Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
20. aug 2012

@terezicka ešte si 2 in 1? Už si pripravená? Ešte sa nič nedeje? Myslím na teba... 😵

terezicka
21. aug 2012

Ahojte, tak hlásim stav stále ako kinderko, malej sa asi nechce v týchto horúčavách von...Zato mne by to padlo ale úplne vhod. No čo už, nie je o tom rozhodujem zrejme 😖 Ale už mám nervy, som nervózna, mamina vyvoláva, ocino sa tiež furt vypytuje a každý dookola. Naši idú v piatok v noci na dovolenku tak že dovtedy aby som porodila, aby stihli ešte vnučku vidieť. A v kuse dookola tie isté reči počúvať že bruško mám ešte vysoko, a či nemám nejaké príznaky a podobne. Iba nervy mi tým robí každý, mne je do revu potom. Ale tak čo už, vždy si poviem hlavne nech je malá zdravá a nech pôrod dobre dopadne

kila
21. aug 2012

@terezicka a nejdeš rodiť cisárskym? Nemáš určený dátum? A dievčatá s kým budú keď ty budeš v nemocnici?

terezicka
21. aug 2012

@kila dva doktori povedali že nevidia dôvod na sekciu, takže nič neni naplánované...len ak by sa neičo zvrhlo tak potom sa bude konať, ale mám pre istotu vybavené predoperačné vyšetrenia keby bolo treba. dievčatá budú bud s marekom, so svokrou alebo s mojimi sestrami, takže postarané o ne bude 😉

kila
21. aug 2012

@terezicka fíha, tak na teba naozaj budem myslieť aby išlo všetko ako po masle... vraj studený front spúšťa pôrod, niečo na tom bude lebo keď som rodila v obidvoch prípadoch o 2 hodiny sa u nás strhla poriadna búrka, aj pôrodná asistentka mi to potvrdila na sále, v sobotu čakáme ochladenie ak dobre viem... 😉

mirka20
23. aug 2012

ahojte 🙂
@kila uzasna dovca to musela byt. tisko zavidim 😉 velkacovi tomaskovi prajeme vsetko najlepsie 😵
@adulina , neboj, vlasky dorastu. a teraz je to pre nu fajn, aspon jej neni tak teplo 🙂

@terezicka vydrz, uz len chvilu a budes maminkou troch krasnych princezien 🙂

my sme sa vratili z "dovce". bola to taka cesta okolo slovenska, ,lebo sme zacali na vychode v sabinove na svatbe. odtial sme isli na oravu na chalupu (navstivili sme tam aquapark a povozili sa na lodi na oravskej priehrade). a odtial sme isli do blavy k svagrovcom ( a konecne sme navstivili zoo, lebo doteraz nam to nikdy nevyslo). bolo super, len kratko. tyzden je maaalo ☹ a opat si zas rok pockame a potom snad nejaka dovca opat bude 😅

kila
25. aug 2012

@terezicka ako si na tom?

terezicka
25. aug 2012

@kila tak ako aj pred pár dňami, nič nové...v pondelok dalšia poradňa, som zvedavá čo mi povie dr, kedže môj je na dovolenke tak neviem čo mám čakať od tohto čo som bola u neho...ja vravím že čakáme na ten studený front ktorý nie a nie prísť 😅

terezicka
27. aug 2012

Ahojte, takže dnes som mala poslednú poradňu kde nenastala žiadna pozitívna zmena... Takže verdikt znie - v stredu mám ísť do nemocnicena záznam a vo štvrtok na príjem na gyndu, kde ma budú a môžu len pozorovať...Vyvolávačku vraj nemôžem dostať kvôli sekcii čo som mala s Katkou. Takže tam budem ležať ako idiot ( sorry za výraz ) a čakať či sa stane zázrak a ked nie, tak to aj tak ukončia oni sekciou. Takže som riadne na nervy, mám depky, je mi furt do revu...Lucka pôjde do škôlky, ja nebudem doma, v sobotu ich neuvidím ako pôjdu oblečené na svadbu, ako sa budú zabávať...Proste je mi total na figu...

