Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

domka28
9. júl 2008

...takze ani zajtra nic nebude vidiet...no len dufam ze je vsetko ok, lebo mi je hrozne...krize ma bolia,a take tlaky mam v podbrusku ....

domka28
9. júl 2008

a dakujem za privitanie...

domka28
9. júl 2008

mam este otazku....moze mat vplyv tehu na vypadavanie vlasov?mne poslednom case strasne padaju...

vejinka
9. júl 2008

domka..niekomu v prvych tyzdnoch vlasky hnustnu a niekomu vypadaju..vsetko okolo tehotenstva je normalne takze sa tym netrap..,mne padali vzdy a aj teraz
a co sa tyka tej hmotnosti zeny..tak ja som pred tehu mala 60kg. v prvych 4 meiasoch som rapidne schudla..na 53kg..zato som bola v nemocke..ze som od rana do vecera grcala..tak mi nasadili infuzky a o tri dni som bola doma..este asi dva tyzdne som nepribrala nic..a postupne som zacala..je to beh na dlhe trate..teraz mam 62kg..takze som konecne uz nieco pribrala..takze sa nestachujte babo si bere co potrebuje a nezalezi ci idete z vahou v prvych mesiacoch dole alebo hore.. 😉

mirka20
9. júl 2008

ahojte.
uz som vas nestihla, ale ked sme prisli z vonku, tak sme sa napapali a lahli sme si na chvilocku 😵
domka, urcite bude vsetko ok a na nic zle ani nemysli 😉
pridala som foto nasej modelky 😅

vejinka
9. júl 2008

mirka joooj zlatucka je ako obrazok 😉

mirka20
9. júl 2008

dakujem vejinka 😅

terezicka
10. júl 2008

Krásne ránko prajeme 😉

annavi
10. júl 2008

krasne ranko 🙂

terezicka
10. júl 2008

Ann ahojky aj ty si už v robote?

jankabelka
10. júl 2008

Dobré ránko 😅

terezicka
10. júl 2008

Ahojky Januška, krásne ránko aj tebe 🙂
Jaj baby ešte dnes a zajtra vydržať v robote a potom konečne víkend 🙂

jankabelka
10. júl 2008

😅 Terezka veru už sa zvíkendieva 🙂

terezicka
10. júl 2008

A aké máš plány na víkend? Ja ešte neviem tie naše presne, ale v sobotu asi budeme maľovať lebo mám veľa prania a čiže aj veľa žehlenia 😖 A ešte som chcela v sobotu vymaľovať kúpelňu 😖 Ale v nedeľu by som aj celkom rada niekam vybehla 😝 Len ešte neviem čo na to moja polovička 😕

annavi
10. júl 2008

terka ja uz od siestej...neervy moje..som utaahana....jaaaj...vcera som o pol osmej zabuvala........ 🙂

terezicka
10. júl 2008

Ann ja som včera išla spať po 9-tej ale som sa nejako často budila v noci 😅

annavi
10. júl 2008

no ja som zalahla a zobudila sa az ranko...jaaaj ci sa mi nechcelo vstavat... 😒

terezicka
10. júl 2008

Ann ja som už veľmi dávno nemala taký spánok že som prespala celú noc 😅 Ja sa teraz budím častejšie, niekedy až ležím na brušku keď sa zobudím 😲 A každú noc musím ísť cikať 😲

annavi
10. júl 2008

mooja ja viem ze to mas tazke....brusko uz mas krasne velke... 😵 😵 ale uz sa ti to krati....a ochvilocku budes mat po.. 😵 😵

terezicka
10. júl 2008

Ann no veru bruško pomaly rastie, síce niektoré baby majú v mojom týždni oveľa väčšie bruško ale čo už...Inak som chcela aj pridať fotku bruška z 29tt, hľadala som doma foťák ako o život, všetko som prehľadala, už som rozmýšľala že kde som ho mohla nechať. A potom ma napadlo či si ho náhodou Marek nezobral a veruže zobral a ja som ho mohla hľadať 😝

pipika
10. júl 2008

Ahojte! 🙂
Ani nehovorte o spani. V noci chodim 2x cikat a potom asi hodinku neviem zaspat. Uz si ani nepamatam kedy som prespala celu noc.

zabka
10. júl 2008

Pekne ranko kocky... Viete co sa mi v noci stalo bola som na Wcku a ked som vratila a lahla si tak mi normalne v podbrusko nieco bublinkovalo, bolo to zvlastne... 😵 😉 ... Mirka krasny dudlik a ta zabka na nom... Musim si taky aj ja zabezpecit 😵

pipika
10. júl 2008

Ja som este necitila nic okrem pichania. Je to celkom neprijemne. 😠
Zabka, ja mam uz 14ku. 😀

domka28
10. júl 2008

....ahojte...ja som prave priskla od dokt., povedal mi mi ze ak by sa malo moje tehu povazovat za maternicove, mala by som mat trojciferne č. hcg, a ja mamlen dvoj...a tiez ze v maternici vidi niejaky vodovy co jaky vak...tak ma poslal do nemocnice, ale odmietala som...

domka28
10. júl 2008

vraj moze ist o momomaternicove tehu...tak ma vyplasil

domka28
10. júl 2008

neviete je tu niejaka tema na mimomaternicove tehu? niejake kocky ktore maju skusenosti?

pipika
10. júl 2008

Domka,zo zaciatku mozes mat aj dvojciferne hcg,niekomu stupa pomalsie.
Ale ak ta poslal do nemozcnice mala by si ist. Tam ta urcite niekto iny vysetri. Ak mas mimomaternicove tehu riskujes svoj zivot.

pipika
10. júl 2008

A pokial viem mala by si mat velke bolesti a krvacanie.

domka28
10. júl 2008

jeho vyplasilo aj to bolenie v podbrusku, ale sak to je pri tehu normalne nie?pichanie a ako keby mate dostat menzes?

domka28
10. júl 2008

no pytal sa ma na krvacanie,a to nemam ani spinenie, len biely vytok...