Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
16. jún 2008

Jani neboj uvidíš že si oddýchnete a čo ty vieš koľkí sa odtiaľ vrátite 🙂 Tak ja potom s tebou dva týždne nebudem, lebo my ideme od 30.6. na týždeň do Vysokých Tatier 🙂 Ja sa tam už teiž veľmi teším, lebo fakt potrebujeme byť s Marekom spolu a niekam vypadnúť 🙂
No hej naša Emi je niekedy už teraz v brušku veľmi aktívna, len dúfam že po narodení bude aspoň trochu kľudnejšia 😒

jankabelka
16. jún 2008

Ahoj Adulka ako sa mávate?
Terezička, máš krásne brušenko, a fotky s Rebekou a Mirkou sú perfektné 🙂

jankabelka
16. jún 2008

Terezka tak je super, že si idete takto oddýchnuť do Tatier, a hlavne si užijete jeden druhého 😀

terezicka
16. jún 2008

Adulka ahojky, no hlavu mohol veru zdvihnúť ale on bola hotový z takého malinkého zázraku že mal oči len pre Rebeku 😵
A ďakujem vám za pochvalu bruška, len mne sa zdá stále že je také malé 😖

jankabelka
16. jún 2008

Terezka ty si také trdielko, veď bruško máš také aké má byť a zasa nemôžeš mať moc veľké bruško, lebo potom by si ho neuniesla 😉

adulina
autor
16. jún 2008

No mavame sa fajn, sobotne plavanie dopadlo dobre aj sa par-krat usmial, dufam, ze aj dnes to bude dobre. 😅

Terez, asi je malinka viac ulozena v krizoch, ale nebojkaj po 30tt ti tak vyhupne brusko, ze sa ani nenazdas a pokotulas sa 😀

Janka, a Vy ako?

kazdy planuje dovolenku, len my budeme tento rok doma, ale nevadi, dokoncime aspon zahradu a budeme grilovat 😀

terezicka
16. jún 2008

Jaj Janka veď hej, ja len že zo septembroviek majú asi všetky kočky okrem jednej odo mňa väčšie bruško 😅 Ale čo už, pokiaľ to Emme stačí tak nech je také aké je... 🙂
Na tie Tatry sa už teším, ideme vlastne tri rodinky a bratrancova manželka je tiež tehotná 😵 A dúfam že bude fajne, nebudeme môcť robiť nič náročné - myslím túry, lebo budú dokopy 4 menšie deti a s tými sa to tiež nedá 😨

pahu
16. jún 2008

Terez 😀 Tak si ma veeeľmi navnadila 😀 A môžem ti povedať, že konečne sa mi veeeeeeeľmi páááááčiš na fotke, lebo tá s Mirkou a Jankom s Rebekou v pozadí je superská 😉 Tuším je tam aj úsmev 😀 A brušenko máš v pohode, ty si drobnučká, nemôžeš sa porovnávať s nami, veľkáčmi 😀 😀 😀

terezicka
16. jún 2008

Pahu ale na tej fotke kde som ja s Mirkou je v pozadí môj Marek 😀 A ďakujem za pochvalu 😉
Adulka ale aspoň si doma oddýchnete, no veď ešte nevieš možno aspoň na predĺžený víkend niekam vypadnete 🙂

pahu
16. jún 2008

Jaaaj, však ja viem, ja som to len nejako poplietla 😀 A vieš o tom, že o 99 dní budeš mať emušku u seba a nie v brušku? To je predsa o 3 mesiace 😀 😀 😀

jankabelka
16. jún 2008

Ahoj Pahu 😅 ako sa mávaš?
Adulka my tak striedavo oblačno ale už chcem vypadnúť niekde mimo lebo potrebujem zregenerovať sily 😀

pahu
16. jún 2008

Janka 😉 Ja som v pohode, jasné že stresujem poriadne, ale ináč som v pohode 😀 V stredu mám prvú injekciu, cez víkend máme ísť na stanovačku, ale ja radšej prídem za nimi v sobotu ráno a odídem v noci, lebo nechcem si pichať injekciu v nesterilnom prostredí 😀

jankabelka
16. jún 2008

Pahu tak hovoríš že ide do tuhého, a pichať si budeš sama? juj ja by som si asi nepichla 😕

pahu
16. jún 2008

Janka, presne tak.... V stredu ráno, prvá injekcia, ale tú mi budú pichať v centre 😀 Ale už vo štvrtok by som si ju chcela skúsiť pichnúť sama, nech nemusím každé ráno merať cestu do centra 😉 Alebo voľakde na pohotovosť cez víkendík 😀 A som poriadne nervózna, šibe mi už občas 😀 😀 😀

jankabelka
16. jún 2008

Alebo nech Ti skúsi pichnúť manžel, čo povieš nebude to lepšie alebo naopak horšie?

