Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
4. máj 2009

michala.l
ja som sa pytala sestricky a ona mi povedala ze nato mam este cas az niekdy v druhom trimestri,, ze ona mi povie kedy a aj zubara.. 😉 😕 😕

michala.l
4. máj 2009

Mna poslala doktorka, ked som bola v 11-12 tt , a stale som to odkladala .... a kedze v stredu mam doktorke doniest vysledky, tak dnes uz musim ist aj keby co bolo 😀 .... tiez sa mi to zda skoro. Pri prvom som bola niekedy okolo 20 tt... , ale co narobim, ked musim, tak musim, ale nechce sa mi mooc - vonku je skarede 😠 Zubarovi by som tiez mala skocit ....mam nejako moc citlive zuby, to som pri prvom nemala....

juliett99
4. máj 2009

u vas je skarede pocasie?? tu v HC svieti slniecko,,
no aj ja mam problem zo zubkami lepsie povedane z jasnami ,, mam ich cervene a podliate

michala.l
4. máj 2009

aj ja chcem slniecko 🙂 Tu je pod mrakom - len obcas vykukne ...neostava mi ine, nez sa vydat do necasu a dufat, ze nezmoknem 😀
papa zatial 😉

juliett99
4. máj 2009

papap dobre pochod a nezmokni nam.. 😉 😉

dadkag1
4. máj 2009

ahojte babulky,normalne som sa iba teraz zobudila .........hadam ja spim ako babatko 😀 ...no dufam ,ze bude tak spavat ako ja ....... 😀

juliett99
4. máj 2009

dadka vravi sa ze ak spinkas tak aj tvoje mmi bude,, 😉 to je dobre ja tiez spinkam dost casto a dlho 😝 😀

silvuskaa
4. máj 2009

Ahojte tehulky...mozem sa k vam pridat? Ste rychle, nejako vas nestiham citat 😉

michala.l
4. máj 2009

Tak chvilku na to, ako som vybehla von vykuklo slniecko aj tu ..a domov som dosla uplne spotena, kedze som sa obliekla ako cibula 😀
Jeeej, vy tu o spinkani ...idem si aj ja zdriemnut 😅

perla200
autor
4. máj 2009

ahojte babulky...jasné silvuska....
my mame slniečko....
dadkag - to ti závidím ten spánok....ja trpím nespavosťou:(((

silvuskaa
4. máj 2009

Dakujem perla...ja by som si tiez pospala keby nemusim trcat v robote:(
Mozno neskor budem aj ja trpiet nespavostou.

dadkag1
4. máj 2009

Juliet dufam ,ze to bude pravda,lebo si neviem predstavit ako budem stihat miminko a este popri tom vsetko to ostatne co som robila do teraz.............lebo vsetko je to taka novinka ,ale hadm nejako to pojde
Vitaj silvuska

dadkag1
4. máj 2009

a inac co sa chystate varit?Alebo ak ste uz tak hodte nejaky napad ja nemam ani tusenie co,mozno to poznate ked kazdy den nieco ine treba vymyslat

silvuskaa
4. máj 2009

Noo ja sa varit nechystam..kedze domov pridem az vecer, ale vcera sme varili pyre a katov meč (mäso na sliziky + kapia+uhorky+cibulka).

dadkag1
4. máj 2009

znie to dobre ....to ti zavidim ja musim bo manzelik sa vrati vecer s prace tak aby aspon niecoho sa najedol a este sa chysta prist svagor,ze pojdu na stavbu.......idem nieco pozriet do kuchyne co mam a hadma nieco vytvorim.

juliett99
4. máj 2009

no my sme mali este od vcera,, slepickovu polievocku a svieckovu ,,, mnammmmmmmm 😝 😝 😝

svistik
4. máj 2009

Ahojte!!! Normalne som si myslela, ze tu teraz nikto nie je!!! Vy ste toho stihli fest vela prebrat 🙂 Juliet... to ste si teda dali 🙂

juliett99
4. máj 2009

ahojcek svistik,, 😉
no veru babenky tu stihlo dost popisat. xixi a ja som sa trosku pridala,,veru to sme si dali,, 😉
a co ty ako si sa dnes mala??

