Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

svistik
28. aug 2009

naozaj sa ospravedlnujem, ze som sa dlho neozvala, ale v poslednej dobe som brutal unavena, tak som vas vacsinou len citala 🙂

No a ci budeme mat Leu je este otazne... uz sme boli rozhodnuti, ale zrazu sa zacalo rodit v nasom brutal vela deti a zistujem, ze Lea je velmi oblubene meno, takze zasa sme na zaciatku co sa mena tyka 🙂
Este sa nam celkom paci Timea, ale tych je tiez dost... ja uz fakt neviem!!

Celkovo sa mame fajn... Uz od pondelka zasa chodim do prace, tak saa z toho spamatavam 🙂 a zabudla som vam spomenut, ze sme este stihli ist do Chorvatska 🙂, tak som si celkom fajn oddychla 🙂

svistik
28. aug 2009

kwetinka... a dakujem za info...

alexandrah
28. aug 2009

julie, veru, dava pozor dado!!
kwetinnka - ja byvam vlastne blizko teba, v ruzinove, ja som na strkovci, v novostavbe na caklovskej, (ulica vedla herlianskej).

kwetinnka
28. aug 2009

My bývame v biskupiciach...no to nieje daleko...a tam mate bytik ci dom? Svistik nemas zac...ja som chcela ist na dofcu tiez...ale po statniciahc to tak vyslo ze sme sa hned stahovali..a potom už v 35tt ma muž zobrat nechcel.

svistik
28. aug 2009

tak to chapem... my sme to akurat stihli 🙂

a este mam otazocku... nakupujete tam v normalnych obchodoch, ze?? nie na trhoch... ci??

kwetinnka
28. aug 2009

na trhu som nekupila nic,len na nete som si nasla jeden obchod,a ten bol zhodou okolnosti pri trhu...ale inak vsetko v obchodoch.My sme kupili aj matrac,fusak, flasky..a taketo veci tak to by som na trhu asi tazko kupila. A ked vy idete z martina tak asi tiež tesin ci kam chodite...Olake som vtedy pisala aj adresy obchodu kde sme boli Bialsku...tak som nakupila vyborne..a Olalka tiez.

svistik
28. aug 2009

ano... my urcite do Tesina... chcela som ist zajtra, ale akurat ma moj manzel spacifikoval, ze zajtra isto nie... tak neviem... Vsak niekde sa tam hadam dopraceme 🙂

pocuvajte dievcata... mna uz lekarka asi 10 tyzdnov ani nepozrela ci sa nahodou neotvaram alebo nieco... ako casto vas lekarka pozera??

susisus
28. aug 2009

svistik - mna doktor kontroloval pri kazdej poradni, cize kazde 4 tyzdne - pripadne ak som prisla mimo - ze sa mi nieco nezdalo...

juliett99
28. aug 2009

svistik mna tiez vzdy pozeraju ale u mna je to ina situacia.
teraz najblizsie ta kuknu az v 30tt a mali ta este kuknut v 20tt 😉

susisus.. dlho si sa tu neukazala,, 😒 ☹

silvuskaa
28. aug 2009

Caute babule🙂 este som vas dociatavala, svistik to by ta mala lekarka pri kazdej poradni pozriet, je to povinnost...
kweti mam sa celkom dobre...maly dnes kopka jak keby mame party.
Inak ja vlastne ani vobec neviem kolko drobec vazi...nemam ani tusenie...

kwetinnka
28. aug 2009

to je zaujimave ze ta vobec nevysetruje...mna tiez tak ako baby pisu vzdy. Silvi a kedy si mala posledné sono...v tom 30TT? a neodvazli ho..resp..nepomerali ho?

