Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
13. aug 2009

dala som jej pribinacik, ale kvolu tvarohu uz nedavam. Chuti jej zvolensky mlicny dezert, ale skusim dobru mamu zajtra, myslim ze aj mame doma.
Idem aj ja hajat, pekny vecer.

zabka
13. aug 2009

No idem aj ja.. Dobru nocku 😵

jankabelka
14. aug 2009

dobré ránko kočky 😉
Terezka tak ako ?

meliska
14. aug 2009

dobre ranko babulky... 🙂
veru veru, Terezka ako si dnes dopadla? ...inak ja som sa vcera dozvedela,ze aj kamoska ma // na teste, dnes sla k lekarovi, tak som zvedava... no vcera som mala super tehulovsky dnik 😀

jankabelka
14. aug 2009

Ahoj Meliska, ja som sa v stredu dozvedela o bratrancovej žene, že čakajú bábo,taká som bola happy, že som nemohla ani spať, a včera tie Mirkine // paličky 😀

meliska
14. aug 2009

janka: no presne... ja som cely vecer na tie babulky myslela... a dokonca sa mi s Mirkou aj snivalo... 😀
...inakje super, ze ta moja kamoska je tehu, aspon budem mat partacku na kocikovanie... byvaju nedaleko nas... len nech je vsetko o.k. 🙂, ja sa o tie novotehulky tak bojim... lebo viem ako som ja stresovala za vsetko a ze tie zaciatky nie su vobec pohodove, ale plne strachu

jankabelka
14. aug 2009

Jej a čo sa ti snívalo?
veru je to super mať niekoho na kočíkovanie 😅 tie začiatky sú ťažšie ale potom to stojí za to 😉
už mi prišiel papierik z pošty dnes si idem po deku 😀

zabka
14. aug 2009

Ahojte... nebojte babulky vsetko dobre dopadne a vy zachvilocku budete mat svoje princezne pri sebe... 😉

zabka
14. aug 2009

Ozaj mirka teba som sa chcela opytat ty si nebrala antiku nahodou, lebo sa mi nieco take zdalo a ked si pisala ze nebolo planovane babetko ci si neotehotnela cez nu...To sa pytam preto lebo aj ju beriem... 😉 😵

meliska
14. aug 2009

vela si z toho sna nepamatam, len viem ze som sa stretla s Mirkou a mala so sebou aj Rebeku a akurat sa chystala k lekarovi... 😵
juuuj tak potom supni fotocku tej deky... a napis, ako sa ti paci... ja tu som dnes tak do tretej a potom cestujeme k svokrovcom, tak pridem az vo stvrtok, ale urcite si to precitam....
inak dnes by som si aj ja mala ist pre fusak (tiez emitex), mali mi ho odlozit v jednej predajni co mame po ceste... minule ked som sa vracala s kolegom zo sluzobky a este si potreboval cestou nieco vybavit v BB tak ma vylozil v detskom obchode a vratil sa pre mna za hodinku... tak som nakupila zavinovacku, plienky a ten fusak som si objednala na dnes lebo pojdeme tiez cez BB 😀 😀 😀

meliska
14. aug 2009

zabka: ved ja som optimista, teraz uz tak vela nestresujem... vcera som akurat skonstatovala, ze strach o babo zacina dvomi // a uz nikdy neskonci 😀 😉

zabka
14. aug 2009

To ano mel, a ked uz bude pri tebe aj tak sa stale budes bat...poznam to... Ale je to to najlepsie a najkrajsie co moze byt... 🙂

terezicka
14. aug 2009

AHojte tak ja vás dnes nepoteším, lebo na teste svietila len 1/... 😔 Ale som rozhodnutá že ak rmcha do utorka nepríde tak idem k dr, lebo v pondelok už budú 4tt ako mi bude meškať a to je fakt dosť veľa a keďže aj test je negatívny tak fakt neviem čo sa deje s mojim telom. Nieže by mi veľmi vadilo že mi mrcha chodí nepravidelne ale keď chcem otehuľkovať, tak je to na figu taký cyklus...