kila
28. aug 2012

@terezicka a nedá sa dohodnúť nejako inak, veď to je blbosť. Nech ti dajú termín na sekciu a dovtedy môžeš ležať aj doma... a keby sa niečo predsa len stalo aj tak sa ohlásiš.... 😅 Skús niečo vybaviť, nenechaj sa...

terezicka
28. aug 2012

@kila aj kamarátka mi to dnes povedala, nech íde Marek so mnou a skúsi sa porozprávať s doktorom...Keby aspoň ten môj nemal dovolenku. Akože ja sa fakt chcem vyhnúť sekcii,l nemám na ňu dobré spomienky ale tiež nevidím v tom, aby som tam len ležala, 1x denne mi spravia záznam, to môžem naozaj aj z domu prísť každý deň radšej. Čím viac sa blíži štvrtok tým je to horšie, ešte cez deň sa ako tak dá, ale večer zas príde depka...

kila
29. aug 2012

@terezicka, hádam nejaké práva máš aj ty a keď tam nechceš zostať ležať nemôžu ťa nútiť, možno ti dajú podpísať že odchádzaš na vlastnú zodpovednosť, ale neverím že sa na tom nedá dohodnúť nejako rozumnejšie...

terezicka
29. aug 2012

@kila oni zrejme budú čakať kým sa vráti môj dr z dovolenky a ten o všetkom rozhodne...ale je to fakt také divné, dnes som bola na ten záznam a sestrička čo ma napájala na pásy a chodila sa pozerať, hned vraví že vidno že som po termíne lebo ten záznam už nie je ktovieaký...a ked ma odpájala tak ešte vraví že možno mi ho budú musieť opakovať, ale že rozhodne doktorka. a doktorka buchla pečiatku a že môžem ísť 😅 takže všetko je to také divné a ja už sama neviem čo si mám myslieť...ak sa do soboty nič neudeje a bude všetko v poriadku, tak sa skúsim pýtať na priepustku aspoň na pár hodín na tú svadbu, aspoň nech moje dievčatá uvidím

kila
29. aug 2012

@terezicka a kedy sa vráti tvoj lekár z dovolenky? Tak zajtra nasupuješ? 😖 Naozaj by ti už mohli urobiť cisársky, keď už ani záznam nevedia urobiť poriadny, už budeš čoskoro týždeň po termíne... neviem na čo čakajú - kým sa nestane niečo zlé?!?!

terezicka
29. aug 2012

@kila v pondelok by už mal robiť môj dr...ja sa akože vôbec nehrniem na sekciu, stačila mi jedna...ale ak to neplánujú inak poriešiť tentokrát tak potom tiež nevidím prečo čakajú tak dlho...uvidíme či budem zajtra o niečo múdrejšia alebo zas nie

mirka20
31. aug 2012

ahojte. neviem, ci viete, ale terezka dnes priviedla na svet svoju krasnu dcerku Hanku s mierami 3310gramov a 50 cm. rodila sekciou, ale obe su ok 🙂

zabka
31. aug 2012

Jeeeej terezicka gratulujeme a prajeme vela zdravicka, mliecka a rychle zotavenie. Inak riadna babizna... 🙂

kila
1. sep 2012

@terezicka gratulujeme a prajeme vela zdravia a šťastia celej vašej rozrastenej rodinke 😵 !

