Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

nikolet02
5. jún 2009

mukky supééér si to napísala,moja reč 😵

edita33
5. jún 2009

justina bola asi polka,lebo ked pamäte spievala alebo rozpravala malemu rozpravku,,co vravela ze si vymislela dobru polsku rozpravku, tak asi,,,,

zuzidr
5. jún 2009

Justína bola bývalá polská modelka 😝

antdem
5. jún 2009

modelka- čooooooo? To snaď nie. ☹

eva7780
5. jún 2009

inak ten chlap ako vyvadzal,ked vyhodila staré keksy od babky,no nenormalne,riadne po nej jačal 🤐

antdem
5. jún 2009

To hej- lebo všetko čo je od mamičky je originál 🙂 . Mňa zarazil aj Justínin manžel, keď povedal, že len čo zbadal tú tašku čo s ňou prišla k nim , tak mal dosť. No nie že sa mi takýto tip tašky páči, ale čo si on myslí. Taká žena pri 5deťoch má možnosť kupovať značkové tašky- ako tá jeho modelka?

mukky
5. jún 2009

baby 😀 ....,ale aspon sme sa nenudili,bolo to akcne 😀

andy.a
5. jún 2009

..a to dávajú na Markíze teraz tie staré diely z Novy ?? 😕 😕 😕
toto si pamätám 😝 😅 aj tú modelku,aj tú druhú rodinu 😉 🙂

andy.a
5. jún 2009

http://vymena.nova.cz/clanek/novinky/vymena-man...

..na stránke Novy vraj pokračuje Výmena manželiek-podľa tohto linku 😝 😝 😝

leva
5. jún 2009

Tuto zamenu som pozerala s otvorenou pusou,co su schopny ludia spravit za par korun je hrozne.V prvom rade treba ratat ze markiza vyberie podla toho aby to mala co najzaujmavejsie,co sa jej v tomto pripade aj podarilo.No bolo to take ponizujuce ze az.Mlada prisla ledva do chodby a uz take silne slova zo seba hadzala,ked tie dvere otvarala do kupelky,sa robila strasne zaujimava ako sa triasla ako osika.No ked tie dvere otvorila aj mne doslo zle,aky neuveritelny bordel tam ta pani mala.Potom ked spala v tej ciapke,oblecena,mala ist zasa radcej do hotela spat.Obaja manzelia boli hrozny,otec 5 deti bol totalny buran a hentoho Justininho mudrlanta(proc su rozdelane dvoje piskoty?)atd...by som asi nakopala.Trapne bolo ako si tam pani doniesla tu kamaratku do toho bytu,si myslela ze aka je frajerka,ason mi tak pripadala ako sa tam skerila a tak.Ked vystupovali na ten vrch,tak vtedy som sa dobre smiala teda,to bolo dost vtipne,pani bola ako mala slonica,este ta chodza ako naliata,no sranda(aspon cast)

mukky
5. jún 2009

andy.a ja som to uz davno citla,ale nejde nic... ☹

pancake
5. mar 2012

dnešny diel hrôza. hamba takej rodine, čo si narobia deti a nevedia sa o ne postarať 😔

katecameron
6. mar 2012

baby pozerali ste vcera zamenu? otrasne KDE V PRDELI JE SOCIALKA? pytam sa ako je to mozne ze v dnestnej dobe ziju deti v takychto podmienkach samozrejme na vine su rodicia oni ako keby nevedeli zit inak neviem ci nevedia alebo nechcu ale az nevedia je potrebne ich to naucit HANBA tomuto statu ze ciganov podporujeme davame im zuadarmo byty poberaju kadejake príspevky ci uz na pomocky v skole alebo skolka za korunu a takyto chudaci ziju ako v dobe kamennej 😠 neviem ci im pomoze keby som im poslala za mech handier na decka obavam sa ze nie lebo oni potrebuju nieco uplne ine 😠

zuzana06
6. mar 2012

presne, aj ja som bola vcera zhrozena, ale najviac ma dozralo, ked ten akoze otec zacal kydat na ciganov, pritom oni ziju ovela horsie, a ten cigan mu dobre povedal, ze zit v chudobe nie je hanba, hanba je zit v spine. a tu tam oni teda rozhodne mali, ved aj okolo domu mali neskutocny bordel a on sedi pred telkou a sleduje svoju telenovelu a ta chudera ide doniest haluze na kurenie, ale vrcholom bolo, ked rozmlatil tu skrinku, aby mali cim prikurit, jeho ani nenapadlo ist priniest nejake drevo, tak ako ta zena.
a zaklincoval to tou cestou domov a obavam sa, ze on aj tak nikdy nebude tej svojej zene pomahat, mozno jej urobi este nejake babo, nech sa dievca nenudi a zivot ide dalej, fakt smutneeeee ☹

