Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
13. aug 2009

Baby, ako to tak pozeram, vcera Mirka pozitivny test, zajtra Terez a potom budem ja na rade? 🙂

meliska
13. aug 2009

janka: a aku farbu si si vybrala, tu marhulkovu?
terezka: som strasne zvedava na teba zajtra, vidis vidis, mala som ti poslat vtedy ten tehotensky test postou teraz by si nas tolko nenapinala... 😀 😵

terezicka
13. aug 2009

Jej Pipika takže sa aj vy teda chystáte? No ja uvidím až zajtra ráno zatiaľ sama neviem ako sa cítim, akurát že ma včera pobolievalo brucho, dnešná BT bola vyššia ako včerajšia... Tak uvidíme zajtra...

Inak Marek včera na naše výročie zabudol aj nezabudol, on si včera myslel že je 11-teho a 12-teho je až dnes, že ešte aj kamarátovi vravel že zajtra ( akože dnes ) by mal kúpiť kvety...

pipika
13. aug 2009

Terez, my este neplanujeme. Ale kedze meliska a janka su uz tehotne budem na rade ja. 🙂

terezicka
13. aug 2009

Meliska veru mohla si mi ho poslať takto sa musím spoliehať na Mareka že mi kúpi...

Pipika no takže sa časom dostaneš na štartovaciu čiaru 🙂 A ešte aj Kila by nás mohla prekvapiť niečím 😀

jankabelka
13. aug 2009

Meliska objednala som žltú ale neprišla im, tak nakoniec som to zmenila na limetkovú, tá je tiež pekná 😅
Terezka zajtra na teba budeme myslieť, to by bolo krásne keby si aj ty bola tehu a potom sa pridá aj Pipika 😀
Takže dnes ťa Terezka čaká riadna kytica 😉 som rada, že Marek zabudol len z polovičky

terezicka
13. aug 2009

No janka uvidíme či aj kytica bude, ale už to že nezabudol teda spolovice pokladám za darček 😵
Idem ja variť lebo Lucka psí a potom aj dačo poriadiť, tak papa zatiaľ

meliska
13. aug 2009

inak babule to vsetky mame vyrocie svadby v auguste? 😀 my mame 25.8. 😀
janka: limetkova moze byt super, taku by sme vzali asi aj my, kedze kociar bude cierno (alebo tmavo modro?) zeleny 😀 zajtra by sme mali ist kupit fusak tiez emitex taky cierno-limetkovy, tak sa tesiiim 😵
pipika: ked teda este neplanujete druhe mimco, tak este sa tu najdu dusicky na cakacke... pahu, sharlotta, marci 😀 tie by sa mali zapojit do prveho kola este 😵

jankabelka
13. aug 2009

Meliska my nemáme výročie v auguste 😅 my ho máme až v októbri
Terezka veď uvidíš, hlavne že si ty spokojná 😉

pipika
13. aug 2009

melis, tak im dam prednost a zelam im. 😉
my mame 27.8. Meliska, vy mate 2.vyrocie? Takze sme sa vydali v tu istu sobotu? 🙂

meliska
13. aug 2009

pipika: no mame druhe vyrocie 😀 az som sa musela pozriet na vnutro obrucky, ci naozaj... 😀 ale v decembri to bude 10 rokov, co sme spolu... a hned si dame aj darcek v podobe nasej babulky... 😀

terezicka
13. aug 2009

Mirka aj Kila ti blahoželá k tehuľkovaniu a že zajtra príde aj ona na MK, asi ide k rodičom...

