Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
11. aug 2009

ahojte 🙂
babulka, ninka je kraaasnucka 😵 a coze tak pozde v noci si hore? nemozes spat? 😉 😅
zabka, noooo, akurat ked som bola u terezky, tak som jej vravela, ze ako presne mi chodi po porode mrcha teraz jej niet. sice este len 2 dni, ale oproti tej presnosti predsa je to len vychylka.
dnes sa chystame do poradne a budu nas aj ockovat 😖
a to pocasie je tu nanic 😖 a to prave tento tyzden ma janko dovcu.

terezicka
11. aug 2009

Ahojte 🙂
U nás prší, dneska isto strávime celý deň dnuka, to bude radosť asi... 😅
Mirka mrcha nedorazila, ak nepríde tak vo štvrtok mi Marek kúpi test a uvidíme. Ale nemám príznaky ani nič, pri Lucke ma strašne boleli prsia a bradavky teraz mi nič nie je. Ale zatiaľ to beriem v pohode, veď som mala aj 50 dňový cyklus takže toto je zatiaľ pohoda 😀
No ale keď tebe ešte neprišiel tak ktovie, ktovie, hlavne ked si vravela že ti zvykne chodiť na deň presne 😕

Babuľka malá Ninka je krásnučká a ako sa cítiš? A aká je Ninka? A ocinko ako, je hrdý nas voje dve baby však?

Aj ostatná detičky samozrejme pozdravujeme 😎

terezicka
11. aug 2009

Mirka aha tu si 😀
Ozaj kočky ktoré periete v Lovele, tak v DM-ke majú Lovelu 3l za 200,-SK aj s lístkom že dlhodobo znížená cena, tak si choďte nakúpiť ak chcete

pipika
11. aug 2009

Ahojte! 🙂

Mirka, terez, to budete spolu tehotne? Super. Som zvedava ako to dopadne. 🙂 Kedy testujete? Aj ja by som chcela druhe dieta, ale teraz este nemozme. Aspon kym nevyriesime byvanie.

U nas je skaredo, stale prsi, nemozme von. 😠

zabka
11. aug 2009

Ahojky, tak dnes sme boli na poradni...Mame 73 cm a 8,5 kg... 😉 ..Uz mozeme papat aj chlebik a roztek ale len velky ako dlan... aj jogurtiky.. dnes som jej aj jeden jogurtik skusala a veru jej chutil a to som myslela ze jej moc nebude lebo je to kyselkavejsie... 😵
Babulka Ninka je krasnucka... 😵 😵
Teeeda no baby terez a mirka som na vas zvedava....

mirka20
11. aug 2009

juj, babule, aj ja som zvedava, ako to dopadne 😅

meliska
12. aug 2009

ahojte babule,
co to citam, k comu sa tu schyluje.... 😀 idu nas mirka s terezkou napinat ako gumu v gatiach? 😀 😀 juj uz som zvedava 🙂
babulka: Ninka je krasna... dufam, ze je aj dobrucka a pocuva maminku a dopraje jej aj trosku spanku... 😉 inak aj ty si sa citila na chlapca a mas babulu, vsak? 😵

terezicka
12. aug 2009

Krásny dník prajeme dneska to vyzerá konečne vonku lepšie s tým počasím, u nás zatiaľ svieti slniečko. Síce je ešte chladnejšie ale aj to slniečko poteší...
A dnes máme s Marekom 3. výročie sobáša 😵 A 6 rokov odkedy sme spolu 😵 No ale Marek isto ani len netuší aký je dnes dátum a ja som sa rozhodla že mu to nejdem nejako pripomínať, aj tak nie je dnes doma, lebo išiel pomáhať kamarátovi na stavbu...Ale by som bola veľmi prekvapená keby nezabudol 😅 Ale veľkú nádej tomu zas nedávam 😅
Ale aspoň nie som sama cez deň teraz, lebo už prišla moja sestra a má prísť ešte aj brat, takže aj Lucka bude mať aspoň trochu veselo.
A noc sme mali nejakú zlú, Lucka sa dosť budila, nevedela zaspať potom a ešte sa nadránom aj precikala, čo sa nám ešte nestalo pri nej ani raz...

