Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

saska73
25. máj 2009

silvuskaa to bude zajtra na 3D určite krásne, možno si aj obaja poplačete od šťastia.

dadkag1
25. máj 2009

Perla tie kontrakcie u mna boli take nie velmi bolestive ,Ako ked ti prichadza menstuacia
No neviem ake by tie bolesti u mna boli keby som aj porodila 😀 😀 😀
Ale ak budu vsetky tie bolesti take ako som mala tak radost rodit,co troska pochybujem ,lebo sa to asi este vystupnuje az do porodu.No aj tak este ma to caka.Ale som rada,ze viem ako to vsetko v porodnici vypada a ako to tam u nas v Dolnom Kubine funguje.Zaila som super personal a kym mi tam utlmovali kontrakcie tak sa tam narodilo aj babatko.Skoda ,ze nie moje 😀 😀 😀 To si musi este pockat. 🙂

juliett99
25. máj 2009

ahojcek silvuska jejj aj ty si 23ho maja?? super to uz poznam dve co sme sa narodili v jeden den len predpokladam ze rocnik sme neni rovnaky.. xixi

dadka drzim palceky aby ste to este aspon tie dva tt potiahli. 😉

saska dakujem veru je to uzany pocit,, aj slzicky vebehli od radosti 🙂

andrejka10
25. máj 2009

Ahojte tehulky. Ale ste sa mi dnes rozpísali. Ale už hlásim, poctivo dočítané. 😀
Zdravím, všetky novučké babenky.
Blahoželám, tým ktoré slávili cez víkend narodky a iné sviatky 🙂
Juliet tebe ďakujem za povzbudivé slová a blahoželááám k super výsledkom z AFP. Teším sa splou s tebou.
Fu, to bola fuška. 🙂 🙂 🙂
Ináč, kvetinka, to vážne si si vystačila s obyčajnými vecami do teraz?? Tak to ti závidím, ja som ako korytnačka, nevládzem chodiť, fučččííím, ťažko si je pre mňa aj ponožky dať 😀 no strašné. A tehu nohavice mám už povolené na oboch stranách na druhých gombíkoch. Zrejme som XXL. 😀 Nevadí, snáď sa to pôrode spraví 😵 😵 😵 Len ešte nejaké tie týždne chýbajú. 😕
dadka no a tebe tak "závidím" pomaly ale isto za vodou. Vydržte ešte ten týždeň a potom to "rozbal " 😀
Zabudla som sa pochváliť, boli sme v sobotu na nákupoch v Poľsku, a máme fáro pre nášu Sárinku. 😀 Len musím priznať bolo to pre mňa už náročné. No čo, korytnačka je korytnačka 😀 😀 😀

juliett99
25. máj 2009

andrejka no veru aj ja pri pripadam jak nejaka becka,, 😀 dnes som videla jednu znamu co caka mimi na konci novembra a ja na zaciatku ona je chuda s malinkym bruskom a ja jak becka,, 😀 😀 😀
no teraz to faktt neriesim hlavne aby bolo mimi super. 🙂

andrejka a tebe teraz budu pichat nejake injekcie?? 😉 na tie dve blobosti co vytvaras?

andrejka10
25. máj 2009

Juliet, mne zrejme už pichli všetko čo mohli, len nezaberá. Tak budeme čakať teraz na výsledky z ďalšieho odebru. Nechcela doky predbiehať.... Uvidíme, čo potom vykumštujú. Ale moja predstava je, hranice protilátok musia ostať také aké sú dnes a hotovo. 😀 😀 😀 Inak mi na Rh negat. odpísali, že mi môžu vyvolať pôrod predčasne, aby zachránili bábo. Toto jednoducho nehrozí, prostonepripúšťam. 🙂 🙂 🙂

andrejka10
25. máj 2009

No babenky, inšpirovali ste ma. Mám také super 3/4 ťáky gate, sice nie tehu, ale boli mi straááášne veľké. Tak som si myslela, super vynosím teraz. 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to v žiadnom prípade, skúšala som sa do nich natlačiť, mali ste ma vidieť, fakt pobavili by ste sa. No tretie dieťa na ceste ale rozumu nikde. Ale neva, skúsila som. 🙂 🙂 🙂

juliett99
25. máj 2009

verim ze bude vsetko ok,, andrejaka,, 😉
ja som si dnes dala letne tehu satecky su mi este dost volne ale ked je tak teplo co si dat?? aspon podfukne ,, 😀 😀

silvuskaa
25. máj 2009

juliett ja som rocnik 84.
saska veru uz sa tesime, dufam ze vsetko bude ok, kedze nam budu aj vsetko kontrolovat...rozmery a podobne.
Myslim ze som to tu uz spominala, ale aky mate nazor na opalovanie v tehotenstve? Citala som o tom uz dost ale kazdy hovori inak, moj lekar povedal ze sa mozem vyvalovat naslniecku. Dnes som si pospala na lehatku a dufam ze som neublizila babätku. Ja som taky opalovaci maniak 😀

juliett99
25. máj 2009

silvuska aj ja milujem slniecko,, sice teraz sa musim obmedzit aj moj drahy nechce aby som sa slnila,, vraj to nieje dobre ale tak nozicky uz mam pekne hneducke ,, hehhe este tak dekolt a rucicky.. 🙂
ja som 77

silvuskaa
25. máj 2009

moj brat je 77, myslis ze slniecko moze uskodit babu? Ja si brusko prikryvam uterakom.

