Reklámacia v Merkury Market - skúsenosti

jalucija
15. dec 2013

Ahoj dievcata. Kupila som v Merkury Market kuchynsku linku. Bola to hrozna, hrozna chyba. Chcela by som reklamovat konzolky/panty na dvierkach, ktore nedrzia, opakovane sa "vytrhavaju" zo skrinky a teda dvierka neraz visia len na jednom pante a taktiez sufliky, ich predna cast je opakovane pripevnena a prilepena ale nula bodov, suflik mi zostava v ruke. Som pripravena na boj, lebo ma to neskutocne rozculuje. Linka stala cca 800€. Budem vdacna za radu pokial ste niektora podstupili reklamaciu v tomto obchode.

matata79
13. okt 2017

Idem sa podeliť so včerajším zážitkom v Mercury. Išla som vrátiť izolačnú pásku /potrebovala som širší priemer/ v originál balení, nepoužitú pekne s blokom, kúpenú deň predtým. Obehla som regále a keďže to tam prerábajú a nič tam neviete nájsť (a nie len ja ale aj ďalší nespokojní zákazníci tam boli), tak som.poprosila slečnu pri pokladni. Ona že mi pomôcť nemôže,že vraj príde kolega.Kolega /jediný ďalší obsluhujúci okrem slečny v pokladni/ prišiel tak za pol hodiny, Ja som dieru vystála a aj tlak mi začal stúpať. Keď sa konečne dorútil oznámil mi že peniaze mi nevrátia len si akurát tak môžem niečo vybrať v tej hodnote. Po prvotnom šoku a zvýšení hlasu či si so mňa robí srandu,a ukľudnení mojou mamou že teda ona si niečo vyberie, pánko niekam zmizol. Zase na pol hodinu. Dorútil sa a vraví. mi že si mám prečítať oznam pod kasou,mne inak nič nehovoriaci s prázdnymi frázami, a že ak chcem u nich niečo vyreklamovať musím si od nich vybaviť zákaznícku kartu. A ta vraj stoji 1 €. To už som ziapala či to.myslí vážne. Myslel.. takže takéto mafiánske praktiky má TÁTO SPOLOČNOSŤ.. no nenakúp tam 👎😢😝
@jalucija

romannasport
14. jan 2018

cudujem sa ze ich este nik nedal do tv a ne poslal soi

plameno
20. apr 2018

Mam zlu skusenost .....vydali tovar(sedaciu supravu)vobec nepomohli jasterkou ...ale fajcit vedeli ....nove zamky

annalisa
26. sep 2018

Jedna veľká katastrofa furt hovoria, že veci nemajú na sklade a ešte Vám dajú telefonický kontakt, aby ste si vy rezervovali sami tovar cez BA...keby dostávali zamestnanci výplatu cez predaný tovar, tak prístup by mali iný..OCHOTA na bode mrazu (MM ZV) 👎👎👎👎👎

talizman
24. feb 2020

Merkury market:nakupovat,alebo nie????Moju skusenost z predajne hodnotim na 0.Predajcovia su až otraveny pri obsluhe a kypia neochotou vyhoviet zakazníkom.Vydavanie tovaru trva dlho.Aj ked je tam zamestnancov,odkazu vas na zvonček na vydaj daneho tovaru.Ked zazvonite na danu sekciu a dostavi sa pracovnik ten isty,opyta sa či ste zvonili😄na tu sekciu.To este nieje vsetko.Po rozbaleni tovaru doma prišlo prekvapenie.Kupovali sme dva nočne stoliky.Tovar bol riadne zabaleny a označenie rovnake.Po rozbaleni sme zistili,ze stoliky su sice rovnake ,ale dekor rozdielny.Takze odporučam tovar prezriet ihnet pri vyzdvyhnuti,lebo označenie sice sedi,ale obsah moze byt rozdielny.Po tejto skusenost určite uz v Merkury markete nenakupujem!!!!

valeria9876
1. apr 2020

Nekupujte v merkury market cez eshop, peniaze si strhli a nie sa dostať po tovar. Neschopní, neochotní ľudia. Všetci sú v práci a jeden otrok vydáva tovar. Neskutočné. Ale veď pri kávičke je lepšie ako sa s tovarom naťahovať a vydávať.

sussah
5. máj 2020

Taku istu skusenost mam! Strhli peniaze a 1 mesiac tovar nikde. Zrusila som objednavku a poslala odstupenie od zmluvy..Na co mi napisali za dva dni ze v poriadku a hned vecer napisali ze si mozem objednavku prevziat! Mam take nervy. 1 mesiac sa tam neda dovolat!!! Tomu sa hovori zakaznicky servis!

lubica41
28. aug 2020

Zdravim,kupila som kachle dala som reklamovat samot dopraskany cele zle maju pol sezonny za sebou no a ako som pochodila vcera odfotte doneste blok a konec,na otázku ako to chcu reklamovat podla fotky odpoved zadna poliak sef zduchol dnes volam a on ma zrusil po telefone lebo ze vraj kricim poradte blbe kachle 150 e a zadna slusna debata normalne nechapem prvy a posledný krat tento obchod by mali zavriet.poradte ako na nich dakujem