dada1212
6. mar 2012

no smutné, ale ja ich teda neľutujem, je vidno, že sa nesnažia, hlavne otec.
nábytok nemajú skoro žiadny a on ešte prikúri kusom nábytku radšej ako by išiel po haluze. to už sú fakt cigáni lepší, tí si nábytok nechajú a idú si zobrať drevo do lesa, ak majú les blízko.
myslím, že nech to znie akokoľvek bezcitne, zbytočne je im pomáhať kým tam bude ten skvelý otec rodiny, ktorý o prácu záujem nemá a je skvelým vzorom pre svoje deti. a nehnevajte sa, ale ani ona mi svätá nepríde, načo má s ním toľko detí a žije s niekým, kto sa priživuje na dávkach čo dostane pre svoje deti.

dada1212
6. mar 2012

a ešte, poznám aj cigáňov, čo žijú tiež horšie, ale kúria drevom, v každom lese je kopa dreva čo popadá po vetre a je aj suché a dá sa nájsť aj celkom hrubé a nik im nepovie nič ak ho pozbierajú.
hlavne že sa čudoval že sa im dymí, však nečudo, ked dal do pece drevo napustené lakom a všelijakými moridlami, tak to sa im akurát zanesie komín a vyhoria a potom ich samozrejme budú všetci ľutovať, že prišli aj o to málo čo mali, hoci vlastnou vinou.
a takisto, cigáni majú veľa deti, pravidelná práca im nevonia, ale čo poznám aj tých z horších podmienok, tak ak už nemajú peniaze, muži nemajú problém ísť si privyrobiť aspoň občas niekde na stavbu. on je fakt horší ako posledný cigáň...

katecameron
6. mar 2012

@dada1212 baby neidealizujte ciganov ja mam s nimi bohate skusenosti su to spiny ale tamten chlap s tej rodiny je vlastne biely cigan jemu pomoze uz len jedine vyhnat na Sibír na nutene prace to by ho mozno nastartovalo podla toho ako tam zili piochyb ujem ze maju vybavene cez urady vsetky tie príspevky co poberaju cigani ved ciganom platí tento stat na vsetko este aj zato ze im deti do skoly chodia tak maju kadejake príspevky ved tamty ludia pochybujem ze vedia na co vsetko maju narok a preco im teda tie dve deti do skolky nechodia ved ju maju zadarmo ked cigani mozu mat zadarmo jedlo v skolach este aj príspevky na pomocky dvakrat za rok atd.........toho je vela JA POCHYBUJEM ZE ONI o tom vobec vedia ved ta zena nemala ani obciansky tak ako potom by mohla chodit po uradoch a ziadat o davky ????????? to mi nejde do hlavy

zuzana06
6. mar 2012

nemyslim si, ze si idealizujem ciganov, ale konkretne tento chlap nemal ziadne pravo navazat sa do toho cigana, urcite ta rodina z vchodu je vynimka a viem, ze takych je dost a aj opacne, je strasne vela ciganskych rodin, ktore sa prizivuju na socialnych davkach, ale preco preboha ide takato rodina do televizie? raz bola v modrom z neba taka rodina, kde sa dedko staral o vnucky, lebo babka ich bila a zili v dome bez elektriny a nemali ani chladnicku, ale mali tam cistucko, upratane. ved umyty sporak, ci dozy na korenie mozu mat aj ludia bez prace. no a ten obciansky, tak to fakt bola sila, ona asi nikam nechodi, alebo ako? ved aj pri vyplacani soc.davok si pytaju obcianku, ci nie?

maznacik007
6. mar 2012

ja poznam vela romov ktori ziju tak ako ti v tejto zamene a vela bielych ktory ziju ako potkani.... tak ako ti v tomto pribehu....
a presne ako ten Rom povedal to neni len o chudobe ale o spine lenivosti a narobeni si deti.... len pre peniaze...

zuzanocka
6. mar 2012

bol to humus.. vždy som hovorila, že medzi romami sa najdu poriadni (ako ta rodina vcera) a aj medzi bielymi sa najdu spiny (ako ti "bieli" vcera)
najviac mi vsak bolo luto tych deticiek.. ta pani - r omka - to zvladala uplne uzasne a inteligentne - podla mna

katecameron
6. mar 2012

@zuzana06 ved ja ho nezastavat aby sto tak nevyznelo len aj cigani su hajzli ta rodina boli vynimka ten podnikatel s manzelkou klobuk dole pred nimi teraz som citala ze tie deti jedli zajacie bobky len Markiza to nemala odvahu odvysielat prosžte hanba Martinovi -darebakovi

maznacik007
6. mar 2012

no ta pani Romka ako klobuk dolu ako sa zachovala..... ze nakupila zo svojho aj stravu aj pre tie deti ciapky a tak... ved to je ako nonsens ze 20 EUR na tyzden pre dvoch dospelych a 4 deti...

a to ze si nevedia nic vybavit ziadne davky ani nejaku pomoc z charity aspon s oblecenim.... tak to je tiez ich hanba... ze su neschopni... deti narobit to si boli schopni...

