Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
10. júl 2008

Ahojcek, je tu niekto?
Mirka, princezna je nadherna 😀

Ak tu nahodou nie ste, tak pre info: vsetky 4 nase embrijka nam prezili predlzenu kultivaciu, zjtra rano o 10,00 mi budu 2 drobcekov vkladat ku mne do bruska, do domceku na 9 mesiacov 😉

annavi
11. júl 2008

krasne ranecko babulky.... 😎

terezicka
11. júl 2008

Dobré ránko babenky 🙂
Pahu veľmi na teba budeme myslieť nech sa to všetko vydarí 🙂

annavi
11. júl 2008

ako terka vybuvane???mne sa dnes uz lepsie vstavalo pretoze viem ze uz je week 🙂

annavi
11. júl 2008

a hlasim ze mrcha nikde dnes som 36 DC:..ale ona este dojde...svinucha jedna.........len nechapem ten dlhokansky cyklus zase..a to pijem poctivo achemilku... 😒

terezicka
11. júl 2008

Ozaj dievčatá moja Emmi si za včerajšiu pohybovú aktivitu v mojom brušku zaslúži tú najzlatšiu medailu 😅 To čo ona včera dokdazovala celý deň som ešte fakt nezažila a tie rôzne tvary môjho brucha čo dokázala vytvoriť, tak to bolo niečo neuveriteľné 😲 Ale ja som sa tak tešila ako malé decko z nej 😀 A ešte pozerali na moje brucho aj detičky z rodiny, 8 ročná, 4 ročná a 2,5 ročný synovec a tí ako vyskakovali 😀 Hoci si myslím že tí menší ani veľmi pohyby necítili ale len čo priložili ruku na moje brucho tak už kričali že cítia bábätko 😀

jankabelka
11. júl 2008

Dobré ránko babuľky 😅
Terezka teda tá vaša Emka je šidielko 😀
Pahu veľmi mocno budeme na vás myslieť a držíme samozrejme päste cmuk 😉
Annavi aj ja sa teším na víkend ako malé deco 🙂

annavi
11. júl 2008

jeeej to muselo byt zlate... 😵 😵 takze s malej EMky je uz teraz riaden zivel 😀

jankabelka
11. júl 2008

A čo plánujete na víkend?

terezicka
11. júl 2008

Ann ja mám pocit že to bude dosť živé dieťa tá naša Emmi 🙂 Ale fakt to bolo krásne pozerať sa na to 😵
Jani ani nevrav o víkende, ja už chcem aby bolo 15:00 hod dneska a konečne oddych po celom týždni 😝

jankabelka
11. júl 2008

Veru aj ja sa teším keď už budú 15 hod a pôjdem domenko upratovať, teda dnes ku ocinovi a zajtra doma 😀
ale aspoň sa odreagujem

annavi
11. júl 2008

no terka aj ja si myslim ze to bude riadna sibalka ta tvoja EMka 😉
my dnes ideme k Martinovym rodicom.su tam cez week slavnosti...folklorne.,,...tak sa teskam aspon sa odreagujem....i ked som sa podujala na funkciu šofera 😅

zabka
11. júl 2008

Pekne ranko kocky, ja uz teraz zaspavam za PC dnes som vynimocne unavena, normalne sa mi oci zatvaraju, este ze tu dnes nikto nie je iba ja.... 😵
Pahu moc drzkam palceky a budem na teba mysliet 😵

terezicka
11. júl 2008

Janka tak mne sa upratovať nechce 😝 Ale zajtra mám na pláne prať a žehliť 😅 A v nedeľu ešte presne neviem, ale na jednej priehrade blízko pri nás bude parkúr koní tak možno sa zbehneme pozrieť tam...Alebo ešte jedna možnosť, 25 km od nás sú folklórne slávnosti tak aj to jedna možnosť, len manžel povedal že by sme mohli zobrať aj jeho mamu a to sa mne veľmi nepozdáva 😅

zabka
11. júl 2008

No my mame ist tiez na nejake slavnosti do Hrozenkova, ale sa neviem rozhodnut...Inak pocujte mne zmenilo v pase datum porodu zo 16 na 15. to je zvlastne... Ale nevadi... 😉

annavi
11. júl 2008

terka a kde su tie slavnosti?? 😕

terezicka
11. júl 2008

Ann tie slávnosti sú v Detve

annavi
11. júl 2008

teerka moooja...ved aj ja sa tam chystaaam...drahy je z Hrinovej... 😀

terezicka
11. júl 2008

Ann to naozaj??? A kedy sa tam chystáte?