Mirka tak sa teš na anšu najbližšiu návštevu, hneď z príchodu pochytám bruško 😀 Aj Lucka sa mi vlastne prilepila lebo som chytala Rebeku v brušku takže ak teraz budeš mať chlapca tak aj mne sa prilepí chlapec a keď baba, tak budem aj ja ďalšiu babu 😀
A idem si zmeniť pas, aby som bola oficiálne maminka aj snažilka 😵

terezicka
14. aug 2009

Inak ja dávam Lucke zvolenský jogurt a veľmi jej chutí, teda čučoriedkový nie lebo tam sú zrniečka z čučoriedok a z tých mi grckala.Ale ostatné zje bez reptania a fakt jej veľmi chutia. Skúsila som jej dať aj Pribináčika, banánový nechcela ale ten mala asi tak iba 3x.

Meliska čiže už míňaš euráče poctivo však? 😀

zabka
14. aug 2009

Teeeda terez co to citam opat oficialna snazilka...super rozhodnutie tak dufam ze sa ti ten cyklus coskor upravi aby si bola coskoro tehulka 😉

meliska
14. aug 2009

terezka: to mi je luto, ze nevysli teraz tie dve //, ale kazdopadne skoc za Dr. nech ta pozrie... a posielam teda aspon takto na dialku tehu virusy, aby si to co najskor nachytala.... tak teda tfuj tfuj tfuj.... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

inak ano, uz mam nakupnu horucku pomaly, lebo viem, ze teraz sa to este ako tak da, kym este pracujem, potom sa to priskrti 😎 ale este nam ostava vela veci nakupit, tak sa snazime postupne, aby to naraz nebol taky sok.... koncom augusta asi objedname kociar... uz sa nan zacinam tesit 😀

terezicka
14. aug 2009

No Žabka dúfam aj ja 😅 Uvidíme čo bude do utorka a keď nič, tak nech dačo vyšpekuluje môj dr 😕

jankabelka
14. aug 2009

Terezka gratulujem ku zmene pasu na snažilku 😅 asi opäť bude fungovať Mirkine bruško s bábom 😀
Meliska deka je super, odfotím ju a dám ju aj do albumu, idem ju dať aj prať 🙂
Zabka s tým strachom o bábo to je pravda 😕

jankabelka
14. aug 2009

kuk fotky 😉

terezicka
14. aug 2009

Jaj a ešte pochválim našu Lucku, ale včera spravila 1x sama kroky dobrovoľne bez pomoci. prešla od gauča ku mne v obyvačke, ja som ležala na zemi a ona nejaké tie 4-5 krokov spravila úplne v pohode sama. Tak snáď to bude začiatok jej samostatného chodenia 🙂

meliska
14. aug 2009

janka: deka je super... a pozeram, ze si si k nej aj satky zladila... 😀 peknucke brusko... 😵

jankabelka
14. aug 2009

meliska to nebol zámer s tými šatami, ale vyšlo to tak nejako náhodou a deka je fakt super 😅

meliska
14. aug 2009

janka: to som rada, ze sa ti paci... 😉 z jednej strany je ten flaus a z druhej strany je taka biela latka s takymi akoby dierkami, ci co to je?

jankabelka
14. aug 2009

meliska: z druhej strany je biela látka, niečo ako bavlna, dierky tam nie sú, ale sú tam šnúrky na zaviazanie

meliska
14. aug 2009

no tak to je presne ta deka, co som obzerala aj nazivo v obchode... 😉

jankabelka
14. aug 2009

som tej deke veľmi rada, lebo čo som pozerala, tak boli buď veľmi tenké alebo veľmi hrubé a táto je taká, že aj keď bude chladnejšie ju môžem použiť ale aj keď bude teplejšie 🙂

meliska
14. aug 2009

to som rada, ze si spokojna.... my ju asi tiez kupime 🙂 lebo mame len hrubu 😉

pipika
14. aug 2009

Ahojte! 🙂
Aj ja som sa dnes dozvedela ze kamoska je tehulka. 🙂 Cakaju uz 3. dieta. Ma dvoch synov doma a chcu este dievcatko.
Terez, skoda ze sa nepodarilo, ale uvids este tento rok budes aj ty tehulka. 😉
Mna v poslednej dobe trapi to, ze co ak zacneme snazikovat a nepodari sa. Neviem ako by sme vedeli chodit znova do car. Verim tomu, ze nebude potrebne tam chodit a podari sa prirodzene. Ale predsa....

meliska
14. aug 2009

pipi: neboj Lili to podla mna nastartovala a ziadny car uz nebude potrebny 😉

jankabelka
14. aug 2009

Meliska veru kludne si ju objednaj, lebo ja som spokojná 😀 keď si mi tak dobre poradila
Pipika neboj určite žiadne car nebude treba 😉