Program do telefónu na kontrolu dieťaťa

senka111
18. dec 2015

Chcela by som odporúčania na nejaký program do telefonu ako zkontrolovať dieťa ked je niekde vonku-myslím kde sa nachadza.Má s tým niekto skúsenost.Cez moj telefon by som si pozrela kde sa mi dieťa nachadza.Má 10r.Vdaka 🙂

zdena12345
18. dec 2015

wow, niečo také existuje? Čo už ľudia nevynájdu

natuska87
18. dec 2015

@zdena12345 Ano, uz desat rokov dozadu poskytoval taku sluzbu aj Orange...Nepamatam si detail, ale po istom veku muselo dat dieta suhlas...Fakt si nepamatam tu aplikaciu...

tenerifka
18. dec 2015

Family locator a pod.,tych aplikacii je viacej, stiahnes zdarma priamo do telefonu aj tebe aj dietatu, musite byt ale obaja pripojeni na internet, aby si mohla vidiet, kde prave je....

natuska87
19. dec 2015

@tenerifka Ano, ved IT technoloie prudko napreduju...

hankm
20. dec 2015

mas na to nejaky zasadny dovod? urcite je to vyuzitelns vec. sam mam takuto app (nie kvoli detom). ale mam taky dojem, ze to uz hranici z uplnou kontrolou. ak ti dieta lieta kade tade bez dovolenia, mozno by stalo zato to s nim naozaj riesit inac, nez reaktivnou kontrolou. ale mozno ma to mas vazny dovod.

senka111
autor
20. dec 2015

@hankm ano mám chystám sa do prace a na celodenky,takže ho potrebujeme skontrolovať či je doma.Lebo stane sa že zabludi po ceste domov. 😠

natuska87
20. dec 2015

@senka111 lebo viete, pred niekolkymi rokmi rodicia zdôvodnovali kupu mob.telefonov pre male deti prave " kontrolou"...Deti s rodicmi vypiekli, lebo sa naucili tf.nebrat, alebo sa vyhovarat na nedostatocny kredit...Obavam sa, ze dnesna mladez je tak sofistikovana, ze casom sa nauci "balamutit" aj tieo aplikacie...tak, ako IT rychlo napreduje, tak rychlo sa omladina v tom orientuje...

hankm
20. dec 2015

zabludi, myslis cielene s kamaratmi ? 🙂 alebo, zabludi, ze nevie kde je? neviem, ci si to zabludim myskela s uvodz

hankm
20. dec 2015

myslela s uvodzovkami alebo v pravom slova zmysle.

senka111
autor
20. dec 2015

@hankm v uvodzovkach.

hankm
22. dec 2015

tak to meni situaciu. ale asi to s nim treba riesit. lebo kontrola je stale iba reaktivne vec. drzim palce.