dnes darí?
Ja som bola dnes na monitore v nemocnici, a najlepšie bolo na tom to že malú bambuľku stále čkalo, ale inak je to ok 🙂
Meliska s tou dietou to zvládne,š bude to chcieť asi viac trpezlivosti ale určite to zvládneš.
Pahu k narodeninám želám všetko krásne na svete 😀
Pipika kočík je peknučký a to video je super, Lili všetko naj 😉
Terezka aspoň si si cez víkend trošku oddýchla 😎
O Babulke neviete nič?

mirka20
3. aug 2009

ahooooj 🙂
tak sa opat hlasim 😵 na chalupe bolo supis, trosku sme zavadzali, lebo nasi prerabali jednu izbu, ale vsak co, oni chceli, nech prideme s rebekou 😅 ale aj si uzivali vnucku.
mel, s tou dietou ma to mrzi, ale aspon to mas len do konca tehu. ja moju bezlepku mam do konca zivota 😖
o zivosti deti by som vam vedela rozpravat. nasa rebeka ked sa zastavi, tak len na 2-3 sekundy a fici dalej 😀
vsetko naj k vymesaciam 🙂
terez, kedy mozme prist kocikovat?

pahu
3. aug 2009

meliska, Sharlotta 😀 Dakujeeeeem 😉 Trafili ste sa uplne presne....
O Babulke viem, hovorila som s nou dnes, ma sa dobre, je uz na Kramaroch a coskoro bude kobylka, sme zvedavi ci dievcatko alebo chlapcek, na svete 😀 Vsetky Vas pozdravuje a ked budem nieco vediet, musim vam pisnut sms, lebo rano letime do Grecka a tam nebudem na webe... Takze mi napiste smskou vase cisla, nech vam pisnem novinky... 0904 700 212

jankabelka
4. aug 2009

Dobré ránko babule, ako ste sa dnes vyhajali?
My ideme dnes na prípravu pre tehotné, tak som zvedavá ako tam bude.
Mirka super, že ste sa mali dobručko a dúfam, že si si aj oddýchla 🙂
Pahu uži si poriadne Grécko a oddychuj 😀

terezicka
4. aug 2009

Ahojte, včera sme boli s Luckou na prvej menšej túre 😅 Zobrali sme aj moju sestru s jej malým a samozrejme deti to zvládli najlepšie, veď sa niesli. Išli sme do Zvolena na Pustý hrad, horúco bolo strašne, no decká si pospali aj cestou hore aj dolu a potom ešte aj v aute cestou domov. Lucka mi celý deň nechceli nič poriadne jesť, len ráno zjedla doma mlieko a trošku výživy potom. Keď sme sa poobede zastavili najesť sa, ja som si dala pečenú kačku s knedľou, však veď to môže aj Lucka. A predstavte si, to moje dieťa mi "zožralo" skoro celú kus kačky. Keď som videla koľko veľa mäsa mi doniesli som normálne rozmýšľala že kto to všetko zje, ale Lucka moju dilemu vyriešila úplne. Som bola z nej hotová, knedlík vypľúvala samozrejme, ale mäso pýtala furt.
A na Pustom hrade sa pustila rozoberať jeden múr, sa pri ňom hádam aj 30 minút zabávala a furt len kamienky vyberala odtiaľ a prach. Ale aspoň bola kľudná.
A večer zaspala okolo 20-tej dosť ticho, bez plakania, spala v kuse do 7, potom zjedla mlieko a ešte zaspala do 9. No to bolo šoky pre mňa, lebo toto sa námf akt ešte nestalo. Takže dneska to vidím len na jeden spánok, skúsim ju dať asi keď sa najeme podľa toho aká bude.
A už som jej dnes stihla kúpiť sandálky, budú jej akurát tak do konca leta, lebo na jeseň jej budeme musieť kúpiť nejaké poltoápnky. Síce sme dostali jedny krásne, ale tie sú jej už teraz akurát, takže na jeseň budeme musieť ísť na nákupy detských topánok 😅

terezicka
4. aug 2009

Pahu krásnu dovolenku prajeme 😵
Mirka no okrem zajtrajška kedy chcete 😉 Lebo zajtra je Marek po nočnej a to ja mám problém udržať Lucku v tichu aspoň ako takom, aby si on mohol kus pospať 😝 Ale inak kedy to vám vyhuvuje, daj vedieť a dohodneme sa. A tešíme sa už teraz 🙂
Jaj a inak som ti chcela napísať, že Lucka začína pri jedle napodobňovať Rebeku 😅 Myslím tým, že nevydrží v kľude jesť. Možno pár lyžičiek zjeme v pohode, ale potom musí ísť medzi hračky alebo chodí okolo nábytku a tak papáme 😅
tiež myslíme silno na Babuľku a čakáme kedy sa dozvieme super správu 🙂

