• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Redukcia na WC. Kde nájdem takú, čo dobre sedí?

22. septembra 2012 
neviete poradiť nejakú redukciu na WC, ktorá fakt aj sedí? dnes sme kúpili tú s kačkou a som tak naštvaná, vôbec to nesedí, ani na vrch ani pod prkienko :angry: a MM určite nemá ani bloček.
ale potrebujeme také, čo má vpredu dosť vyvýšené pre chlapcov
18. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili teraz maju v Lidli taku tu zachodovu dosku ktora je 2v1 aj pre dospelych aj pre deti... ked zdvihnes vrchnu cast je z toho doska pre dospelych , ak nie tak je to pre deti..
neviem ci ti to pomoze, len vcera som to tam videla.
19. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisab to je kraasne,ja mam len tu stru klasuki a samlik pri vecku,no toto vyzera perfisne :grinning:
19. jan 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisab, prosim ta mozes hodit stranku kde si to objednam...........dakuuuujem
19. jan 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
19. jan 2009 o 14:50 • sirinka
my sme mali taku obycajnu z Tesca, a chlapci ju nechceli, na zachode sedeli tak, ze sme ich spociatku pridrziavali, potom sami, len pod nozickami mali schodik z Ikei
19. jan 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucaska link dať nemôžem :wink: , ale do IP som ti napísla....
19. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak denisab hodila stranku podla fotky sa to dá lahko nájst.
vyzerá to dobre len ma odrádza jedno a to skladnost. kam to dám v tom nasom malom záchode. asi budeme musiet ostat pri klasike.
20. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
denisab, no je to pekné, ale bohužiaľ moc drahé a tiež to nemáme kam dať :unamused:
ale to prkienko z lidla by mohlo byť super, idem kuknúť :slight_smile:
20. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy1979 to sedátko sa dá krásne zložiť vedľa WC, my máme malinké WC, starý 30 ročný panelák :wink:...
kili podľa mňa to sedátko sa oplatilo, aj keď nestojí 3 Eura...mali sme aj klasickú redukciu, ale tento sedáčik je o samostatnosti dieťa....
21. jan 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
denisab, no ja netvrdím, že sa neoplatí, ale fakt na to nemáme peniaze. ale keď niekedy nájdem 100€, tak ho kúpim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili my mame redukciu na wcko, neviem skus pozriet je v albume/ neviem ci dobre uvidis, lebo Samko na nej sedi/, nie to ta klasicka, ale je vystuzena akoby gumenou latkou a detskym motivom a ochrana na pipika je dost vysoka, pre Adamka a Samka by mohla byt dobra :dizzy_face: ak chces vyfotim ju a dam extra do albumu, aby si mala predstavu :wink: stala cca 350sk...kupovala som ju u nas v SNV, nikde inde som ju nevidela
21. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili fotky redukcie na wc som supla do albumu, tak kuk :wink:
21. jan 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik30 tu mame presne aj my na nocniku vobec nechce sediet :grinning: a tam obcas ano ale zatial bez cikania, je makkucka tak hadam je ok
21. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili tá redukcia predsa stojí niečo cez 23 Eur :wink: , tak za tú 100-ku by to muselo byť zlaté :sweat_smile:
21. jan 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta nasa stala cca 280 sk
21. jan 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, nevíš, co je to za výrobce?
21. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni, ja viem, ale keby som našla len 23€, tak by som ich dala radšej za niečo iné :sweat_smile:
21. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kukulik, moc dík, vyzerá super, ale mi príde, že mi tadial A. prepadne :grinning: ako je to široké a dlhé?
21. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale napadá ma, že to asi nesedí kôli našej mise, že máme ju anatomicky tvarovanú, v predu je trošku vyvýšená, to nám tam asi nebude sedieť žiadne :unamused: . tú kačku čo sme kúpili je asi určená pod, ale ani tak to nesedí, tak sa zas nezmestí a vzadu nedočiahne a prepadne dnu.
možno by bolo lepšie prispôsobiť novú misu na tú kačku :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili ta co mame my, ide rovno na keramiku, takze je jedno, aku mas dosku :wink:
21. jan 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
21. jan 2009 o 21:16 • najjulinka
kili jasné sú priority....náš syn mal sedáčik požičaný od známych, takže nie si jediná, čo rieši cenu...ale keď porovnám, tak je to nielen viditeľný rozdiel...
22. jan 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
schnek, praveze neviem, aky je to vyrobca, lebo obal sme hned vyhodili :confounded:

kili tie rozmery su vnutorneho otvoru sirka 13cm , vyska 14, 5/ to je od tej ochrany na pipika/ a vonkajsie sirka 30cm a vyska 31cm...ten vnutorny otvor je naozaj malicky :wink:
22. jan 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ten isty ako kukulik je to nejaky polsky vyrobca to si pamatam, odkial si maju ich v Hlohovci v kupelnovom studiu
22. jan 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obnovuji toto téma, protože jsem docela naštvaná. Pořídili jsme přes net redukci od chicca a stačí sebemenší pohyb a hned to spadne do záchoda. Je to extrémě malý :frowning2: Máme úplně obyč. WC s obyčejným prkýnkem a nedrží to na tom :angry:
Asi už to nebudu moct vrátit, protože jsem to rozbalila :cry:
23. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2009 o 12:48 • ina.b
ina tak já jí mám taky a sedí mi :confused: Ono asi bude záležet na prkýnku co máš přímo na záchodě.Třeba změřit.A nyslím,že nevadí,že jsi to rozbalila.Zkus to vyměnit,že Ti to nesedí.Já jsem taky měnila a bylo to v pohodě :wink:
23. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, určitě záleží na velikosti prkýnka. Ale už jsem jim do toho obchodu napsala a čekám na odpověď :slight_smile: Mrzí mě to, protože nebyla právě nejlevnější.
23. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Věřím,že Tě to mrzí,já taky nerada vracím věci,které jsem koupila :rolling_eyes: Snad Ti to vymění nebo vrátí peníze :slight_smile:
23. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok