Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
9. sep 2009

ahojte 🙂
terez, zabudli ste si u nas knizku. vcera som ju objavila za stolickou. a nasa rebeka ju uz stihla pokrstit, trosku ju nadtrhla. moc ma to mrzi, ale ak najdem v nejakom knihkupectve taku istu, tak vam kupim novu. moc ma to mrzi, ale ucili sme sa odtial nove znaky a ja som sa otocila a nase dieta sa uz realizovalo 😠
pipika, my nemame bicykle, takze k sedacke neporadim.
jani, este si 2v1?
ja som dnes musela preddychat prvu rannu nevolnost 😝 som sa zohla po hrniec, ze si ideme uvarit puding a v tom bum, len ma tak vystrelo a dychala som a dychala 😖 krasny zaciatok dna...

terezicka
9. sep 2009

Mirka s tou knižkou sa vôbec netráp a v žiadnom prípade nekupuj novú, túto zlepíme a bude 🙂 Úplne vážne to myslím...A ja som si ani nevšimla že zostala u vás 😕 A vecičky sú dobré? Hlavne tá kombinéza...
My sme boli v noci hodinu hore, od 1 do 2, nechcela som Lucke ešte dávať mliečko tak som jej spravila čaj a si pocuckala trochu a zaspala a potom sa zobudila o pol 6 na mliečko a teraz ešte spí s Marekom, ale už bola aj hore medzitým...
A ja zas riešim dilemu že variť dnes na obed 😅

terezicka
9. sep 2009

A dneska púšťajú domov moju sestru z nemocnice a možno až do konca mesiaca bude doma a potom asi rovno už na operáciu pôjde 😨
Janka ja myslím každý deň na teba že ako to s tebou vyzerá 😀

terezicka
9. sep 2009

Mirka mrzí ma že ti prišlo dnes ráno zle, ale snáď sa to nebude nijako už pravidelne opakovať a budeš môcť tehuľkovať v pohode 😵
Inak som sa ani nepochválila, ale hladkala som Mirkino bruško takže čoskoro sa mi určite nalepí 😀 Aj pri Lucke to dlho netrvalo 🙂

meliska
9. sep 2009

terezka: tak dufam, ze da to brusko na teba skoro nalepi 😀
mirka: no snad tie tehotenske nevolnosti nebudu take zle a bude sa to dat ustat a predychat... 😉

jankabelka
9. sep 2009

Ahojte babule, my sme ešte 2v1, dnes sme boli na poradni, tak nás pán doktor prezrel, všetko je v poriadku a v piatok o 10 h idem na príjmovú ambulanciu do nemocky aj s taškou 😅 dnes ma už ale podbrušku trošku pichá, takže sa to kráti.
Ďakujem, že na nás myslíte 😉 aj my na vás myslíme stále
S detičkami sa držkajte cmuk

pipika
9. sep 2009

ahojte!
Pridala som par fotiek. 🙂

meliska
10. sep 2009

janka: tak to je super, malej sa u teba paci... 😉 ale je super, ze ta nechcu nechat prenasat a pojdes do nemocky... snad ta nebudu dlho trapit a vy uz budete coskoro spolu 😉 drzim velmi palcoke 😵

terezicka
10. sep 2009

Ahojte tak dnešný deň mohol byť taký pekný, ale už sa to pokazilo. Marek ráno vyrazil do Blavy, išiel pre moju maminu a sestru, púšťali ich z nemocnice. lenže sa musel vo Zvolene otočiť lebo sestre cez noc klesli leukocyty na hraničnú hodnutu, takže ju idú dať na izolačku a ktovie kedy ju pustia domov. Takže sa nám ocinko vracia domov...A my sme si mali s Luckou spraviť výlet vláčikom, chceli sme ísť k našim a tam čakať na moju sestru a maminu...No ale nič z toho nebude. Ale snáď sa to sestre zlepší a budúci týždeň ju pustia domov.
Ale my asi pôjdeme do mesta pokúpiť mäsko, lebo mraznička zíva prázdnotou 😅

terezicka
10. sep 2009

Janka a idú ti dávať aj vyvolávačku keď sa máš hlásiť ešte pred termínom?
Meliska ale aj tebe sa to už kráti, už ti svieti 30tt 😀
Pipika pozriem fotky

jankabelka
10. sep 2009

Ahojte babule 🙂
Meliska veru dúfam, že to zvládneme 😉
Terezka, oni už asi chcú aby som tam v sobotu bola a až potom budú dávať vyvolávačku. Držím sestre palce, aby sa jej polepšilo a aby mohla ísť rychlučko domkov
Pipika idem kuk fotky 🙂

jankabelka
10. sep 2009

Pipika fotky sú super 🙂 malej Lili veľmi pristanú tie veci z Peru 😅

adulina
autor
10. sep 2009

ahojte
pozeram, ze ake zmeny su tu !

