Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😃 😃 😃
pahu
12. jún 2008
Marse, možno budeš rodiť na Pavlínku? To je ale až 22.6.... Nevydržíš??? 😃 😃 😃

terez, Zazka sa stále neozvala? Už nech to má za sebou 😉 Dúfam že mi čoskoro pípne sms od jej manžela 😃
meliska
12. jún 2008
babulky,
nam sa dnes narodil synovcek 😉 teda presnejsie manzelovi 😉
🙂 🙂 🙂
pahu
12. jún 2008
Meliska tak gratulujem 😉 A dúfam, že sa postaráte o sesterničku alebo bratranca 😃 😃 😃
marse
12. jún 2008
pahu ja by som aj vydrzala na Pavlinku ale vsetko zavisi ako sa rozhodne mala a lekar 😃
pahu
12. jún 2008
Marse, ja viem, len som sa pripomenula, aby ste mi zagratulovali k meninám 😃 😃 😃 😃 😃 😃
meliska
12. jún 2008
pohu: neboj postarame, ale nie skor ako sharlotta :-p 😉
meliska
12. jún 2008
pohu=pahu :-N
marse
12. jún 2008
pahu ak budem este v nemocke tak ti napisem neskor dodatocne, snad to pochopis 😃 😃 😃
pahu
12. jún 2008
Marse, to je akceptovateľné ospravedlnenie 😃 A máš kontakt na niektorú z nás, aby si nám poslala SMS? 😃
marse
12. jún 2008
pahu nie nemam, z vas nemam dat komu info |-|
pahu
12. jún 2008
marse, ty trdlo, píšem ti IP 😃
terezicka
12. jún 2008
Dievčatá ja sa lúčim, idem už domkov 🙂 Pahu keď bdueš vedieť niečo o Zuzke tak mi prosím napíš lebo ja tu nebudem ani zajtra :-S
Mirka zajtra som doobedu trochu v škole, ale poobede po 15-tej prídeme a už sa veľmi tešíme 🙂
pa babuľky a pekný víkend prajem 🙂
marse
12. jún 2008
pahu a ja som Ti odpisala 😃
pahu
12. jún 2008
Terez, jasnačka 😃
Marse, už som si ťa uložila 😃
sharlotta
12. jún 2008
Pahu, tesne za mna si mala zaradit Melisku, my tomame naplanovane spolu 😉 Alebo teda vedla mna...
annavi
12. jún 2008
ajojte babulky...ako mate?co nove???ja mam teraz taku mensiu dovcu....oddychujem....
pahu
12. jún 2008
Ahoj Annavi 😉 Neviem co je nove, asi zatial nic... Ty sa pochval 😃
zabka
13. jún 2008
Pekne ranko prajem.... x-)
sharlotta
13. jún 2008
Cafte! Vcera som isla spat o polnoci a teraz vyzeram asi takto 8-( , ale som v praci len do 1😇0, lebo su tu nasi...
A som dnes sama v kabinete, tak celkom relax...aspon ma nikto nebude oberat o pocitac 😃 :-p . A moja mama chce, aby som s nou a svokrou isli nakupovat. :-S Neznaaaasam nakupovanie! A moja mama je taka, ze ona vojde do kazdeho obchodu. :-S =-) :-x V tomto som uplne ako chlap, radsej by som namiesto nakupovania isla na pivo.
zabka
13. jún 2008
Ahojky sharott, ja som dnes v praci tiez iba do 10.00, tak sa vytesujem... Ja nakupujem celkom rada len to by som musela mat pri sebe miliony.... 😃 😃 😃
sharlotta
13. jún 2008
Zabka, si ma predbehla, budes v praci kratsie 😉
meliska
13. jún 2008
cavte babulky

tak ja sme dnes v praci dufam, ze iba do pol tretej :-| 😉

sharlotta: pozdrav odomna mamcu 😉 sak ty si mozes sadnut na pivo a dievcence nech nakupuju 😉
sharlotta
13. jún 2008
Diky, diky, pozdravim. Sa ma vcera pytala, ci nemoze ist so mnou do roboty na hodinu, ze sa bude tvarit, ze je inspekcia 😃
sharlotta
13. jún 2008
Ozaj a Marek sa ako ma, kde on byva? Co robi? Kolko maju deti?
meliska
13. jún 2008
😃 xi xi to by som chcela vidiet.... teda viem si to predstavit 😃
meliska
13. jún 2008
Pahu tu este asi nie je, aby nam povedala ci nevie nieco o Zazke x-)
sharlotta
13. jún 2008
Boooze, vcera som tak spominala na skolku, to boli casy!Kokso a Kupelna este...Ty si chodila s Vladom do triedy, nie?
meliska
13. jún 2008
Tak Marek maju 1 dieta ak sa teda nic nezmenilo 😃 a byvaju v PO a je vojak ale moc sa nekontaktujeme :-|
sharlotta
13. jún 2008
Pahu tu dnes bola... =-)
meliska
13. jún 2008
No myslim, ze s Bladkom 😃 a ani neviem preco nas tak vtedy rozdelili 😃 ale viem, ze som tam mala prveho vazneho napadnika 😃 😃 😃 Tusim nejaky Milanko

Začni písať odpoveď...

Odošli