Putovná kniha o živote - čp si myslíte o tomto nápade?

kikundela
12. aug 2018

Ahojte.som clovek ktory chce nieco dokazat,dat nieco ludom, pomahat,byt na seba hrda a robit nieco co budu mat ludia radi a nieco im to da.napadla ma jedna vec.zalozit putovnu knihu o zivote.hrubu knihu do ktorej by ludia pisali rady.skusenosti zo zivota ktore mozno pomozu inym.nieco z coho sa poucili a odkazali by toto radsej nerob a podobne.kniha by sa posuvala od cloveka k cloveku.po celom slovensku.napisem dam kamaratke alebo necham vo vlaku alebo niekde.ak by sa zapisala cela chcela by som aby sa vratila naspat ku mne.
Chcem sa opytat napisali by ste nieco do takej knihy ak by vam ju niekto dal.ak by ste ju nasli niekde?

janulap
12. aug 2018

Napisala😍skvely napad,len ci ju niekto niekde neznici😢🙄😒

kikundela
autor
12. aug 2018

@janulap aj to ma napadlo.ci sa nenajde nejaky hukvat a .dufam ze nie ☺

katka51282
12. aug 2018

@kikundela napísala..úžasný nápad..

judar
12. aug 2018

putovná kniha o živote no zaujímavý názov až do momentu kedy by sa takej knihy zmocnil samotný ďábel a nedostala by sa ani do siedmej ruky pri ľudských charakteroch medzi nami.....takže mi to príde zbytočné a ešte zbytočnejšie niečo také stvoriť alebo rovno do toho stvorenia niečo napísať pri myšlienke že by sa toho zmocnil dáky vandal typu chujác čo by listy z nej použil ako obalový materiál na tabak či toaletu alebo rovno zákusok na trhanie či podpaľovanie listov...takže pri všetkej dobrote sveta je mizivá šanca že by sa dielo z kolobeha podivínov medzi nami zamiešanými dostalo späť k svojej autorke ...toľko z môjho preslovu

thoughtfulweirdo
12. aug 2018

Podľa mňa je to úžasný nápad 🙂

kikundela
autor
12. aug 2018

@judar tomu sa da predist,a to tak ze by si tu knihu davali medzi sebou zmami.a ti svojim a tak dalej.a takym ktori chodia pracovat do ineho mesta kde tu knihu daju dalsim.

@thoughtfulweirdo dakujem idem pozriet po nejakej☺

deti95060810
12. aug 2018

podľa mňa blbosť...aké rady...však na nete sa dočítaš všetko...
možno by to bolo aktuálne pred 50 rokmi keď nebol internet...

terezka1947
12. aug 2018

@kikundela ano
ja napr.chcem zacat pisat historiu rodiny-minule,no a sucastnej,od deti....uz ci oni budu pokracovat bude na nich....

kikundela
autor
12. aug 2018

@deti95060810 na nete mozno najdes vsetko ale pocut od niekoho radu na nejaku situaciu alebo problem ked to sam zazil a dalo mu to nieco,,,,a ide aj o to ze by to bola kniha ktora putuje a citas si pribehy inych je zaujimave ako blby net

nenne27
12. aug 2018

@kikundela uuuzasneee...urcite by som napisala svoj pribeh aby sa mlade baby poucili z mojich sra...ek

romiada
13. aug 2018

@kikundela dobry napad ale obavam sa ci by neskoncila s navlas podobnymi pribehmi: so samymi neverami a rozvodmi ako tu pribehy na MK ?🙄 chcelo by to vyslovene usmevne pribehy,nie tragedie tych je dost aj bez toho. Nieco virtualne by asi nemalo tu svoju atmosferu a bohvie kolko by prezila real kniha

kikundela
autor
14. aug 2018

@romiada su pribehy ktore skoncili stastne aj ked to na zachatku vyzeralo ako tragadia.mali by kudi posilnit ze aj ked to tak nevyzera vsetko bude fajn☺mali by sa z toho poucit aby nerobili podobne chyby.

kikundela
autor
23. aug 2018

Ahojte.kniha uz je skoro nachystana a zacne putovat.dufam ze uspesne ☺

thoughtfulweirdo
23. aug 2018

@kikundela Jej, super, možno sa raz dostane aj ku mne 😁

kikundela
autor
23. aug 2018

@thoughtfulweirdo zalozim este skupinu na fb .chcem aby tam ten ku komu sa kniha dostane dal foto a napisal kde kniha je.tak slebuj nejako sa dohodnete aby dosla aj k tebe 😉

kikundela
autor
27. aug 2018

Prikladam link na stranku.mozte zdielat?
https://m.facebook.com/Putovná-kniha-o-živote-3...

janulap
27. aug 2018

@kikundela tak predsa ta nik neodradil 🙂 super,som rada,a dufam,ze sa kniha dostane aj ku mne 🙂 drzim palce a gratulujem 🙂

kikundela
autor
28. aug 2018

@janulap dakujem.si zlata☺