Reklamácia kočíka v Mall

9. okt 2020

Ahojte chcem sa opytat ci niektora z vas kupovala kocik u predajcu Mall a musela ho reklamovat. Ja musim kocik reklamovat ale neviem ako dlho trva zo skusenosti vybavenie reklamacie ci mam kupit zatial nejaky alebo staci poziciat od znamej. A ak sa tu najde mamicka tiez by ma zaujimalo ci vratili peniaze alebo opravili kocik. Dakujem 🙂

pindusa
9. okt 2020

Väčšinou v Mall vrátia peniaze do 14 dni na Vás účet bez problémov .Treba odniesť osobne oni povedia pri preberaní reklamácie čo a ako,podľa toho sa rozhodnite.

nikussss
9. okt 2020

Ja som reklamovala v mall elektroniku, podotykam urcite lacnejšiu ako kočík, a ani po pol roku nemám ani stroj ani peniaze. Už ich riesi SOI.

dominikatut
7. apr 2021

Môžem sa opýtať, ako dopadla reklamácia? My máme chybný kus, čo som si všimla až po 5 mesiacoch,keďže sme mali opierku na nôžky vždy v 1 polohe. Aké riešenie Vám poskytli? Vopred ďakujem za odpoveď.

autor
7. apr 2021

@dominikatut Kocil poslali vyrobcovi. Reklamacia trvala okolo 25 dni a uz sa tam chystam s kocikom zas. Asi to skor zalezi na vyrobcovi lebo Mall to neopravuje ale posiela vyrobcovi.