svistik
4. máj 2009

my tiez prerabame byt, cely je rozbity na kompletku, takze dnes sme s manzelom behali a vyberali dlazby, obklady, vanu, umyvadlo... a tak... celkom zabava, nedavno sme sa vratili 🙂 a tak z chuti som si dala tresku 🙂 az by som si dovolila tvrdit, ze tou jednou treskou som si iba zaspinila zuby... asi by som jednu este zniesla 🙂 a co ty?? co si robkala??

perla200
autor
4. máj 2009

čaute babule...ja som dnes nemala na nič čas....samé vybavovačky a potom som trošku pomáhala na dome...a teraz som taká unavená že až:(((((

juliett99
4. máj 2009

svistik ja tak ako obycajne klasika domka v posteli,, s pc,, a telkou,, xixix ale poobede som vybehla pre dada do skolky a potom som sa zastavila kupila som mu sandalky,, a sebe taku tuniku xixi peknu zelenkavu a bude sa dat nosit aj po tehu,, 😉

perluska,,
no pekne zas si behala ,, a co nozky?? a aj ste aspon vybavili co ste planovali??

perla200
autor
4. máj 2009

ale nie juli...to som len ja mala vybavovačky....potrebovala som niečo nakúpiť a tak....nohy sa držia...zatial..uvídme

juliett99
4. máj 2009

jaj tak,, aspon ze tak,, ,ja som dnes ako obycajne lezala,, az poobede som vybehla pre dada a bola som mu kupit sandalky,, a teraz uz sme domka a dadus sa este hra,, a ja ako inak lezim 😉

babullka1
4. máj 2009

Ahojte 😉 Tak vidim ze dnes ste toho tiez dost stihli popisat..ja som akurat prisla z nasho rozostavaneho domceku 😝 ...uz keby bol hotovy 😀 Ako sa mate babule?

dadkag1
4. máj 2009

A vypadalo dnes,ze bude pekne,rano krasne svietilo slniecko a teraz prisiel kamenec a dazd.To je normalne sranda.
Ale hlavne,ze doma je teplucko. 🙂

Babenky ake ste mali prev mesiacce tehotenstva.Ja som od septembra do januara reagovala na vsetky pachy, normalne som myslela,ze mi to ostane.Najviac si to odtrpel manzelik lebo varenie neprichadzalo do uvahy.
Teraz je to uz lepsie ,ale aj tak su veci ktore nemozem ani citit.
A ako to mate s chutami??????????

juliett99
4. máj 2009

dadka ahojcek
tak mne nic nebolo len dva krat som si grcla ale to bolo schuti som nieco spapala uz ani neviem co.
nechuti m masko,, ale polievocky a ovocie a zeleninka,, a prve tt som chodila v noci vyjedat chladnicku ,,
sladke a slane mi pripada extra sladke,, blee cokoladu som nemala uz ani nepamatam

babullka1
4. máj 2009

Dadka mne nebyvalo vobec zle,akurat som sa raz povracala z dymu od cigariet,ale inak vobec 😀 Mne velmi zo zaciatku chutilo slane a nemohla som ani citit sladke...no teraz toho sladkeho zjem aj za tonu 😠

juliett99
4. máj 2009

teda mne nechuti ani sladke ani slane,, a zo slaneho mavam kyselinu,, uz ked tak tak skor spapam sladke ale aj to iba domacu strudlu, 😉

babullka1
4. máj 2009

ja v pohode zvladam zjest za den-dva teglik nutely a tak,takze ja na sladkom fakt ficim 😝

juliett99
4. máj 2009

no to ja tak skor tony kila ovocia,, xixix v sobotu som zjedla cely zavarany ananas,, 😀 😀
a minimlane 2 -3 taniere polievky,, a som napapana,, a este frcim na peciach so sunkou,,, 😝 😝 😀 😀