Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

cycusha
15. aug 2009

nie ale chcem ist doktorowi ale myslim si ze mi nepomoze☹ aj mi to masirowali preslo mi to na 30 minut a potom zas☹ a ece wiac to bolelo .. newiem preco to je ☹ fnuk

kwetinnka
15. aug 2009

mm neviem ti poradit,ale asi skoc k tomu dr a mozno budes mudrejsia,a to ta boli ako dlho? cele tehotenstvo ci len teraz?

luka04
15. aug 2009

ved aj my prerabame 😅 takze, stale mam co robit... momentalne je na rane spalna, takze sme nastahovani v obyvke na nafukovacej posteli...prva noc bola hruuza, ale uz si pomaly zvykam...tak mas nabity vikend, este aj stretavka... po kolkych rokoch ste mali stretavku?

luka04
15. aug 2009

garicka...nejedla som asi tyzden....ale teraz si mi takuuu chut urobila ze az 😀

kwetinnka
15. aug 2009

po 5 😀 ,nebolo nas vela ale vyborne som sa zabavila,zatancovala a isla domov.Hej,hej spominam si ze si hovorila o tej nafukovacej,no my sme sa stahovali do uplne noveho tak aspon to je vyhoda ze to bol prazdny priestor,ale vsetko to vymalovat a uprsatat...nastastie to uz ako tak je...uz len dochystat veci pre malu..

saska73
15. aug 2009

cycusha zbehni radšej k dr., či to nie je niečo vážne, možno to bude len zatlačený nerv ale istota je istota.

kwetinnka tebe sa to už dobre kráti, za chvíľku ani sa nenazdáš bude dievčatko na svete 😵
Inak my prerábame, takže zháňam veci do bytu, behám, lietam ale robiť nerobím nič ťažké. Presťahovala som sa na 1,5 mesiaca do kamarátkynho bytu, čo má voľný. A keď ma už všetky tie veci do bytu unavujú, kupujem vecičky pre malinké 🙂

garicka
15. aug 2009

ja by som si tiež dala.... sakra a my na dedine nemáme žiadny hypermarket, keby bol tak môj drahý už uteká po ňu 😀 😀 😀

cycusha
15. aug 2009

kwetinka ...zacalo ma to len eraz asi tak cca 2 tyzdne dozadu bolet nekedy to neboli a nekedy az moc .

saska no pojdem pojdem ..ale myslim ze o nic nejde lebo ze sa to stawa wecsine zien co som pocula

luka04
15. aug 2009

garicka - ani my nemame hyper 😀 nuz, mame smolu...
kwetinnka - este si aj tancovala?? ja som bola pred mesiacom na sesternicinej svadbe a citila som sa ako tulen s tym bruchom 😀 tak som len tak z nohy na nohu.. a uz si aj zbalena do porodnice?

kwetinnka
15. aug 2009

Saska no my potrebujeme komplet nabytok,a nejak nemame stastie,tak teraz ked je drahy na sluzobke..v ZA tak zhana veci on....mali sme s tym nabytkom spolu..bud nemali taky pocet lamp co som potrebovala,alebo kus na sklade bol poskodeny..a to uz sme ho mali aj zaplateny.....vzdy sa nieco take stane.Ja by som si dala varenu kukuricku 😀 ..mnamky...Saska a ako sa inak mate...??vsetkov poriadku?
A veru kraati,strasne ten cas leti,este teraz som sa drtila na statnice a uz su to dva mesiace...

kwetinnka
15. aug 2009

Tasku uz zbalenu mam,aj pre malu aj pre seba..aj na cestu domov mam nachystane..nech vedia vsetko najst keby nieco.Este som dnes hladala kopie sobasneho listu.Vsetci ma strasili ze by som to mala mat,tak som este dnes dohadzala ziletky,sprej na astmu...a mam na vrchu tasky veci ktore treba v poslednej chvili dobalit.
Jasnee tancovala,a bolo to fajn...zas nie nejake akrobacie...vramci normy...

luka04
15. aug 2009

joj ako ti zavidim, aj ja uz by som brala 38tt..zacina mi byt dlho a kazda noc horsia a horsia...ale ked si zas spomeniem na malinku, tak ma to prejde, a poviem si , ze pre nu vydrzim vsetko 😉

garicka
15. aug 2009

luka
ja by som zas brala aspoň keby som už bola v takom tt ako si ty 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

ja ti uplne rozumiem,prebdene noci,a chodit pravidelne cikat...tiez uz ma to nebavi:o)

saska73
15. aug 2009

cycusha mňa hlavne ked ležím bolí na ľavej strane pod srdcom tak pod rebrom ale že to nič nie je, to len vnútorné orgány tlačí maternica a tie zase na nejaký nerv. Niekedy to v noci fest zabolí a zistila som, že nemôžem navečer toho veľa zjesť, vtedy to bolí viac.

kwetinnka taká stretávka, to musel byť dobrý relax, fajn odreagovanie sa. Na takú zo strednej by som išla aj hneď 😉 Z VŠ to už neni ono ale zo strednej sa vždy dobre zabavíme.