nellie_
16. jún 2008

Ahojte babenky.. 🙂

Terez, aj podla mna mas pekne brusko..akuratne ku svojej postave.. 🙂 🙂 🙂 🙂

Pahu aj ty si velkacka?? ja som riadna 180 cm.. 😀 😀 😀 😀 😀 aj Mirka je vysoka, dobre zistenie, ze nie som sama taka dlhana... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
16. jún 2008

Pahu, si fakt odvazna...ja tiez neviem, ci by som si dokazala sama pichat injekcie...ale viem ze okolnosti ma dokazu dotlacit k hocicomu...
Ja som kedysi odpadala ked som videla ihly a teraz som si uz tak zvykla, ze mi tie moje kazdodenne 2 co som dostavala na vysusenie cysty normalne chybaju... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankabelka
16. jún 2008

Ahoj Nellie, tak to je riadna výška 🙂
Ja mám síce 172 cm ale tiež si niekedy pripadám ako obor

mirka20
16. jún 2008

ahojte 🙂
musim vam povedat, ze terezka ma pekne brusko. normalne na nej vidno, ze je tehulka 😵 a aj som sa ho dotkla, len dufam, ze to nebude mat na mna taky efekt, ako malo moje brusko na terezku 😀
nell, ja mam len 175 cm, takze nie som az taka dlhana 😅
pavli, ta obdivujem. ja neviem, ci by som zvladla si pichat. ked mi beru krv, tak je to v pohode, ale nemozem sa divat, ked mi ihlu pichaju. aj ked v telke ukazuju pichanie, tak odvraciam hlavu
adu,nie si sama, ktora nejde tento rok na dovcu. ani my nie a vyzera to tak, ze ani manzel cez leto nebude doma kvoli praci, takze budeme s rebekou samucicke 😢 ale co uz, musime nejak vydrzat. ale pojdeme k mojim rodicom, takze az take samucicke nebudeme 🙂 pomaly sa vracaju mojim rodicom vsetky deti. doteraz bol doma len brat a teraz prideme my dve s rebekou a aj moja sestra sa vracia z anglicka, tak bude doma zivo 😅

zabka
16. jún 2008

Dobre ranko prajem dievcata... Terez fotecky su pekne aj tvoje brusko je uz krasnucke hotova tehulka... 😉

mirka20
16. jún 2008

terez, kuk moj album, aku peknu osusku ma rebeka 😉

nellie_
16. jún 2008

Mirka, hej hej, to nie si az taka dlhana ako ja... 😉 🙂 ja som veru riadna obryna.. 😀 😀 😀

Ani mi tento rok nejdeme na dovolenku, kedze prerabame nas domcek...no drahy ma utesil, ze ak sa nam do oktobra nepodari mimi, tak ze pojdeme na nejaky last minute niekam do Egypta a ze tam si vyrobime maleho egyptana.. 😀 😀 😀 😀

pahu
16. jún 2008

Nellie, ja mám 174 cm 😀 Nie som velikánska, ale v porovnaní s terezkou 😉

No, ja by som bola najradšej, keby mi to pichal manžel, ale on mi ide vo štvrtok na noc na služobku, myslím že do Žiliny 😉 😨 😵 Takže to musím zvládnuť sama 😀

Mirka, ani my asi nepôjdeme nikam na dovolenku, nič si z toho nerobte... My budeme mať miesto dovolenky nový bytík 😉

mirka20
16. jún 2008

nell, urcitesa vam do oktobra zadari a mozno pojdete do egypta uz s malou fazulkou 😉

pahu
16. jún 2008

Nellie 😉 No aj ja mám taký nejaký prísľub, ale my to máme otočeno, keď sa nám zadarí hneď na prvom IVF-ku, niekam pôjdeme, lae do civilizovanej krajiny, keby niečo 😀 Nech máme na blízku normálneho lekára 😉

zabka
16. jún 2008

No my sa tiez nechystame na dovcu mozno tak do Tatier vybehneme... 😵

mirka20
16. jún 2008

pavli, my mame namiesto dovolenky rebeku a tu by som za ziadnu luxusnu dovolenku nevymenila 😉

pahu
16. jún 2008

Mirka, však ja viem 😀 Ani ja by som ani tvoju ani moju Rebeku za žiadnu cenu nevymenila 😀

mirka20
16. jún 2008

ideme my von, ked je tak pekne a nie je este moc horuco. papa zatial 😵

pahu
16. jún 2008

Pa Mirka 😀