jankabelka drzim palce nech to super zvladnete
mirka gratulujem a tiez drzim palce aby ste to dotiahli do uspesneho konca
terezicka tfuj tfuj nech sa rychlo nalepí

my sa mame fajn, lietame ako urvatý vagón, mame 12zubov a dalsie 4 na ceste, v noci je to tiez lepsie, niekedy prespi aj celu noc a uz spinka vo svojej izbicke, a samozrejme od januara spime len raz max 1,5h, mame asi okolo 11kg, takze ochvilu vstavame a ideme do boja 😀 s obedom, ten je najhorsí, inac papa vcelku fajn, len musi pri tom lietat, kasu sme uz odsunuli na druhu kolaj ked mi ovracal celu kuchynu, tak teraz davame co sa pritrafí 😀
drzte sa a niekedy opat nakuknem papa

meliska
10. sep 2009

terezka: no svieti mi uz 30, ani neviem ako to zbehlo, ale stale mam este kopec casu... teda aspon kym som v praci tam mi to pripada, ze je to este daleko...
s tou sestrou ma to mrzi, ale je lepsie, ze je v nemocnici, ako by jej mali leukocyty klesnut doma... 😔 a nedajboze by nieco chytila... takto je aspon pod dohladom, drzim velmi palce, nech sa jej skoro polepsi a moze ist domov.... 😉

terezicka
10. sep 2009

Ahojte tak my sme už doma z mesta, sme tam behali ako blbí lebo sme nevdeli zohnať pre Lucku čiapočku teraz na jeseň keď sa ochladí...Už sme prešli všetko, do detských obchodov som veľmi ísť nechcela lebo tam sú drahé veci a ona to bude mať na hlavičke 2 mesiace. No nakoniec sme kúpili, boli sme asi 3 hodiny v meste, Lucka už bola unavená ale v kočíku nevedela zaspať lebo bol veľký hluk ako chodili autá. Tak nám zaspala cestou domov v aute, pri vykladaní sa zobudila a potom ešte hodinu doma dnu nevedela zaspať. Zaspala až pred 16, uvidíme koľko bude spať, ale dlhšie ako do 17 ju asi nenechám lebo potom večer bude zas veľmi aktívna 😅

terezicka
10. sep 2009

Adulina že teba aj človek vidí, to je teda priam zázrak že si sa ukázala 😀 A vy sa nechystáte na druhé bábo? 😕
Janka tak budeme veľmi silno na teba myslieť, určite sa potom ozvi že ako to s tebou vyzerá, čo s tebou robia ahlavne daj vedieť keď sa Anetka ohlási 😵
Mel a kedy máš odchod na MD? Už o nejaký mesiac asi aj však? Inak vďaka za tú stránku liliputi, som už objednala Lucke odtiaľ darček k narodkám a aj kocky ale tie dostane na vianoce 😎
Pipika malá Lili je krásna na tých fotkách 🙂

mirka20
10. sep 2009

ahojte 🙂
terez,knizku som uz zalepila, ale ak nahodou narazim na taku istu, urcite vam ju kupim, lebo ma to mrzi 😔 s tou sestrou ma to mrzi, ale urcite sa coskoro da do poriadku a pride domov.
jani, drzte sa. silno na vas myslime a drzime paste, nech to uz coskoro mas za sebou.
pipika, krasne fotocky 😵
mel, fakt, ved tebe uz svieti 30tt. juj, ale to leti 🙂
adu, teba som uz davno nevidela 😵

mirka20
11. sep 2009

ahojte 🙂
terez, som ti zabudla este k tomu overalu napisat. no, neviem, neviem, ci nam bude v zime, lebo teraz nam je skoro akurat.
my dnes odchadzame na oravu, zajtra sa ideme svadbit. aj sa tesim, aj sa bojim, ze nebudem vladat a odkvecnem uz pred polnocou (nie, aby ste si mysleli, ze sa tak idem opit, to len preto, ze som teraz v kuse unavena a nemam problem ist spat so sliepkami).
krasny vikend vam prajem.
jani,tebe siiiiiilno drzim paste, nech je uz anetka v tvojom naruci 😉

meliska
11. sep 2009

mirus: peknu zabavu a neboj na svadbe vydrzis, tam bude hluk, kolaciky a koooopec ludi 😉 ale ten druhy den asi prebuvas cely 😵

jankabelka
11. sep 2009

ahojte, hlásim príchod 😉
boli sme dnes na príjme, ale pani doktorka nás neprijala, pretože sa neotváram a ešte nemám pripravené pôrodné cesty, takže povedala, že by bolo zbytočné ma tam držať cez víkend, mám sa hlásiť potom v pondelok ak sa dovtedy niečo neudeje 🙂