annavi
11. júl 2008

terka naozaj.. 😀 dnes po praci vyrazame z TN..tak okolo 19 tej by sme tam mali byt..a potom zajtra dojdeme popoludni...

pipika
11. júl 2008

Ahojte!
Baby, mna boli hrdlo a kaslem. ☹ Co mozem teraz uzivat? Asi nic,vsak?
Zabka, aj mne zmenil termin.

zabka
11. júl 2008

NO ved aj u teba som si to vsimla ze ti to zmenilo 😉 .. Skus sa opytat v lekarni, oni ti poradia...

pipika
11. júl 2008

No,asi budem musiet. Cez vikend sa musim vyliecit.

terezicka
11. júl 2008

Pipika ja som užívala sirup Hedelix, výborne chutil, je bylinkový a tehuľky ho môžu...A aj mi pomohol vtedy keď som na začiatku tehu bola chorá...
No našej Emmi asi včera nestačil aktívny pohyb celý deň, lebo dnes to už začalo tak uvidíme koľko jej to vydrží...
Idem si porobiť robotku a potom sa ozvem

zabka
11. júl 2008

No dobre ja uz za hodinu idem domkov tak sa vytesujem... Prida sa niekto? 😀

pipika
11. júl 2008

Zabka ber aj ja,slubujem ze budem dobra. 😀
terez dakujem,kolegynka isla do mesta,tak mi kupi ten hedelix.

mirka20
11. júl 2008

ahojte 😵 my sme dnes spali az do desiatej - pol jedenastej, tak som celkom fajn vybuvana. malicka opat spi a o chvilu ju berie moj ocino na prechadzku, tak budem mat chvilu pre seba. asi si oholim nozky, lebo ich mam opat ako srnka 😀
ann, uvidis, ze ta tvoja mrcha nedojde. ved je u mna 😉
terez, idete kupovat ten kolotoc? a uzivaj si kopanceky od emmky, cochvila ta uz nebude kopkat z vnutra bruska, ale z vonku 😉
pipika, riadne sa preliec, aj kloktanie slanou vodou zabera. a ak by si mala zapchaty nos, tak pozor na kvapky do nosa. tehulky mozu len spreje z morskej soli ako je napriklad MAR. teda ja co som si kupovala kvapky, tak som zistila, ze tehotne ich nemozu a kamoska mi poradila tento mar a je dobry.
pavlinka uz ma fazulky v brusku, tak este 10 dni a budeme vediet, ci nebudu mat dvojcatka. silno jej drzim paste

terezicka
11. júl 2008

Mirka ahojky, hej chcela by som ísť dnes kúpiť ten kolotoč, dúfam že sa bude chcieť ísť aj Marekovi lebo je po nočných ale hádam to pre svoju dcéru obetuje 🙂 A kopančeky si užívam to je jasné 😉 Dnes teiž šantí ale trošku menej ako včera, no možno len čaká kedy budeme spolu s ockom aby sa mohla predviesť aj jemu 😀 Včera mi to sľúbila že mu ukáže nový pohyb ktorý mi včera predviedla, fakt musím povedať že tak veľmi ako sa včera vytrčila som to ešte nevidela...A Marek hneď povedal že som ju mala capnúť lebo že to sa isto riťkou vytŕčala 😀

mirka20
11. júl 2008

terez, teraz to uz len zacnu tie vytrcacky, to si este uzijete srandy 😵

terezicka
11. júl 2008

Hej Mirka? Takže sa máme na čo tešiť 😀 Normálne som sa včera tak smiala keď som to všetko pozorovala 😀 dúfam že malá Emmi svoj sľub dodrží a dnes sa pekne predvedie aj ocinkovi 😉