Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

adka_8
24. máj 2009

silvuskaa-ja na tvojom mieste za takychto podmienok som uz doma a dovolenku ti radim vybrat az po materskej,alebo rodicovskej dovolenke-je to lepsie,pretoze po rodicovskej som dala maleho do skolky a mesiac som cerpala dovolenku a za ten cas si aj navykol v pohode,Ale rob ako chces

perla200
autor
24. máj 2009

ahojte...aj ja som bola na grilovačke do polnoci🙂

adka vitaj....silvuska vsetko najlepšie....

juliett99
25. máj 2009

ahojcek koceny tehulky,,
vitam nove tehulky,,, 😉 😉 😉
mimi gratulujem ,, super ze ste obaja ok,, moja budem rada ak mi napises do IP ako bolo v Nitre. 🙂

kwetinnka
25. máj 2009

Ahojte dievcence,ako sme vikendovali?? juliet teba tu nebolo dlhsie vidiet:o)

juliett99
25. máj 2009

ahojcek kwetinka veru nebolo v stvrtok a piatok nam robili majstri altanok a v sobotu som mala narodiny a tak sa mi drahy venoval 😀 😀 😀
a ty moja ako??

andrejka verim ze vsetko bude ok,, hlavne vasa sarinka, 🙂

kwetinnka
25. máj 2009

AAALECO,tak vsetko najlepsie..a kolkate ze to boli?? 😀 😀 , ja sa mam fajn,trosku boli brusko,ale nieje to nic yvlastne..vikend dobry,bola som si nakupit nejake tehotenske nohavice konecne

juliett99
25. máj 2009

veru tak,, boli to 32 ,, 😀 😀 😀 😀 moc dakujem kwetinka,, 🙂
to je dobre ze sa nam mas dobre,, aj mna pobolieva ale uz je to lepsie asi aj preto ze zas poslusne lezim v pelisku a oddychujem lebo cez vikend sa nedalo ked chodili navstevy.
aj ja som mala krasny vikendik,, mas tehu gatky a jake si si kupila??

kwetinnka
25. máj 2009

noo nohavice som tehu este nezacala nosit,ale uz pomalicky budem musiet...kupila som si lôetne saty, maslove platene dlhe nohavice,a kratke biele...
Ja sa ucim,aj ked aj by som lezala ale musim sprtat:o)

macilaci
25. máj 2009

ahoj baby. ked môžem poradiť najlacnejšie tehu nohavice nájdete práve teraz v Terranove 450 Sk Unás v Ke teraz nahodili celý sortiment s takými tehot. vecami, že je tam radosť nakupovať. Možno nie sú opravdu tehotenské ale majú taký istý gumený široký pás a ako tie pravé. a tričká sú volné , dlhé a niektoré aj veľmi sexi 😉

perla200
autor
25. máj 2009

to vážne kwetinka? ja som tehu nohavice musela nosiť v 12tt🙂)))) dobré ránko dievčatá 😀

juliett99
25. máj 2009

kwetinka no aj ja nosim tehu gate asi tak ako perluska,, od 12tt,, to mas teda asi malinke brusinko.. 😉

dobre ranko tehulky

kwetinnka
25. máj 2009

macilaci ja mam presne z teranovi take teplacky 3/4..s takou gumou,noo este minuly tyzden som mala svoje rifle..ale už mi v nich bude teplo....zatial velmi nenarastlo...doktorka hovori ze vyzeram ako keby som sa viac najedla:o)
Ako perli, bolest hrdla zazehnana??

perla200
autor
25. máj 2009

ale kde kwetinka...ako hrdlo ma nebolí len mam sopel🙂))) ale hádam to prejde.....dúfam

juliett99
25. máj 2009

baby testy AFP dopadli dobre JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIiiii 😀 😀 😀 😀

macilaci
25. máj 2009

neviem čo sú AFP testy ale HUrrá

kwetinnka
25. máj 2009

a neskusala si nejake homeopatiká? alebo si nic nedavas?
juliet ked tak poyeram tvoje fotky v albume tak mam asi take brusko ako ty v tom 13 TT.takze rastie pomalicky

kwetinnka
25. máj 2009

noo julieee...to jee supis...to sa tesime:o))

juliett99
25. máj 2009

dakujem moje pekne,, veru hehe asi by som uz mala urobit aj fotto teraz ako mam pupco v 17tt xixixi neskor,,

macilaci to sa berie krv v 16tt na vysetrenie ci nieje drobcek postihnuty nejakou chorobou ako down, razstep chrbtice, mongoliidne a neviem ci este nieco

kwetinka mojenko a ty mas kde fotecky??

