Problémy s jazdami v autoškole

itus03
8. sep 2016

Dobry den chcem radu ? Robym si vodicak a cista katastrofa . Teoria celku v pohode . Ale jazdy cista katastrofa cim viacej jazd tym sa mi zda ze horsie a horsie . Neviem ci to mam vzdat alebo pokracovat ? Je mi s toho na nic .

sissy27
8. sep 2016

@itus03 tak už si to zaplatila, tak na tvojom mieste to aj dokončím... my nevieme posúdiť ako ti to naozaj ide, možno to nie je také zlé... ale teóriu nestačí ovládať "celkom v pohode", hlavne čo sa týka križovatiek a dopravných značiek...
no a možno by stálo za to vymeniť inštruktora, nie každý vie aj naučiť... mal by sa venovať tomu, čo ti nejde, treba mu povedať, v čom sa cítiš neistá, z čoho máš obavy a mal by s tebou pracovať...

klincek
8. sep 2016

@itus03 nevzdavaj to.
preco su jazdy katastrofa? kto to tvrdi? ak si to myslis ty, mozno sa staci trochu upokojit a nestresovat tolko..ak instruktor, tak by to asi chcelo ineho-ak je ten typ, ze mu tecu nervy, tak robi nespravnu robotu 😉

lucinka511
8. sep 2016

@itus03 ved casom sa to zlepsi.prva jazda katastrofa ake postuone sa zlepsis kazdooadne instruktor je tam od toho aby ta naucil a nie aby sa nervacil.treba sa pytat ako podradit ako riadit na co davat pozor a tak a ked ti auto skaone picas jazdy.nicsa nedeje. nastartyjes a ides dakej.. hl sa sustred na jazdu a na to aby sii nikoho neohrozila..vela zien robi vodicak aj na tri krat ale urobi

tyelde
8. sep 2016

Mna sa policajt na skuske pri parkovani rovno pytal ci som ozaj blondina 😀 aj tak som dala na prvy pokus a na plny pocet....nevzdavaj to, ved uz si zaplatila, peniazky ti nik nevrati....zmen instruktora ak sa da a hlavne nestresuj a sustred sa, kym si s instruktorom je mala pravdepodobnost ze by sa nieco stalo, treba sa uvolnit a bude to lepsie 🙂

dominika6
8. sep 2016

@itus03 trenuj popri autoškole,niekde na odľahlom mieste s niekym skúseným

lidia73
8. sep 2016

@itus03 ked mas cely kurz zaplateny bola by blbost aby si to vzdala..pamatam si presne este nato ked som robila autoskolu ja..niektore jazdy total nevydarene, uz som bola rozhodnuta ze nikdy nesadnem do auta ale potom ma vzdy priatel povzbudil a isla som do toho..teraz jazdim kazdy den a nelutujem ze som to dokoncila..nikdy nevies kedy sa ti v zivote vodicak zide

nicolle21
9. sep 2016

to je normalne,ze je to katastrofa 😉 ja som skoro 10r po vodicaku jazdila len vzacne a na dlhe cesty po dialnici,ked som striedala otca aby si oddychol.. teraz uz som musela zacat jazdit ma vlastnom a zaucil ma muz,chvalabohu,otec na to kedysi nemal nervy a muz mal.. trvalo to cca 2 tyzdne a uz tristvrte roka jazdim takmer denne na celkom velkom aute a v pohode.. a tiez sa to cele zacalo autoskolou,kde mi permanentne kapal motor na kazdej krizovatke

miriam11
9. sep 2016

@itus03 nikto uceny z neba nespadol. Nevzdavaj to. Co si horsia ako ostatni? Niekomu to ide hned, ini sa musi viac potrapit. Musis len vela jazdiť, jazdit a este raz jazdit. Ked si budes vraviet, ze je to katastrofa, tak aj bude. Zaujmi k autu pozitivny postoj a bude to lepsie a lepsie. V autoskole sa hlavne nacvic v parkovani. Po ceste ist vzdy dokazes, parkovanie je najťažšia vec. Ked nadobudnes zrucnost, uvidíš, ze ti nebude robit problém niekam ist. Len sa nevzdávaj pri blbom dni, ked sa tinebude dobre darit v aute, blbci budu trubit... kasli na to. O par rokov sa budes na tom pousmievat, ze co si mala za problémy🙂

alyssag
7. jún 2019

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať koľko hodín do týždňa a koľko dní v týždni trvá teória v autoskole?

jelenec448
7. jún 2019

Určite to nie je až také zlé 😉

https://www.youtube.com/watch?v=loykplhQrOA