Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
18. jún 2008

Ahojte kočky, mali sme poradu, som rada že je za mnou
Zabka ahoj
Terezka kašli na rida, užívaj si veget 😅

terezicka
18. jún 2008

Žabka ja som začínala tehu na 50kg, potom išli 2kg dolu a teraz mám vlastne iba + 1kg 😝 A ja som dávala v robote oznámenie o tom že som tehu, lebo u nás sú také vzťahy že som sa neodvážila povedať to iba ústne...A dala som si to aj potvrdiť že som to písomne oznámila... 🙄
Janka ako často vy vlastne mávate tú poradu? Tento týždeň je to určite už druhýkrát

jankabelka
18. jún 2008

Terezka, v utorok mávame o výrobe, v stredu máme manažérsku v angličtine a v piatok máme opäť výrobnú kvôli vývozu výrobkov 🙂

terezicka
18. jún 2008

Jani ty vieš po anglicky? To je dobre 🙂

zabka
18. jún 2008

NO ja som v malickej sukromnej firme kde robim ucto, takze v podstate som tu jedina baba... 😀 No lebo ja som tiez teraz schudla 1 kg... To si pribrala malicko ale brusko mas uz krasnucke... A hlavne je ze malicka je ok.. 😵

terezicka
18. jún 2008

Žabka a postavou si tiež chudučká však? A máš sklony priberať?Lebo ak nie tak aj teraz budeš asi priberať pomenej, ale zas neber to na 100%...A čo by som ti ešte poradila, tak si zisti či máte niekde v okolí cvičenia pre tehuľky a určite sa na ne prihlás ak máte...

zabka
18. jún 2008

No co ja viem taka normalna postava meriam 170 a vzdy som mala vahu tak okolo 58 -60 max. No uvidime moja mamina pribrala ked bola tehu 9 kg tak dufam ze budem po nej... 😀 .. No musim zistit 😵

terezicka
18. jún 2008

Žabka aj moja mamina pribrala pri každom z nás len do 10 kg, takže by som mohla byť aj ja po nej v tomto...Ale zas sa neobmedzujem v jedle, jem kedy mi chutí a čo mi chutí...Hoci musím povedať že keď na mňa príde hlad večer po 20-tej, tak je pravda že si radšej dám ovocie alebo zeleninu... 😅 Zasa sa nechcem prežierať, lebo ani to nie je zdravé a potom mi je ťažko na žalúdok...Ale ja inak naraz neviem zjesť toho veľa, ja som teraz práveže častejšie hladná a zjem toho menej 😝

zabka
18. jún 2008

No ja tiez jem malo ale za to casto...Za dva tyzdne idem k dokimu uz aby to bolo, chcem pocut ze vsetko je ok ..

terezicka
18. jún 2008

Žabka uvidíš ako tie dva týždne rýchlo prejdú, ja ani neviem ako som prišla k tomu že máme pri mene 27tt 😲

zabka
18. jún 2008

No veru leti to ved len teraz som nasla na teste //palicky a uz tam mam 10... Ale ty uz veru ani sa nenazdas a budes rodit... 😵

zabka
18. jún 2008

No halo dnes tu budeme po tichu??? 😵 🤐

meliska
18. jún 2008

Ahojte babulky,
ako sa mavate? 🙂

sharlotta
18. jún 2008

Ahoj, ja som pracovne vytazena a ani nestiham pisat...Jaaaaj, dnes zase idem vkuse. Uz ma to ta s*re 😠 😠 😠 😠 To som tu asi jedina na zastupovanie 😠

sharlotta
18. jún 2008

A este ked budu odomna chciat, aby som mala dnes aj triednicku 7. hodinu, tak ich uz fakt dakde poslem! 😠

meliska
18. jún 2008

sharlotta: daj deckam veget, uz to maju aj tak za par 😀

sharlotta
18. jún 2008

Ved prave, ze znamky su zakruzkovane a sa neskutocne uz nudim, keby nebolo typkov, co cely rok nechodia do skoly a dva dni pred klasifikacnou sa objavia, ci nemozu pisat test.

meliska
18. jún 2008

😀 😀 ja by som bola riadne xantipa, ja by som im nic pisat nedala, co si navarili nech si vyjedia do dna.... zivot sa s nimi hrat nebude 😝

sharlotta
18. jún 2008

Hej, lenze to nie je take jednoduche, pretoze keby podali staznost, bol by problem, lebo ty mas povinnost ich vyskusat. 😠 Tak im vymyslam dobre testiky...

meliska
18. jún 2008

🙂 tak aspon takto.... len tak dalej 😉
a co nove auticko, uz na nom behas? 😉

sharlotta
18. jún 2008

Beham, beham, len dnes mam zase Milana, lebo aj Roman sa chcel povozit v novom. 😀 Tak som mu dovolila ist dnes do roboty 😀

meliska
18. jún 2008

he he teraz v robote dela machra, co? 😉

sharlotta
18. jún 2008

Hej, ale zajtra mu ho zase vezmem he he. Teraz som uzatvarala dochadzku v mojej triede a jedna ma 40 neospravedlnenych hodin. mna by mama asi podrezala, keby som mala tolko 😲

meliska
18. jún 2008

sharlotta: a kde sa tie decka pohybuju, ked maju tolko neospravedlnenych hodin? akoze to nikoho z ich rodicov nepali??? kua co je toto za svet...

sharlotta
18. jún 2008

Nie, oni ju este kryju a ja budem ta zla, ale na to som pripravena. Inak vsetky ospravedlnienky si aj tak napisala sama a je mamka to potvrdila, ze to ona sqama pisala. Zaujimave, ze ma matka s dcerou uplne rovnake pismo...

mirka20
18. jún 2008

ahojte 🙂
som tu len na skok, lebo cakame navstevu, tak upratujem, kym mala spinka.
neviete ako dopadla bianka? 😕

meliska
18. jún 2008

mirka: nevieme, lebo este nepisala, ale dufam, ze to preto, lebo dnes oslavuju 😉

meliska
18. jún 2008

sharlotta: kaslat na to, sak im sa to raz vypomsti a poriadne

inak ja som vcera bola na alergologii a takeho zdrba som dostala 😅 a k tomu este plnu igelitku vsemoznych medikamentov 😝 z lekarne som odchadzala ako dochodca - kardiak, az mi dali klubovu kartu 😀
Tak dnes som nadopovana a citim sa strasne spoooomaleeenaa 😀 😀 😀

kila
18. jún 2008

Ahojte! Hlásim sa opäť... 😉 Zatiaľ len v skratke: boli sme na poradni, Rékuška má 4500 g a dnes dostala náušničky! Urobila jej to doktorka, ktorá nás poslala za ten čas na parkovisko "počítať autá"... 😅 Bola som tam s mamou, ktorá začala plakať už keď sme dorazili k doktorke... 😅 No ale zvládli sme to. Keď sme dostali Rékušku, už len trošku plakala a v aute nám aj zaspinkala. 🙂 Zajtra ju ofotím a pridám fotku! 😉

terezicka
19. jún 2008

Dobré ránko fešandy, pre mňa dnešný deň končí tento pracovný týždeň, zajtra mám P-čko 😀 😀 😀
Kiluška ahojky, jej tak som zvedavá na Rékine naušničky 😉 Ja by som chcela dať našej malej už v pôrodnici prepichnúť ušká nech to má čím skôr za sebou a Mirka vravela že tuším v deň odchodu nám môžu prepichnúť ušká 😅