kwetinnka
28. aug 2009

inak svistik v tesine aj kusok od maleho trhu je detský obchod..tam som kupila malej nejake ciapocky,vankus na kojenie,plachty do postielky...ale maju tam vselico...jaaj a nejake hracky sme tam kupili

silvuskaa
28. aug 2009

lekar ho meral v 30tt, ale vahu mi nepovedal, a potom ked som bola na prietokoch tak tiez ho merali a zabudla som sa spytat.
kwetinka a robili ti vyter na streptokoka? Lebo ja mam vysledky pozitivne a vraj mi musia pred porodom pichnut ATB, ked budem mat bolesti alebo mi odtecie plodova voda ihned utekat aby mi tie antibiotika stihli dat a aby zabrali.
AKo sa citis???

sweet84
28. aug 2009

caute maminky, tak sa k vam pridam aj ja ked mozem teda..ale citam vas uz dlho lebo mame toho vela spolocneho ako to tak sledujem 🙂. inak juliett mame podobne terminy a rodit budem aj ja v tt tak sa mozno aj stretneme.. zatial som pribrala asi 7 kil tak by to uz aj stacilo..

susisus
28. aug 2009

juliett - Ahooj 🙂 šmírujem teraz častejšie v pôrodných témach, keďže sa nám to kráti a malá sa vraj tlačí dole - ja verím že počká pekne na termín 😉 ale čítam čítam 🙂

juliett99
28. aug 2009

sweet8č vitaj u nas,, som rada ze si sa k nam prida,, 😉 no to je super mozno sa tam aj stretneme ak nas drobcek nebude strajkovat a ponahlat sa von,.. 😉

susisus ,, aha takk, no tak ty nas smirujes,, xxixi 😀 😀 😀 mrkla som albumik pekne ste narastli,, uz sa urcite tesis na vasu princeznicku vsak?? 🙂

luka04
28. aug 2009

ahojte... Juli ako sa mate?????????

juliett99
28. aug 2009

luci -leuska ahojky,, mame sa dobre, lezime len ma hrozne trapi horko,, normalne sa varim..
inak sme v pohode ,, ale fakt je ze sediet nemozem. ☹
a co vy ako ste stravili poobedie?? ako bolo na kofce??

luka04
28. aug 2009

ajaaaj sak ja som stravila pol dna nakoniec vonku..sa cudujem v tom telple, ze som vydrzala..zobrala maleho, farbicky a kreslili sme tam...lebo ten podnik ma nas spolocny kamos,tak sme pobudli...potom sla okolo dalsia s babnkom kamoska, kecali sme dalsiu hodinu...a ked som chcela ist domov, tak ma zlanarila este k nim, nalakala ma na zmrzlinovy pohar 😀 dnes dosiel mato az vecer, aspom som nebola sama doma..teraz cakam na sprchu, obsadil mi, potom idem ja a sup ho do postielky...a lezkala si cely den?? juj v tom teple, to je hnusne...

juliett99
28. aug 2009

no tu si mala ale super,, den normalne zavidim,, 😉 ale asi najviac ten zmrzlinovy pohar 😀 😀 😀
hej od kedy som doma tak poctivo lezim.. 😉
poslucham aby ste mi nahodou nedosli dat po holej,,xixixi 😀

luka04
28. aug 2009

veru tak, mamina musi teraz posluchat Samka, potom bude on ju, ked uz bude na svete 😅 no idem ja do sprsky, uz je volna, zajtra ma prsat, sa tesiiiiiiiim..mato si chce dnes pozerat v posteli stare albumy, tak budeme mat zabavku, namiesto........... 😀 co uz ked ine nemozme...dobru nocku prajem...zajtra ti napisem...aj vam babulky, pekne snicky....

