Rady na rýchlejší rast vlasov

emaemese
28. apr 2020

Ahojte. Nemáte nejaké rady na rýchlejší rast vlasov? Na ich štiepenie a zároveň na rýchle mastenie?

katie1604
28. apr 2020

@emaemese ahoj, nemám vlastnú skúsenosť,ale počula som že piť aloe Vera gél od LR pomáha na rast😊

tinapa
28. apr 2020

Ja zase že po Forever Living rýchlejšie rastú...😝

kristina418
28. apr 2020

@emaemese ja sa teraz veľa zaoberám vlasmi a nepoužívaj kozmetiku od sayoss, elseve a podobne. To sú parfumovane prkotiny. Napríklad Green farmacy ma výborne tie šampóny ja sama som používala lopuchovy šampón a je vidieť ze vlasy mam lesklé, a hlavne že mi podrástli a to sú 2 mesiace 🙂 nemusí byť napísané na Šampóne rast vlasov ale keď dodáš všetko potrebné tak sa to odzrkadlí na raste vlasov a keď máš rýchlo mastiace sa vlasy tak si kúp tento... A sú k tomu aj masky a je fakt výborný...

syslik81
28. apr 2020

co najmenej chemie , zehlenie farbenie lak na vlasy etc .. kvalitnu kefu na vlasy a gumicky tiez nicia ... cim castejsie umyvas tym castejsiu su mastne ... never tym co ti ponuknu hned aj zazracny vyrobok na predaj-zarucene nefunguje :D ... cim menej chemie v sampone tym lepsie.. ja uz nepouivam vobec - pouivam prirodnu alternativu -ale to je na dlho a malokto vydrzi :D .. na konceky olejceky ako napr arganovy olej ...

danka808
28. apr 2020

Mne sa to upravilo vekom, ked som bola mladsia tak mi strasne pomaly rastli neviem preco, tiez som si kadeco davala na ne a to bola si ten problem. Ked som sa potom na to vykaslala a len som si nasla dobry sampon a kondicioner , nic ine nepouzivam, tak sa mi to upravilo a zacali mi riadne rychlo rast

sapetka
28. apr 2020

Nestrihat👍

kristina418
28. apr 2020

@syslik81 dobrý prípravok na vlasy môže dosť veľa pomôcť to sa mýlite 🙂

syslik81
28. apr 2020

@kristina418 dobry pripravok nepotrebuje pyramidovy-MLM predaj ;)

kristina418
28. apr 2020

@syslik81 ja čo som pani ponúkla nieje pyramídovy predaj 😉 je to z mojej skúsenosti a čo sa mne osvedčilo...a z ruky myslím že sa ani kúpiť nedá

kristina418
28. apr 2020

@syslik81 venujem sa vlasom a viem že dobrý prípravok na vlasy je potrebný. Pretože tie vlasy potom aj dobre vyzerajú, na dotyk, lesk atď

syslik81
28. apr 2020

@kristina418 a ja ta snad niekde spomynam? alebo nieco ponukas ako mlm prodkt? sice sa vravi ze trafena hus zagaga ale teba som si ani len nevsimla v prispevkoch .. a ked si este raz pozorne ale ze fest pozorne precitas co som napisala tak fakt nechapem kde si sa tam tyu nasla a preco si na mna zrovna ty reagovala ;)
a hlavne pises to co som ja nenapisala ...

gp2000
28. apr 2020

Spolupracujem s LR, je tam šampón L-Recapin, osobne ho ešte nemám vyskúšany, ale počula som len chválu naň. Ohľadom aloe vera gélov na pitie, ja tvrdím a budem tvrdiť, že ak je telo "vyčistené" zvnútra aj zvonku sa to ukáže, či už je to pleť, vlasy alebo celkové fungovanie👍a ohľadom "pyramídy" z toho je mi až do smiechu, a to len preto, že ak výrobok nedávajú denne 150 krát do reklám, za ktoré sa mimochodom platia obrovské prachy a automaticky to výrobok predraží, alebo ak v tej reklame nie je nejaká celebritka... to akože nie je dobrý a kvalitný??? Skúste pozrieť nemecký okotest, či dtest a tie najzvučnejsie a najdrahšie značky dopadli skoro vo všetkom najhoršie, či sa týka zloženia výrobkov (nekvality, alergény, karcinómy)!!!! Takže toľko k drahým akože kvalitným značkám 😉💖

kristina418
28. apr 2020

@syslik81 ja som reagovala nato čo si napísala k tomu never tým čo ponúknu nejaký produkt že nieje zázračný... Ja som napísala len svoj názor že produkt Ktory používaš naopak dosť pomôže tým vlasom... Nikto na teba neutoči len som vyjadrila svoj názor... A k tomu pyramídovovemu predaju keď si písala som si myslela ze si to povedala o mne keď som vyššie dala to čo používam ja.. Takže nič v zlom...

syslik81
28. apr 2020

@kristina418 never tym co ti ponuknu hned aj zazracny vyrobok na PREDAJ ... a ty predavas?

kristina418
29. apr 2020

@syslik81 nie ja nepredávam nič a ani by som to nerobila niekomu vymyvat mozgy ja som len povedala že bez dobrého prípravku vlasy nemajú efekt 🙂