Problémová stolica u mačiatka

princeznasevera
28. júl 2020

Baby jedno z maciatok ma takuto stolicu. Odcervovane boli iba raz. Doktor jej nechcel dat antibiotika tak ma len probiotika ale mam pocit ze v tej stolici ma cervov a uz aj ostatne maciatka maju redsiu stolicu. Neviem ci jej mam davat tie lieky alebo ist k inemu veterinarovi aby ich odcervil. Mala aj teplotu

1xenia1
28. júl 2020

Určite berte k inému veterinárovi lebo tá stolica vyzerá veľmi zle, malé mačiatko takéto hnackovanie veľmi rýchlo vyčerpá. Treba nájsť lepšieho veterinara

kliatana
29. júl 2020

Isto by som vymenila veterinara. Nie je to v poriadku

princeznasevera
autor
29. júl 2020

Lieky jej davam a ze zajtra ju odcervi a potom zaockuje

mondolina
29. júl 2020

Ak je to ten veterinar čo ti tvrdil, že majú toľko týždňov a evidentne a očividne mali úplne iný vek, tak určite zmeň.
Mačiatka bývajú odčervované na viac x.
A zaočkované mali byť dávno.

princeznasevera
autor
29. júl 2020

@mondolina no on to urcil podla vahy ale isty si nebol. Skusime este jedneho co poznam a ak nie muz ma znameho veterinara tak by sme ich dali tam zaockovat

princeznasevera
autor
29. júl 2020

Tak odcervovaciu tabletu sme kupili dnes im ju dame lebo jedna znama nam poslala ale zistili sme ze to neni pre ne vobec vhodne

maria1989
29. júl 2020

@princeznasevera nesmie sa naraz odcervovat aj ockovat. Musi byt odstup. Ak chces pod do skupiny we love cats tam ti vsetko poradia.

princeznasevera
autor
29. júl 2020

@maria1989 volala som s veterinarom a on povedal ze nech ich odcervim s tou tabletkou potom za 10 dni znova a potom za 10 ich zaockuje