adulina
autor
1. sep 2012

Dnes sme sa vrátili z Chorvátska a čo to tu nevidim 🙂 🙂

@terezicka gratulujem krásna babuska, rýchle zotavenie a veľa mliecka, tešíme sa veľmi 🙂 😉

pipika
2. sep 2012

Terezke a jej velkej rodine gratulujeme a prajeme vsetko dobre. 🙂

kila
2. sep 2012

Ste pripravení do škôlky? Som zvedavá ako bude u nás zajtra... Réka nemá náladu ísť do škôlky... 😅

mirka20
2. sep 2012

@kila jaj ani nehovor. uz teraz mam zo skolky stresy. a u nas su to az dvojite stresy, kedze nastupuje od zajtra aj matusko. rebeka je taka vseliaka, raz je dobre, ale vacsinou ze do skolky nejde. ale slubili sme jej, ze od zajtra bude spavat na hornej posteli u nich v detskej, tak snad to bude ok. no a matusko sa zatial tesi, ale uvidime, co bude, ked tam bude uz realne. dam vediet 🙂

mirka20
2. sep 2012

@adulina ako bolo v chorvatsku?

kila
3. sep 2012

Čaute, ráno u nás bolo celkom v pohode, o siedmej budíček a o pol ôsmej sme už vyrážali z domu s Rékou, celkom rýchlo vstala, aj sa obliekla, vypila si kakao, ale trošku sa bála, videla som to na nej, povedala len že jej budem veľmi chýbať, ale išli sme, ani hračku si nechcela zobrať, vraj že v škôlke je dosť hračiek... 😀 Neplakala ani nerobila cirkus, takže bolo to celkom dobré. V triede ju už kamarátky vyobjímali, pekne odovzdala kytičku učiteľke, ešte bola trošku nesvoja, ale bude to ok.

adulina
autor
3. sep 2012

@mirka20 bolo super, vyčvachtana, aj počasie vyšlo, teplo bolo az moc, voda prijemna nie velmi tepla, taka akurat.
boli sme aj na lodi, vozili sa vlacikom po pješačkej zone, takže sme si to celkom užili aj ked teraz som ako zbitý pes 😝

u nas skolka v pohode, sice velmi tam nemusel, ale neriesil 😀

mirka20
4. sep 2012

tak mame za sebou druhy den v skolke. ziadna slava aspon z matuskovej strany. rebeka pohodicka, aj ked najprv povedala, ze nejde, ale to ona tak kazde rano hovorievala tak aj pred prazdninami. potom uz bolo ok. matusko rano vsetko ok, do skolky si podskakoval, ale ako nahle vosiel do triedy, tak zle. ani sa ma pustit nechcel, plac a uz to slo. aj sme sa trosku hrali spolu,ale nepomohlo. ako som ho tam chcela nechat, plac. odisla som, ale ked som sa po hodine vratila, matusko uz neplakal, ale az bol zachripnuty z toho, co preplakal a vykrical. dnes to uz bolo omnoho lepsie. plakal prvych par minut, potom sa uz pekne hral, tak som sa tesila, lebo celu tu hodinu, co bol v skolke som sedela a drzala telefon, ci nezavolaju. uvidime, co bude zajtra... 😕
@adulina tisko zavidim tu dovcu 😅

kila
4. sep 2012

@mirka20 Matúško je v škôlke len hodinu? Ja sa zatiaľ nebojím že Tomáškovi sa nebude chcieť zostať v škôlke, už teraz keď ideme poobede pre Réku je problém ho dostať z triedy... 😀 Réka je tiež v pohode, len ráno sa jej nechce vstať a keď ju budím tak hovorí že nechce ísť do škôlky, potom po ceste je už zas nadšená a hovorí že do škôlky chodí rada... takže len to vstávanie ide ťažko... Terezka sa má ako?
@adulina určite ste sa mali perfektne...

mirka20
4. sep 2012

@kila matusko mal tiez vzdy problem odist z triedy, ale teraz zrazu problem. teraz chodi len na hodinku, ze adaptacny pobyt. ale zajtra tam bude uz trochu dlhsie, aj rebeka tak chodila. prvy den hodina, druhy dve (matusko kvoli tomu vcerajsiemu placu bol dnes opat len hodinku), treti den tri hodiny, potom az do obeda. a dalsi tyzden uz v skolke spala.

mirka20
4. sep 2012

@kila terez celkom fajn. hanka sa pekne prisala, tak to je dobre 🙂

adulina
autor
4. sep 2012

pridavam par foto ostatne davam na FB