terezicka
12. sep 2009

Krásny dník prajeme, dneska som bola staršne zúfalá, vlastne až doteraz lebo Lucka zaspala len teraz o 13-tej 😝 Od rána nechcela nič jesť, zjedla 4 malinké kúsky chlebíka, 3 lyžičky výživy ale tie som do nej natlačila priznávam...A už bola hladná a nič nechcela, tak som jej spravila mlieko, to stiahla raz dva len trošku sme mali hrčky lebo som jej dala od Hipp - také ešte nemala. A dosť bola umrnčaná, ja rozmýšľam či ja robím dačo zle alebo prečo je taká...Potom som ju už nechala na chodbe samú, ona sa dala za stenu a začala sa na mňa vyškierať do kuchyne a skrývať sa za stenu 😀 Tak som nevedela či sa mám smiať alebo plakať 😀 😢 Beriem ju na ruky vždy keď si zmyslí, Marekovi to už aj vadí, keď niečo ukáže tak jej to podám, snažím sa fakt ale keď začne mrnčať a nevie prestať tak vtedy som ja zúfalá a bezradná...Som veľmi zvedavá aká bude teraz keď sa zobudí, teda dúfam že ešte aspoň hodinu si pospí 😝

terezicka
12. sep 2009

Janka tak aspoň dobre že víkend ešte môžeš stráviť doma, si ho uži lebo zrejme to bude posledný víkend vo dvojici 😎 Si ja pamätám na ten môj 😵 Akoby to bolo včera a už to bolo vlastne skoro pred rokom 😝
Mirka knižku fakt nekupuj, to by bola len otázka času kedy by ju roztrhla Lucka takže fakt si z toho nič nerob a naozaj prosím nekupuj novú lebo sa budem hnevať 😝 A ten overal tak teda uvidíte, možno ho ponosíte aspoň nejaký mesiac a možno teda vôbec 😅
Mel ako ste pokročili s výberom mena pre maličkú?

mirka20
14. sep 2009

ahojte 🙂
hlasim stastny prichod zo svadby. bolo super, nevesta krasna, my tiez 😀 s vypatim vsetkych sil som vydrzala do druhej rana. a kedze nasa princezna zaspala az po desiatej, tak rano sme vstavali az o deviatej. to bola parada 😅 a kedze sa nam cestovanie zapacilo, tak dnes ideme k svagrovcom do ba. ale len do zajtra, na otocku.
pipika, ideme sice do kvetoslavova, ale prechadzku s vami asi nestihneme, kedze ideme len do zajtra vecera a chcela by som ist do ba, do kiki alebo ikei pozriet pre rebeku postel. ale urcite ked tam pojdeme na dlhsie ako jeden den, tak sa ozvem 😉
mne dnes rano bolo opat 😝 😖 aj ma naplo pri umyvani zubov a to som uz bola po ranajkach. teraz do seba tlacim jogurt, tiez to nie je ziadna slava, ale co uz. a boli ma hrdlo. snad to nebude dalej pokracovat 😖
jani, cely vikend som cakala sms a ty si este doma 😅

zabka
15. sep 2009

Ahojky, aj my sa uz hlasime... co mate nove? Janka ty si este 2v 1???

zabka
15. sep 2009

Kuk mame tam nejake nove foto... 😉

meliska
16. sep 2009

ahojteee...
zabka: krasne fotky, taky maly kukulik, je ta vasa Nikolka... a ta s pivom je super... 😀
mirka: no vidis, pisala som, ze na svadbe vydrzis v pohode, tam je hluk a svetlo a kopec ludi, to sa neda zaspat 😀
terezka: meno este nemame, nejak sme to nechali tak, nejako sa nam do toho nechce... ved este mame cas 😀
janka: drzim silno prsteky 😉

mirka20
16. sep 2009

ahojte 🙂
neviem, ci viete, ale dnes o 3.20 sa janke narodila vytuzena anetka s mierami 3280 g a 50 cm 🙂
zabka, idem kuk foto, uz sa tesim 😵

mirka20
16. sep 2009

krasne fotocky 😵

pipika
16. sep 2009

Jeeej, prisla som sa pozriet ci nemate spravy o janke a vidim, ze ona uz ma Anetku na svete. Supeeer. Mirka, ak jej budes pisat pozdravuj ju. Gratulujeme jej a prajeme vsetko dobre, hlavne zdravie. 😵 😵

Mirka, my teraz nebudeme asi 2 tyzdne v Samorine, tak ani by sme sa nevedeli stretnut. Tak nabuduce, ok?

Zabka, mala je krasna. 🙂

terezicka
16. sep 2009

Jej to je perfektná správa že nám už pribudla Anetka do klubu našich báb 😵 Veľmi sa tešíme a gratulujeme im obidvom 😵
My sa máme nejako divne, Lucka má soplíky a od noci z pondelka na utorok sme skoro vôbec nespali, keď konečne zaspala tak len na 30 minút, potom sme ju hodinu uspávali a takto dookola celú noc. Len asi o 4 zaspala trochu lepšie, ale po 6 už bola hore. A plakala zo spánku a dosť veľmi chúďatko malé. A táto noc tiež bola dosť o ničom, síce už neplakala, aj soplíky sa mi zdá má menej, ale sa dosť budila v noci, tvárila sa že je vyspatá, začala si rečniť - ja som ráno normálne nevedela vstať z postele. Som zvedavá dokedy bude mať takéto noci, ale dúfam že ju to čím skôr prejde 😕