Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

babullka1
13. máj 2009

ahoj Perla..mna krize uz druhy den neboleli 😀 som taka rada 🙂 brusko sem tam zaboli aj mna ,ale mna skor tak taha

dadkag1
13. máj 2009

A co ako vase babatulka??????????,
To nase je poslednych par dni aktivne sa niekdy vecer uz s manzelikom smejeme,ze najskor vystraja a potom ,ze maminku potrapi,a poriadne sa ani nepohne. 🙂 🙂
To bude riadny spekulant z neho 😀 😀

perla200
autor
13. máj 2009

to robí aj moja dadkag....najprv je aktivistka....potom je partizan.....to je normálne, lebo už majú malo miesta....

hanam
14. máj 2009

Dobre ranoko uz som v praci 😉 😉 😉

hanam
14. máj 2009

no vidim ze este vsetky sladko spinkate 🙂

andrejka10
14. máj 2009

Dobré ráno tehulky. Nie všetky nespinkáme. 🙂 Prišla som len narýchlo nakuknúť. Musím kráčať s andrejkou k logopédke.
Juliet teším sa spolu s tebou z dobrých správ z poradne.
Babulky príjemný deň. 🙂

perla200
autor
14. máj 2009

aj ja som v práci🙂 posledný den...... ja som od pol piatej hore....

andrejka10
14. máj 2009

Perla vychutnaj si posledný deň. A poriadne sa popozeraj, na to, čo ti vôbec nebude chýbať. 🙂

silvuskaa
14. máj 2009

Ahojte🙂 Aj ja som uz v praci a od 5.45hod hore. To je dnes pocasie, keby mozme byt aspon v postielke.

hanam
14. máj 2009

perla ty sa mas ze posledny den, ja este dva tyzdne ☹

silvuskaa
14. máj 2009

hanam Perla vy sa mate obidve, ja este maj a jun a viac by som uz nechcela tak uvidime. Kedy by som mohla ist najskor ked mam v knizke termin 5.9.? Da sa aj 8tt dopredu?

hanam
14. máj 2009

silvus hej postel to je to po com aj ja od rana snivam 😉 boli ma chrbat jak hrom a to musim sediet za kompom lebo je veeeeeela prace 😠

perla200
autor
14. máj 2009

no hanam...ja sa dám na PN tie dva týždne...nevládzem a opúchajú mi nohy a zbytočne to tu len naťahujem, lebo náhradu tu mam od februára....tak nech sa realizuje, už sa nechcem pústat do ničoho a od pondelka budú nové projekty, tak nech sa dievča realizuje.....

silvuska...záleží od lekára...nasa doktorka mi dá 8t pred pôrodom....

silvuskaa
14. máj 2009

Moj lekar myslim ze tiez nerobi v tomto problemy. Inak neviete ako je to s dovolenkou, mam este 23dni a kedze by som mala ist na matersku od cca polky jula, mozem si ju vycerpat vsetku alebo len cast?

perla200
autor
14. máj 2009

všetku....teraz máš nárok na celú dovolenku...aspon ja som čerpala celých 20 pracovných dní 😀

silvuskaa
14. máj 2009

dakujem perla, lebo vraj keby dam vypoved alebo dostanem vypoved vtedy je to trocha ine, mala by sa doplacat dovolenka keby je cela vycerpana.

hanam
14. máj 2009

silvus kazdy lekar by ti mal dat 8 tyzdnov pred. To sa nemusis bat, ved dovodov je vela 😉

hanam
14. máj 2009

silvus len v pripade vypovede, kvoli nastupu na MD sa dovolenka nekrati ani nedoplaca. Mozes si ju vybrat celu. 😉

perla200
autor
14. máj 2009

ako tehotnej ti nemôžu dať výpoved....

hanam
14. máj 2009

moze ti len skoncit pracovny pomer ak ho mas na dobu urcitu 😉 doplnujem perlu

hanam
14. máj 2009

vypoved som myslela vseobecne nie v tehotenstve 😉

perla200
autor
14. máj 2009

aha...no ano hanam...presne tak🙂))) si na dobu určitú?

hanam
14. máj 2009

hej ale uz som si predlzila. Akurat sa mi materska pocita s minuleho roka a tam som este namala plat na maximalnu. ako si na tom ty?

perla200
autor
14. máj 2009

ja som tri roky na dobu neurčitú, takže ja mam vysoký hrubý príjem (celkom teda) a počíta sa to 70% z hrubého príjmu že?

hanam
14. máj 2009

nie 55 % denneho vymeriavacieho zakladu z hrubeho prijmu v kalendarnom roku predchadzajucom roku nastupu na MD 😉

saska73
14. máj 2009

hanam a počítajú sa do toho aj napr. príspevok za riadenie ?

hanam
14. máj 2009

ak ho mas zahrnuty v hrubom prijme tak ano, aj odmeny 😉

silvuskaa
14. máj 2009

taaak konecne sme napapani🙂 To je super ze dovolenku si mozem celu vycerpat. Vy ste si ju dali, ale planujete dat preplatit alebo ste si ju vycerpali?
Ja som pracovala min.rok do maja v zamestnani kde som mala v zmluve uplne smiesny plat a od maja az doteraz mam mzdu celu na paske.

perla200
autor
14. máj 2009

no je to aj tak bieda všetko:(

silvuskaa
14. máj 2009

perli bieda to je,ale bude este viacej, preto zatial stale pracujem 😒