jankabelka
4. aug 2009

Terezička tak Lucke sa mäsko asi veľmi zapáčilo, a keď si sa ty bála že kto to spapá, ona sa rozhodla že ti pomôže. Musí to byť podarené keď taký malý človiečik papá mäsko ale knedľa už nechutí.
My sme boli dnes na tej príprave a dozvedeli sme sa kopec užitočných informácií, a skúšali sme si aj dýchanie takže máme do budúceho stretnutia za úlohu trénovať dýchanie 😕

mirka20
4. aug 2009

terez, lucka bude masova 🙂 aj nasej malej viac chuti sunka ako chlebik, aj ked dnes rano pekne papala aj jedno aj druhe. k tomu stretku. som pozerala pocasie, tak relativne v oba dva dni ma byt polooblacno, takze ideal na prechadzku. tak sa mozme dohodnut na stvrtok, teda ak ti to vyhovuje. by sme prisli hned rano, aj ked neviem, ci vas nezobudime, ked vy vstavate o deviatej. my posledne dni okolo pol siedmej 😖
poslali ste tej pahu niekto tel. cislo?

brise
4. aug 2009

ahojte,
vidim ze cakata na babulku.
takze dnes v noci sa im narodila Ninka. skuste pozrieť augustovky 2009 tam to snaživec celé opisal.
už su celá rodinka pokope. 🙂

meliska
5. aug 2009

babulka a snazivec: z celeho srdiecka vam gratulujemeeee 😵 juuuj velmi sa tesime s vami z malej Ninky, zelame hlavne vela vela zdravia 😉

meliska
5. aug 2009

aha a teda aby sme prezradili aj my farbu ponoziek, takze aj my prispievame do klubu dievcatiek... 😉 na fesaka zamiesime az v druhom kole 😀 😉

jankabelka
5. aug 2009

Dobré ránko 😅
babulka a snazivec 🙂 gratulujeme k dcérke a je prekrásna, želáme maminke aj Ninke veľa zdravíčka
Meliska teda a odkedy vieš farbu ponožiek hm? máme tu babský klub 😀

meliska
5. aug 2009

janka: od pondelka 😉 uz nam minule naznacila, ze by to mohlo byt dievcatko, ale nebola si ista a smiala sa, ze je to 50 na 50, no teraz povedala, ze je to jasna baba 🙂 teraz nam zistili aj anemiu, tak beriem zelezo a je mi po nom celkom tazko na zaludok... 😒 no ale co uz sak, vydrzime 🙂
a vam sa ako dari? vasa babulka je uz dole hlavkou? 😉

jankabelka
5. aug 2009

meliska tak to gratulujem k ružovým ponožkám 😅 s tým železom to poznám ale neboj zvládneš to 😉
nám sa darí zatiaľ dobručko, ale strašne rýchlo sa to kráti. áno malinká je už otočená hlavičkou, ale ešte nech je pekne v brušku ešte máme čas 🙂

mirka20
5. aug 2009

jej, to su uzasne spravy 🙂
babulka, z celeho srdca vam gratulujeme k ninke, prajeme rychle zotavenie po porode, dostatok mliecka a vasej princeznej vela sil a zdravia 😵
mel, gratulujeme aj vam k dievcatku. tato tema je nejaka zacarovana na dievcatka 😅
my sme dnes hore od 5.30 😖 ale nastastie ja som si mohla este potom trochu zdriemnut, lebo kym sa janko vychystal do roboty, tak bola rebeka s nim a ja som si spala 😅

jankabelka
5. aug 2009

Ahoj Mirka 🙂 určite ti to dobre padlo, keď si si trošku ešte schrupla

mirka20
5. aug 2009

jani, padlo to dobre, aj ked by som sa nepriecila ani tomu, keby siel do roboty napr.na desiatu a ja by som dovtedy mohla spat 😅 ale teraz naobed si lahnem s malou a trosku dospim to skore ranne vstavanie 🙂

meliska
5. aug 2009

janka: a meno ste uz nejake vybrali, lebo ja som mala v zalohe kopec chlapcenskych, ale dievcenske moc nie... ale dala som to za ulohu buducemu tatkovi, tak sa snad dohodneme 😀