meliska
12. aug 2009

babulka: ked ta sem Ninka pusti, len sa chcem opytat, ako by si hodnotila Kramare? ja totiz este vyhodnocujem, kam sa podejem, ked to na mna dojde... urcite v BA, lebo v MA porodnicu zrusili 😅 tak zvazujem antolsku a kramare 😉

jankabelka
12. aug 2009

Ahojte babenky 😉 ako sa máte?
Mirka s Terezkou teda kedy sa chystáte testovať?
Terezka a Marekovi to vôbec nepovieš že čo je dnes za deň? gratulujeme k výročiu 😅
Pipika bývate v byte?
Zabka malá Nikolka teda pekne narástla a je dobré že jej jogurtíky chutia 😅
Meliska veru zvažuj, pretože to všetko beží ako voda 😉
Júj a nám sa to riadne kráti, včera sme boli aj so švagrinkou na príprave pre tehotné, boli sme aj na pôrodnom sále sa pozrieť, teda a nebolo nám všetko jedno 😕

terezicka
12. aug 2009

Janka ak mi Marek dnes kúpil test tak zajtra ráno testnem ale na obed vravel že nestíha ísť do lekárne, takže to vidím až na piatok ráno 😝 Ma to štve lebo nechcem od neho tak veľa, ale povedal že nestihne ísť do mesta keďže je na brigáde v meste 😠
A nie, nepoviem mu nič, mňa to mrzí že on si to neuvedomuje ale nech sa zamyslí sám nad sebou keď budem odutá a bez nálady... Myslím že nehcem od neho veľa aby si pamätal aspoň na jeden dátum v roku 😨

terezicka
12. aug 2009

Janka a na pôrod sa teš, bude to zážitok na celý život, potom ti zistanú len spomienky tak nech sú krásne, lebo podľa mňa priviesť na svet dieťa je to najkrajšie čo žena môže urobiť 😵 Samozrejme okrem toho že ho bude ľúbiť a s láskou vychovávať 😵

jankabelka
12. aug 2009

Terezka no dobručko tak ak to bude až v piatok tak to musíme vydržať aj tak 😉 Jasné chápem to s tým dátumom, chlapi tomu vôbec neprikladajú váhu ale neuvedomujú si ďalšie následky 😔
Krásne si to napísala, a veru už začínajú aj tohtoročné septembrovky rodiť, tak ja len dúfam že naša bambuľka ostane v brušku aspoň 4 týždne 😅

terezicka
12. aug 2009

No takže testujem isto až v piatok, Marek dnes test nekúpil, takže ešte prosím o ďalší deň strpenia 😅
Janka aj vlani dosť septembroviek porodilo už v auguste, a naša Lucka je tam jedna z najmladších 😀

pipika
12. aug 2009

ahojte!
Janka, ako terez pise, porod je nieco uzasne.... 😵

Terez, u nas sa toto iste odohra 27. aug. Vtedy budeme mat 4. vyrocie svadby a som si ista ze manzela to ani nahodou nenapadne. 😒

mirka20
13. aug 2009

ahojte 🙂
terez dodatocne vsetko naj k vyrociu. ja som minulorocne prezila v porodnici a tohtorocne sice doma, ale janko tiez zabudol 😠
janka, neboj, porod bude super. sice to bude boliet, ale to potom bude uzasne 😉
tak a k mojim novinkam. od vcera si zvykame na vysledok testu - // 😵

meliska
13. aug 2009

cozeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mirkaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, normalne mam slzicky v ociaaaaach.... perfektneeeeeeee.... no nemam slov.... supeeeeeeeeeeeeeer.... 😀 😵 😵 😵