kwetinnka
25. máj 2009

ja mam fotky vo fotaku:o) ale už som na to mzslela ze ich tam pretransportujem. a teraz ides kedy najblizsie do poradne?

juliett99
25. máj 2009

teraz ked vysledky dopadli dobre tak az v 20 tt co je cca 3tyzdne,, a bude robit aj sono,,
moja musim ja teraz sikovno vybehnut do mesta nas dadus ide zajtra na vylet a ma si vziat zo sebou aj prsi plast ,, idem ho nikede zohnat 🙂

kwetinnka
25. máj 2009

skus tesco:o) paaa

saska73
25. máj 2009

Ahojte,
sa tu smejem na kvetinnke - že ideš tehu nohavice kupovať až teraz, ja už ich nosím od 9 týždňa. Bruško mi strašne rýchlo vyskočilo, ale momentálne sa mi zdá stále rovnaké.

juliet99 to je skvelé, že testy dobre dopadli. To je hned iný pocit, že?

perla200
autor
25. máj 2009

saska...aj mne a teraz ked sa ma opýtajú, že kedy mam termín, tak poviem o dva mesiace tak všetci čo????? lebo vyzerám ako keby som bola v deviatom mesiaci🙂

lienocka7
25. máj 2009

ahojte, ako sa máte po víkende? 🙂

kwetinnka
25. máj 2009

je to asi dost individualne....

kwetinnka
25. máj 2009

ahoj lienocka,vikend dobrý co ty?? ako sa mate?

dadkag1
25. máj 2009

Ahojte dievcence . 🙂
Po tyzdni sas vam tu ozyvam.Vidim,ze ste aktivne a poctivo chetujete. 😀
Ja mam za sebou suchy nacvik porodu 😀 😀 😀
v utorok ma chytili bolesti rano take ako na menstruaciu a este aj krize.Som si, ze to poslickovia ale do vecera sa mi vystupnovali do trojminutovych intervalov.Aj ked tie boleti neboli nejake silne boli pravidelne tak sme sa rozhodli,ze asi to je ono a isli sme do porodnice.Sak kazda baba to mame ine. 🙂
Prisali sme tam a po prietokoch zistili,ze babatko sa talci pomalicky, na svet otvorena som sice este nebola a ani plodova voda neodtiekla.
No vzhladom na to ,ze som zacinala iba 36 tt museli bolesti stlmit.Vraj ak sa bude dat tak aspon take dva tyzdne by bolo dobre udrzat babatko v brusku.
Tak som si do dnesneho dna pekne polezala v nemocnici ,este som sice neporodila ale poslali ma domov s tym ,ze ak bolesti pridu tak uz budem rodit a utlmovat sa nic nebude. 🙂 🙂 🙂
som zvedava ako dlho to vydrzim. 😀

kwetinnka
25. máj 2009

Tak Vam držíme palceky,aspon ste si to omrkli...tam pojdes aj rodit,ak hej,tak vies priblizne co ta caka.

silvuskaa
25. máj 2009

Ahojte, juliett tak to mame v rovnaky den narodky 😉
Je prvda ze v terranove maju super veci aj pre tehulky a aj cenovo prijatelne. Ja dnes dovolenkujem ale stale mam nieco na robote.
Baby zajtra ideme na 3D ultrazvuk, som plna ocakavaniiiii!
dadka uz sa ti to teda pomalinky blizi....drzim palceky, neboj vsetko zvladnete.

perla200
autor
25. máj 2009

ahoj dadkag.....no a aké boli tie kontrakcie? fakt také strašné???