saska73
25. máj 2009

toto som našla o tom opaľovaní
http://wanda.atlas.sk/pozor-na-opalovanie-s-bru...

Že sa nesmie opaľovať som sa dozvedela až na tejto stránke.

silvuskaa
25. máj 2009

ahoj saska 🙂 z toho vyplyva ze opalovanie aj ano ale hlavne neopalovat brusko.

juliett99
25. máj 2009

vraj hrozi prehriatie plodu a je to nebezpecne 😒

saska73
25. máj 2009

radšej nepokúšať, však aj tak nie je opaľovanie zdravé. Mám pocit, že čo som sa len zopár krát prešla po slnku, chytilo mi ruky. No mohlo by hlavne nohy.

perla200
autor
26. máj 2009

dobré ránko....spinkáte?

macilaci
26. máj 2009

ahoj, ja už som v robote 😉

silvuskaa
26. máj 2009

Dobre ranko, ja som uz tiez hore🙂

andrejka10
26. máj 2009

Dobré ránko tehulky. Som tu len na skok, ale musím vás pozdraviť. 🙂
Idem odviesť malú k babine a konečne sa idem učiť, veď včera som zase rupla na skúške ☹ Brrrr....
Užite si kráááásny deň a neprežente to s tým slniečkom 🙂 🙂 🙂

macilaci
26. máj 2009

Andrejka nezávidím, teraz sa učiť pri tolkých problémoch, no nemáš to ľahké, držím palce pri nasledujúcich skúškach 🙂

andrejka10
26. máj 2009

Macilaci ďakujem. Budem sa snažiť 🙂 🙂
No babenky, pozerám, dnes sa vám nechcelo písať. Ja viem taký krásny slnečný deň........ Dúfam, že ste si ho užili. 😉
Zrejme len ja som ako hroch a nič sa mi nechce, okrem spania a papania 🙂

silvuskaa
26. máj 2009

Ahojte🙂 ako sa mi mate? Je tu uplne ticho v posladnej dobe, tak my sme boli dnes na 3d ultrazvuku...a dopadlo to vsetko super, babätko je zdravucke a bude to chlapcek. Som hrozne stastna 🙂

lily1983
26. máj 2009

ahojte..tak sa tesime s tebou silvuskaa 🙂 🙂 🙂 a lekar si je isty, že chlapcek??? 😀 😀 😀 ukazal ti maly pipika??? 🙂 🙂 🙂 aj sa som bola na 4D asi v tom obdobi ako si teraz ty, a povedal nam dievcatko, tak snad bude 😉 blahoželam 🙂 🙂

andrejka10
26. máj 2009

Jéééj silvuska konečne sa tu niekto ozval. Blahoželám ku chlapčekovi. Teším sa spolu s tebou, že malý je zdravučký. Máš aj záznam alebo fotečky ?? Pridaj do albumu, nech sa pokocháme. 🙂

silvuskaa
26. máj 2009

dakujem vam babenky 🙂 Dr. nam ukazal aj pipika, ja som uz davno tak vo vnutri citila ze to bude chlapcek.
Andrejka mame aj zaznam aj fotecky, zajtra pridam do albumu.
Co mate vy nove??

perla200
autor
26. máj 2009

ahojte babulky....juli je v nemocnici, začala krvácať, má niečo s placentou, malé je ok....lebo my si píseme ešte v jednej téme tak myslite na nu.....cmuk..

silvusska....gratulujem......super!!!!

andrejka10
26. máj 2009

Ahoj perla, keď budeš v kontakte s juli, prosím pozdrav ju. Nech sa nám drží a že všetky jej držíme palce.

saska73
27. máj 2009

Dobré ránko, všetkým, čo už videli svoje dieťatká na 3D blahoželám.
Dúfam, že sa juli z toho dostane a užije si zvyšok tehulkovania v pohode.

macilaci
27. máj 2009

ahoj dievčatá ja idem dnes podvečer na 3D, som zvedavá dúfam, že už budeme vedieť čo to budú 😀

perla200
autor
27. máj 2009

jaj baby....to boli časy ked bol pôrod daleko a nevolnosti za nami a isli sme na 4D... 😀 😀 😀 😀 macilaci a už cítiš pohyby?