meliska
13. aug 2009

Mirus este stale z toho nemozem... drzte sa a davajte na seba pozor... to je super, ze bude mat Rebeka surodenca 🙂 takze sa oficialne zacalo druhe kolo babatiek v tejto teme... he he 😀 tak snad nam uz pribudne aj nejaky chlap 😉

mirka20
13. aug 2009

mel, dakujem 😵 sice sme to este neplanovali, ale clovek mieni, pan boh meni a my sa uz velmi tesime na malicke 🙂

meliska
13. aug 2009

mirka: to ti verim, ved kto by sa netesil.... kedy ti vychadza termin porodu? 🙂

mirka20
13. aug 2009

18.4. na narodeniny mojej maminky 😵

meliska
13. aug 2009

supeeer... tak to bude oobrovska radost... a kedy sa ides k lekarovi pochvalit dialnicou? 🙂 juj ja som zvedava, ale mna to taaak tesiii 😵

mirka20
13. aug 2009

o nejake 2 tyzdne. akurat dnes sa idem objednat.
idem sa dat do poriadku, lebo dnes ideme za svokrom do trenc.teplic. je tam v kupeloch a kedze ma dnes narodky, tak mu ideme pogratulovat 😵
zatial papa

meliska
13. aug 2009

oki doki, tak bezkaj... a davajte na seba pozor 😉

jankabelka
13. aug 2009

dobré ránko babule 🙂
Mirka teda to je krásna novinka, srdečne gratulujeme a dávajte na seba pozor, jeeeeej ja sa teším ako malé deco 😀 rozrastie sa nám téma
Meliska ako sa ti darí?

meliska
13. aug 2009

janka: celkom dobre.. dnes som z Mirky paf, takze som vysmiata od ucha k uchu... 😀 akurat je vonku take pocasie, ze sa mi zatvaraju ocka, ale uz sa tesim na zajtra, lebo ideme k svokrovcom... 😵
a vam sa ako dari? deka Ti uz prisla? sice je asi este skoro, vsak? 😵

terezicka
13. aug 2009

Teda Mirka tak si to prezradila aj oficiálne 🙂 Ja som o tom vedela už včera 😀 Tak aj my ešte raz gratulujeme, veľmi sa tešíme s vami 😵
Uvidíme či aj ja zajtra prispejem ďašími dvoma // 😕
A Mirka nezabudni, teraz by malo nasledovať kolo chalanov 😀

jankabelka
13. aug 2009

ja som tiež vysmiata z Mirky 😀 usmievam sa na každú stranu, aj u nás je škaredo a vôbec sa mi nechce nič robiť, včera som si požehlila plienky a dnes chcem ešte ožehliť obliečky
mne sa darí zatiaľ celkom dobre, deka mi ešte neprišla ale dúfam, že dnes mi príde z pošty doručenka a budem si môcť ísť po tú deku, lebo už sa jej neviem dočkať

pipika
13. aug 2009

Ahojte! 🙂

Mirka, jeeeeej, ani tomu verit nemozem. 😵 😵 Uzasne, gratulujem zo srdca. 🙂 To je teda super sprava.

Terez, dufam ze si beries priklad a zajtra sa pochvalis s dvoma //. 🙂

terezicka
13. aug 2009

Inak naša Lucka mala zas nejakú desnú noc, plakala zo spánku, doštípali ju komáre, veľmi sa mrvila no radosť. A včera nechcela ani piť, lebo som jej ráno spravila jahodový čaj a asi jej nezachutil, lebo sa veľmi kyslo tvárila. Tak som jej potom vymenila a dala som jej sirup ale to bolo to isté, vôbec nechcela piť. Tak som jej dala nakoniec prevarenú vodu ale asi mala už odpor k fľaške alebo čo, lebo nechcela ani tú... No dneska našťastie celkom pekne pije čistú vodu