Pyžamo na kojenie. Kde zoženiem v Košiciach?

muska4
13. jún 2011

ahojte, nemate niekto kontakty na dobre pyzamo na kojenie- nohavice+ vrch ( na leto), ale aj nieco pripadne na chladnejsie obdobie??? idealne v Kosiciach, ale ak bude dobra cena, tak aj cez net.....dakujem 🙂

zuzikkaa
13. jún 2011

@muska4 boooze,,jake pyzamo pre tehotne,,vyhrnies a ides 😀 podla mna to az taka vychytavka nieje 😉
co ja viem tak su take nocne kosele-take dlhe tricko a ma to otvory na prsia alebo v strede je na gombiky ze ked ides kojit rozopnes a mavaju to v klasickych obchodoch so spodnym pradlom 😅

mici111
13. jún 2011

@muska4 uuuplne zbytocne..fakt..len za to zbytocne prachy vyvalis..ja kojim doteraz a len vyzleciem tricko, nakojime sa a spime dalej..

heln
13. jún 2011

@muska4 úplne Ti stačí klasické pyžamo alebo nočná košeľa s gombíkmi na rozopínanie..... hocikde v obchode s oblečením, s pyžamami...... nepotrebuješ nič špeciálne 🙂

bosoriak
14. jún 2011

Suhlasim s predchadzajucimi prispevkami. Ja som si kupila tu koselu s otvormi na kojenie a bolo to uplne na dve veci - uplne neprakticke, nedalo sa mi poriadne kojit, furt sa mi to zakryvalo.. takze slavna kosela na kojenie isla pri kazdom kojeni cela hore 😀
Najlepsia bola obycajna kosela s cvokmi na zapinanie spredu az po pas.

muska4
autor
14. jún 2011

dakujem kocky, asi to tak nejak budem riesit.....aby som do toho zbytocne nemusela vela investovat.....ono je pravda, ze vsetky " kojace" vecicky su hned s pridanou hodnotou 🙂