Recept na homemade vosk na depiláciu

isabela154
28. apr 2020

Ahojte,rada by som vyskúšala nejaký homemade vosk na depiláciu. Viete mi odporučiť nejaký recept? Niečo čo by bolo vhodné na citlivú pokožku, na oblasti nôh a oblasti bikín. Za každú radu vopred dakujem.

airaw
28. apr 2020

ja si robim cukrovu pastu v mikrovlnke

https://www.youtube.com/watch?v=PKhnIQIUnPo
xjakubikovak
28. apr 2020

@isabela154 cukrova pasta je super, recept uz neviem lebo som to skusala par rokov dozadu ale vlastne ti hned odporucim ti kupit si uz hotovu napr. v dm, stoji to cca 14€ ake podla mna sa oplati, ja som sa kludne mohla holit nohy kazdy 2. den a aj tak neboli dokonale hladke. Tu pastu som si kupila len nedavno a asi 3x som.ju zatial pouzila a mam pocit na dotyk aj pohlad ze vacsina chlpkov je prec 😊 na nohach to mna boli uplne minimalne, bikiny tam je to horsie to boli jak hovado ked mam byt uprimna 😀 a este preto odporucam kupenu lebo ked si to varis doma tak tam musis presne vystihnut tu konzistenciu co je dost tazke, mne sa to podarilo asi len 2x 🙂

xjakubikovak
28. apr 2020

@airaw vzdy sa podari? ja som akurat pisala ze mne to malokedy vyslo na pastu a nie na karamel 😀ale ja som to robila na sporaku

isabela154
autor
29. apr 2020

@xjakubikovak Kozmetička mi odporučila že kúpeny vosk ti chlpky nevytrha až tak dobre a že nie všetky korienky ti vytrhá ale homemade vosk napr. cukrový ti vytrhá aj korienky a potom ti tie chlpy zredukuje a nohy vydržia hladké aj niekoľko týždňov. Neviem čo je na tom pravdy ale rozhodne to idem vyskúšať 😂