Reklamácia na Wish stránke

seychelyjane
13. aug 2018

Ahojte, nevedela som, kde umiestniť túto diskusiu.. potrebovala by som poradiť ohľadom reklamácie na Wish stránke.. objednaný tovar mi prišiel poškodený a nesprávne číslo, reklamovala som ho, vrátili mi peniaze, čo som ostala milo prekvapená za rýchlu odozvu. Keďže som reklamovala po prvý raz, nie je mi celkom jasné, keď mi peniaze za tovar vrátili (samozrejme mimo poštovného), či treba poškodeny tovar vrátiť. Poslať tovar do Číny na vlastné náklady mi príde nákladné. Možno si poviete, prečo sa neopýtam priamo Wish pracovnikom, no keď som im písala na toto mi neodpovedali, len že mi vrátia peniaze. Preto sa pýtam na vaše skúsenosti, veľmi nerada by som mala zbytočné problémy.. ďakujem☺

kristina2708
13. aug 2018

@seychelyjane ahoj tiež som raz reklamovala, peniaze mi vrátili ale v odpovedi mi aj napísali že si tovar môžem nechať 🙂

seychelyjane
autor
13. aug 2018

@kristina2708 ďakujem, odľahlo mi☺

kristina2708
13. aug 2018

@seychelyjane zamálo 🙂 tiež som sa tomu čudovala ale potešili ma lebo tiež si neviem predstaviť posielať to späť

katka1601
13. aug 2018

Ja tiež tak raz som reklamovala peniaze vrátili a tovar som si mohla nechať.

sedem
13. aug 2018

Presne tak, tovar nevracias, pokial ta k tomu vyslovene nevyzvali, alebo nepodmienili vratenie platby vratenim tovaru

lubik87
13. aug 2018

@seychelyjane ahoj ja nakupujem cez Ali a už strašne veľa krát mi vracali peniaze a neposielala som nič späť. Pred týždňom sme s muzom.objednali.kozak z Wish tak.som.zvedava čo.pride :D neviem ja ostávam.verna Ali 🙂

bubu62
13. aug 2018

baby su tu aj skupiny wischom ..

snehulaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka234
14. aug 2018

Ahojte a ked nepride tovar?sukna pre dcerku prisla za 2 tyzdne a saty uz nedosli..odoslane boli hned po sebe

sense
14. aug 2018

@lucka234 pozri dokefy mali byt dodane ak je yz po termine tak reklamuj

tinaslukaskom
14. aug 2018

Ja som reklamovala uz asi tri krat, peniaze mi vratili a este aj tovar mi ostal. Tak co si si objednala si mozes nechat 🙂

lubik87
14. aug 2018

Baby mám tu dilemu :D ja objednávam.len z Ali a môj drahý sa rozhodol objednať si kožák z Wish ..ako neskúsený nákupca si nepozrel recenzie až dnes cca týždeň po odoslaní. Kožák je čistá katastrofa ja som sa smiala ako kôň keď mi poslal obrázok :D on chudák smutný sklamaný..a teraz k veci ...keď príde domov a bude vyzerať ako ten nepodarok chcem ho reklamovať
Ako.na to ? Vôbec netuším.kde čo klikať : Ďakujem 🙂

tinaslukaskom
14. aug 2018

@lubik87 klikni na historiu objednavok, tam ti napise asistent, ci si dostala objednavku, potvrd ze ano a vyber jednu z odpovedi co ti ponukne. Myslim ze tam bude aj nieco ako ze ti tovar nevyhovuje alebo zakupene omylom alebo take nieco... A uvidis co dalej. Oni ti tam v podstate vsetko vypisu. 🙂

lubik87
14. aug 2018

@tinaslukaskom super.diky a.myslis.ze bude treba tovar poslať späť ? Nemáš takú skúsenosť ? Zatiaľ z Ali nič späť nechceli a išlo.aj.o.30€ objednavky a viac ...

tinaslukaskom
14. aug 2018

@lubik87 nemyslim si ze by chceli aby si im to poslala spät, ja som tiez reklamovala take ,,kresielko,, pre drobca stalo cca 19€ a to co mi prislo sice bolo ako na obrazku ale strasne male. Tak som im napisala ze mi to nevyhovuje ze to je velmi male,odpisali mi ze sa ospravedlnuju,ze mi peniaze poslu spät. Ale tiez to netreba zneuzivat. Jeden znamy im casto reklamoval (vsetko by chce zadarmo 🙂 ) a uz mu neskor reklamacie neuznali. 🙂

lubik87
15. aug 2018

@tinaslukaskom super ďakujem 🙂 no som.zvedava čo príde :D

lucka234
15. aug 2018

Uz je po termine a pisala som odpoved na ich mail a nic..neviem kde to reklamovat

lucka234
15. aug 2018

@kristina2708 ahoj prosim ta ako si reklamovala na stranke wish?neprisla mi.jedna vec uz je po termine.dakujem

lucka234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kristina2708
15. aug 2018

@lucka234 ahoj cez historiu objednávok si najdi ten produkt a daj kontaktovať podporu, počkaj čo ti tam povyskakuje a malo by ti to položiť otázku či si dostala tovar, tak dáš nie a pokračuješ, myslím teda, skús tak a ak to nepôjde tak napíš ešte 🙂

lucka234
16. aug 2018

@kristina2708ahoj dala som cez mail,kde mi odpisali,ze je dana vec na ceste... kontaktovat podporcu a nic.Ani neviem.ako sa dostat do historie 🙂

mister
10. sep 2018

@kristina2708 dobry deň viete prečo nechcú naspäť tovar lebo by ich to ešte drahšie vislo spätné tak sa im to neoplatí

peterkolesar
20. feb 2019

Skuste sa tam dovolat. Nnnnnemate sancu

ingridsomova
6. mar 2021

Ahojte chcela by som reklamovat na wish na kolko nie som spokojna s tovarom ak ma niekto stim skusenost prosim ako màm postupovat gde im màm na pisat reklamaciu?

ingridsomova
6. mar 2021

@tinaslukaskom ahoj prosim ta ako treba reklamovat na wish gde im treba pisat? Prosim ta pomož mi objednala som tovar a vibe niesom spokojna neviem ako treba reklamovat vopred ty dakujem

niki2001
11. feb 2022

Dobrý večer. Potrebovala by som poradiť ako postupovať na wishi keď chcem aby mi vrátili peniaze za poškodený produkt?

mackafilipa
3. jan 2024

Dobrý deň,prosim Vás pekne vedel by mi niekto poradiť. Poprvýkrat som objednavala tovar cez wish stránku. Veľmi sa mi tam páčil dámsky kabát. Včera došiel. Veľkosť ok ,ale materiál čosi úplne iné ako na fotke.Absolutne niečo úplne iné. Podobá sa to skôr na košeľu ako kabát. Chcela by som tovar reklamovať no netušim ako sa reklamácie na tejto stránke realizuju .Vedel by mi niekto poradiť uplne presne ako podať reklamáciu,kde nájsť formulár. Ako je to s vrqtenim tovaru vlastne? Bola by som vďačná za každú serioznú radu . Vopred ďakujem ...som sklamaná,pretože som čakala naozaj niečo iné. Realita dosť uteká od fotografie.