jankabelka
5. aug 2009

Mirka to ti verím, že by si si pospala ešte aj dlhšie, ale dúfam, že zaspinkáš aj s Rebekou aspoň na 2 hoďky 😉
Meliska, máme vybratú Anetku, ale včera večer sa mi začala páčiť Nina 😀

pipika
5. aug 2009

Ahojte! 🙂
Nesiel nam par dni net, mali sme vypad elektriny.
Babulke zo srdca gratulujeme, tesime sa s nou. 😵
Meliska, citam, ze dalsie dievca je na ceste. Super. Takze kto je teraz na rade s chlapcekom? Asi pahu, vsak? Alebo Terez? Ak si dobre pamatam onedlho chcu zacat snazilkovat. 🙂
Melis, kde je slubene foto? Ja som pridala par.
Dnes rano ma seklo v krku. Strasna bolest. 😠

terezicka
5. aug 2009

AHojte ani nám nešiel net lebo podľa všetkého včera udrel blesk blízko antény takže radosť...Našťastie sa nič zlé nestalo, len výpadok netu...
Babuľka veľmi srdečne gratulujeme, Lucinka posiela kamoške Ninke veľkú pusu na líčko, praje jej krásny život, tebe rýchle zotavenie a tatinkovi radosť zo svojich báb 😵
Meliska a tebe som tipovala chlapca ale nevyšlo mi to 😀 Ale super, raz založíme babské futbalové mužstvo keď ich tu toľko budeme mať 😀
Pipika dobre si pamätáš s tým snažilkovaním, teda my už teraz tomu nechávame voľný priebeh... 😎 A mrzí ma to seknutie v krku 😕
Mirka zajtrajšok platí, veľmi sa tešíme 😎

meliska
6. aug 2009

dobre ranko,
terezka: aj ja som si tipovala chlapca 😅 a tusim aj babulka, no co uz sekli sme sa 😉 ale o to viac sa tesim na bambulku... ale mozme sa dohodnut, ze v druhom kole budeme vyrabat chlapcov 😀 😀 😀
pipika: joj no fotku musim pridat, ale ja som tak leniva 😀 no ale nejako sa posnazim do vikendu ju sem dat, lebo uz aj baby z novembroviek davaju do spolocneho albumu bruska 🙂 a Lili ja krasna, ma nadherne nebickovo modre velke ocka... 😉
janka: ale ved este mate chvilku cas na to aby ste si rozmysleli meno, moja kamoska ked sa jej narodil syn, tak nam volali este zo saly, ze sa im narodil syn, povedali miery a vahu. Po chvilke sme im volali, ze teda ako sa vola, lebo ze nam zabudli povedat... tak sa len smiali, ze nam daju vediet o chvilku, lebo sa este nedohodli... tak sa teraz smejeme, ked vidime maleho ze "syn" 😀

zabka
6. aug 2009

Ahojky vsetkych zdravime.... A gratulujeme babulke k Ninke aj tebe mel k dievcatku..Som zvedava na druhe kolo, dufam ze to uz budu sami chlapci.. 😉 😵 ..Ozaj chcela by som poradit, co uz mozem davat malej papat okrem tej zeleniny a ovocia...Pipi mala je zlatucka a tie ocka ma krasnucke nebickove... 😉

pipika
6. aug 2009

Ahojte! 🙂
Dakujem baby, Lili ma naozaj krasne ocka, ma ich po starej mame.
Zabka, ja jej uz asi mesiac davam aj kura. Teraz som napriklad navarila kura+mrkva+vajicko, vcera mala spenat a zemiaky, v pondelok mala brokolicu+rybu. Zatial vsetko varim a mixujem.
Meliska a ja som mala anemiu, zelezo beriem este aj dnes kedze po porode sa zistilo ze aj mala ma anemiu tak kym ju kojim musim brat zelezo. Zaludok si uz zvykol. 😒

meliska
6. aug 2009

pipika: no ved ja si zvyknem, nemavam problemy s liekmi teda az na par antibiotik... takze sa nejak nebojim, len sa to zacalo trosku zbierat, tie tehotenske neduhy, tak dufam, ze to dotiahneme do terminu... 😉 este aj mala sa tlaci hlavkou na krcok, ale zatial vsetko drzi tak ako ma, len mam lezat s podlozenym zadkom, nech sa zosmykne viac do bruska 😀