Inak mi je na figu z tých rečí, že za chvíľku už nebudeš vládať, 3 trimester je najhorší,...neznášam, keď ma strašia dopredu. 😠 Jediné, čo ma máta je moja váha, už + 10,7 kg ☹ a prisahám, nežerem až tak moc.

kwetinnka
15. aug 2009

garicka ani sa nenazdas..fakt...mne vsetci hovorili to budes cele leto tehotna..a uz je koniec leta:o) a za chvilku budu zavidiet tebe:o)

cycusha
15. aug 2009

saska no to bude aj toto asi ty ze alinky mi tlaci moc na neco a tak mi to tam pritlacilo ..ale sak nezwladnem to koly nemu??D:D:no mna tiez nekedy aj pod rebrami picha .. ja som taky hypochonder:DD: heh

luka04
15. aug 2009

garicka - to sme asi vsetky take, ze zavidime tej co je popredu...musime si tym kazda prejst a vydrzat...nie? 😎 pozeram, ze vy budete mat pod stromcekom mrnusika 😀

kwetinnka - ja chvalabohu az tak moc nechodim v noci na wc..skor cez den beham..

kwetinnka
15. aug 2009

Saska asi sa to neda vzdy ovplyvnit,ja som probrala 11 kil,a nemam pocit ze by som bola nejaky slonik,a to ze je najhorsi je relativne..asi je clovek uz viac nedockavy opuchaju ti nohy,a tak...ale ze by som bola nemotorna..nemam pocit. A co ja tak sledujem tak baby co boli pred tehu velmi chude priberu viac..aj na zaciatku...nerob si z toho hlavu,dolezite je aby si sa ty citila v pohode.

cycusha
15. aug 2009

luka ...jak ti je dobre ja som celu noc na wc tam hadam aj spat mozem 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

cez den chodim menje.-..a v noci pravidelne 2x..mozes si podla mna nastavit hodinky..

luka04
15. aug 2009

kwetinka, presne..aj ja som mala mindraky z vahy, lebo vychudnuta som nebola ani pred tehu a zatial mam na sebe + 6kg.... a zas kamoska co bola jak modelka, pribrala 25kg...

luka04
15. aug 2009

no ja sice nebeham v noci, asi mi netlaci moc na mechur, ale zato mi tlaci hore po rebra, ze sa mi niekedy tazko dycha...alebo ma tam picha v noci ...

saska73
15. aug 2009

2x vw za noc - však to je malina, že len 2 razy 😀
A dnes mi ráno manžel povedal, že som posledné noci začala spať skoro hore znak s jednou nohou pokrčenou a chrápať 😅 že vždy keď mi dá ruku na bruško, malinké pri zachrápaní kopne - chudiatko asi sa bojí 😖 a tak ma vždy prevalí na bok 🙂

kwetinnka
15. aug 2009

Aspon ja som si to tak odsledovala....aj ked svagrina bola taka normal a aj tak pribrala 23kg...nie vzdy to zavisi od toho co jes...proste sa to nabali...a niekto to ma viac v brusku...ved niektore maju brusko skoro...ja som do 25 tt nemala odvahu ist do tehu obchodu,som nosila svoje rifle...

kwetinnka
15. aug 2009

pred tym som chodila castejsie teraz sa to eliminovalo na 2x

luka04
15. aug 2009

joj babky, idem ja offky, zle sa mi sedi, alebo sa malej nepaci ze sedim za notebookom 😀 😀 vytlaci mi zaludok...majte sa krasne, pekne snicky prajem aj ked je este asi skoro....

kwetinnka
15. aug 2009

tak prijemnu zmenu polohy:o) a dobru noc

garicka
15. aug 2009

baby,
ja keď niekam idem tak musím piť minimálne lebo hoc aj predtým pôjdem 3x na WC tak zákon schválnosti - minútu po odchode z domu mi zas treba 😅

saska73
15. aug 2009

luka - ked sedím pri PC a začne ma silno kopkať, pustím mu vážnu hudbu alebo uspávanky a ani už nemukne 🙂 😉 😉