Dnes som Lucke na obed spravila zemiaky so žĺtkom a zjedla mi ledva 3 lyžičky, potom len vypľúvala. Ja som si spravila zemiaky s cibuľkou a ona videla že ja jem, tak sa začala načahovať za mojim tanierom tak som si povedala že jej skúsim dať, že aj tak tie moje zemiaky nebude chcieť jesť. Ale ona ich práveže chcela a dosť veľa z nich zjedla, dúfam že jej tá cibuľa neuškodí 😅 A teraz poobede zjedla trochu kukurice, som jej odhryzla zo šúľka a dala jej do pusy a ona to pekne jedla až do chvíle, kým to nezačala všetko vypľúvať.
Teraz spí už 2x dnes, som zvedavá ako dlho...

mirka20
13. aug 2009

ahojte 🙂
dakujem, dakujem, dakujem 😵
my sme teraz v pd u nasich. boli sme v tych trencianskych, bolo fajn, svokor mi vybavil aj masaz, tak mi je faaaajn. ale este sme o // nehovorili, az ked to potvrdi aj doktor. ale je to pre mna tazke nepovedat to 😔 a ani k dokimu som sa neobjednala, lebo mi nezvyhli telefon 😠 ale kupila som si kyselinu listovu, tak uz ju papam 🙂

pipika
13. aug 2009

mirka a mas aj priznaky?
Ty uz nekojis?

zabka
13. aug 2009

Ahojky 😵 😵

zabka
13. aug 2009

Co to citam, od tolkeho vzrusenia som aj omylom poslala predchadzajuci text....Mirka gratulujem z celeho srdiecka, to mas super akurat dvojrocny rozdiel to sa mi paci... a heeeeeeeeeeeej baby na mna ste zabudla aj ja mozem by na rade niee 😉 😉 A ty terez ako?..
No my sme dnes papali spenatik so zemiaciko a zltkom a velmi nam chutilo... 😉 😵

zabka
13. aug 2009

no vidite kolko preklepov v jednej vete... 😅 😅

pipika
13. aug 2009

zabka ahoj. my budeme spolu nasledovat. 😉

zabka
13. aug 2009

no aspon niekto na mna mysli... 😉 Ako Lili uz spinka?

pipika
13. aug 2009

ani nahodou. Okupana, napapana a nechce spat. Vykrykuje v postielke. 🙂 Nikolka spi?
vy planujete druhe babo?

zabka
13. aug 2009

no Nika uz spinka od pol osmej, vypila mliecko a zaspinkala... 😉

zabka
13. aug 2009

No ale teraz este nie... trosku neskor... 😵

pipika
13. aug 2009

a dokedy spi rano? Lili zaspava okolo 9tej az do siestej-siedmej rano.

pipika
13. aug 2009

si este odsavas mliecko?

zabka
13. aug 2009

okolo piatej vypije mliecko a potom tak do osmej spinka este....uz koncim akurat s mlieckom uz len tak ako chutovku ho ma teraz posledny tyzden...

pipika
13. aug 2009

a kolko vypije za den um? Ja jej nedavam um, kojim ju este 3-4x denne. Ale na jesen by som uz chcela prestat kojit.

zabka
13. aug 2009

vies co teraz jej uz davam 3 krat denne .. a moje vacsinou len do jedla teraz ako dnes do spenatiku som jej dala moje a tak... ale uz jej idem skusit zajtra chlebik na ranajky... 😉

pipika
13. aug 2009

ja som jej prave teraz vecer dala kusok chleba. Strasne jej chutil. Pisala si, ze uz mozte aj jogurty. A to ake? Je to jedno? Lebo vo vacsine je tvaroh a pokial viem ten by sa nemal do roka.

zabka
13. aug 2009

no doki povedala tie co maju najkratsiu spotrebu co su neni vo vitrine mesiac, a ze napr... dobra mama... najlepsie biele a dat do nich cerstve ovocie a ked nie tak mozu byt aj ovocne ale nie to ovocie co obsahuje zrnka ako jahody, maliny... atd.. ja som malej skusala ten dobra mama bananovy a velmi jej chutil...Ozaj pribinaicka jej davas lebo to je tiez tvaroh, som spomenula doki ze som ho dala malej a povedala aby som jej radsej davala tie jogurty ale ked malej tak strasne chuti 😅

zabka
13. aug 2009

no co malinka uz zaspinkala?