susisus
28. aug 2009

Juli nerob si sranduuu, narastli sme ale aj tak mam take brusko, ze ani porodnicka mi neverila v ktorom som tt a musela si to overit na sone 😀
A teplo aj ja hrozne znášam, je to des, stále sa lepiť a vkuse behať pod sprchu 😠
Aj ja som posmirovala tvoje fotocky, ste kraasni a David ma neskutocnu pusu... ten ked vyrastie... 😀

juliett99
28. aug 2009

tak dobru nocku mojka aj ja pojdem ale este tiez hodim sprchu,, uz neviem kolky krat.. 😀
no hej krpcek maly ma dava do pozoru uz od mala,, xxixii

dobru nocku babulky vsetkym vam , a pekny vikedik az tu niektore nebudte 🙂

alexandrah
28. aug 2009

kweti - my sme normalne v byte, ale vo velkooom - 120 m2, ja som si nebiem preco myslela, ze byvas tu oproti ...
veru, to teplo je strasneee!!! juklie - aj ja cakam ako na spasenie na zajtra, nech kludne aj krupy padaju, len nech uz je chladnejsie!!! je skoro 1 v noci, a v nasom byte je 27 stupnov!!!! to uz je hroza!! a ja pritom cely den doma, strasne!!! z toho ventilatora uz kycham, ale bez neho je mi zle, na nevydrzanie!!!
inak - silvi - aj mna lekar furt pozera, ci som v poho, ci sa nahodou neotvara, pripadne sa ho opytaj, preco ta nevysetruje ...
julie - ty dobru nocku, a ja tu este klasicky strasiiiimmm!!!

sweet84
29. aug 2009

babyy konecne sa ochladilo, tak sa uz nebudeme lepit🙂 sak to bolo na nevydrzanie!
juliett ja pojedem urcite o nieco skor, lebo budem mat cisarsky..

saska73
29. aug 2009

alexandrah my detto,. bežne mám teraz v byte v noci 27,9 a pod. to je na nevydržanie a potom, že mi puchnú nohy a prsty. Dokonca aj môj manžel má opuchnuté prsty - teraz neviem, či tak so mnou prežíva tehotenstvo 😀 😉 alebo z toho tepla. Ale teraz je to konečne paráda, ochladilo sa a konečne normálne varím - sa už teším na kuraciu polievku, tak mi to tu dobre rozváňa.
čo si teraz prerábame byt, tak tam už počítame s klimatizáciou 😉

saska73
29. aug 2009

svistik to je divné. Mňa dr. na poradni vidí tak 2 minúty, lebo všetko ostatné preberám z jeho vyškolenou sestričkou ale odspodu ma vždy pozri a prehmatne bruško - asi meria pokial je už maternica.

olalka
29. aug 2009

aHohojte tehulky 🙂 tak ja uz tehulka par dni nie som.
Lujzicka sa narodila 25.8. o 8.38, mala gulicka je to 3850 cm a 49 cm 🙂
je cela po mamine, vela vela ciernych vlaskov, vsetky sestricky z nej maju zazitok 🙂 som po cs, vcera sa zacalo uz spustat mliecko (inak je to hroza, mna dojcenie strasne boli, az mi zo zaciatku slzy tiekli- hold som citlivka-no)
zajtra, prip v pondelok pojdeme domkov, uz sa tesime. nie som teraz vela na nete, nemam tu take svoje pohodlie a som aj dost unavena este, tak ked budem moct, urcite sa ozvem. a drzim vsetkym palceky, nech uz mate coskoro domka take male pokladiky ako ja. samozrejme tie, ktore su v temine, ostatne maju cas
😀

svistik
29. aug 2009

ahojte...

no mna naposledy pozrela po prvych pohyboch, cize ked som to zratala uz 11 tyzdnov ma nepozrela odspodu... vzdy mi len zmeraju tlak, skontroluju moc, prehmata brusko a zmeria, ale ci sa nahodou neotvaram ani boh nezna... preto ma to napadlo... lebo v poslednej dobe ked si cupnem alebo idem na WC tak citim take to naliehanie odspodu... Do poradne mam ist az 22.septembra... no neviem ci to mam zatial nechat tak...

luka04
29. aug 2009

sweet,,, a preco budes mat cisarsky ak sa mozem spytat?? lebo mozno aj ja...