@katecameron kde to pisali

maminuska
6. mar 2012

aj ja som včera videla tuto smutnu výmenu manželiek.
Ja však v mnohom s Vami nesuhlasím a to minimálne u tej ženy. Robila čo mohla a čo vedela.
Sám priznal ten jej muž že ona spraví doma všetko , od elektriky po vodu , cez ometenie kupelne. Sama plakala že je na konci so silami, že takto žit nevie a nechce.
Ak sa celý deň staráte o 4 deti , vlastne robíte absolutne všetko , do jednej v noci periete prádlo v rukách tak nie je čas na nejaku úzkostlivu čistotu , aj ked uznávam že určitý štandard by tam mal byť.
Deti napriek tomu že nežili v čistom prostredí , tak neboli podvyživené a zjavne neboli ani fyzicky týrané , svojich rodičov lubili a minimálne matka ich milovala čo bolo vidiet aj na zvítaní.
Veľké množstvo detí žije v ďaleko horších podmienkach ( osady romov napr.), sú bité , týrané, podvyživené ale tým však nechcem ospravedlnit tuto rodinu.
A čo sa týka matky, neverím že nedostáva matersku a prídavky na deti , to si mohla vybavit ešte aj pred poškodení občianskeho preukazu, osobne si myslím že beru aj sociálne dávky. Z niečoho musia zapaltit elektriku a aj z niečoho žit.
A keby ste pozerali aj dokrutku tak tam hovorila že sa muž zmenil, obrátil o 180 stupnov a že jej s detmi pomáha, ukázali izbu a teda už tam taký bordel nebol.
Odobrat deti od matky ktorá si uvedomuje že treba niečo robit, ktorá ich má rada a bolo vidiet že aj oni ju by nebolo správne riešenie. Tam treba a by pár po papuli dostal ten muž alebo aby ak sa nebude snažit urobila to čo jej odporučila tá pani Cinová, kopnut ho do prdele a vychovat sama.

zuzana06
6. mar 2012

ale urcite tej mladej zene drzim palce, nech je pravda, ze sa ten manzel zmenil a bude jej pomahat, ale preco tak nerobil doteraz? chcem tomu verit, ze im to nieco dalo aj do buducna

penelope2066
6. mar 2012

Nesnazia sa ani jeden z nich, ci uz je to zena alebo ten debil. To je prvotriedny darebak!!!A ked som dnes rano citala na FB, ze im chce pomoct Modre z neba tak som stratila slova.Naco pomahat takym co si pomoc nezasluzia?Ona je sprosta,ze si dala narobit tolko deti ked vedela do akeho prostredia ich privedie a na nho nemam slov. Obaja su nezodpovedni. Podla mna nejake davky urcite poberaju ved z coho by si ten "chlap" kupoval cigarety, ktore kazdu chvilu vyfajcieval... A ten humus co tam mali to bola sila.Robit sa im nechce tak takych mi luto nieje. Azda len tych deti, ktore by im mali zobrat. Lutost si zasluzia ludia co sa snazia a aj to vidno hoci kolkokrat nemaju co jest ale robia nieco preto aby sa mali lepsie.Takym by som pomohla a nie takymto darebakom.

maminuska
6. mar 2012

@penelope2066 myslím že sudiš príliš prísne hlava nehlava.
Tolko detí ? Štyri deti nie je až tak katastrofálne vela, nepoviem keby ich mala 6-10. Prať 4 deťom veci v rukách je teda riadny zaberák evidentne ona sebaraflexiu mala , chcela to zmenit .
Nebola to ani nejaká vymetená chudera čo ledva vykoktá pár slov , deťom varila , prala v rámci svojich možností, snažila sa.Deti boli milé , ukecané, nepočula som jediné škaredé slovo od nich v rámci vysielania, neboli utiahnuté a ani bité .
Nevieme v akých podmienkach vyrastala ona sama, či ju mal vôbec kto naučit ako sa o domácnost starat ale čo jej ja k dobru pripisujem chce pretat ten bludný kruh a inak žit a to je podstatné.
Ja by som kludne podporila aj tie deti naturálnou formou.

maznacik007
6. mar 2012

ked im nemam co dat jest..... tak je styri deti vela.... a nehovor mi ze ake uz len vyzivne jedlo tie deti dostavaju z 20 Eur tyzdenne....
a ten bordel tam, vsade hovna od zvierat.... pod postelami .... ako to nebola neohlasena nasteva o tom ze sa tam ide natacat vedeli dopredu.....
na cigarety je ale na rukavice pre deti nemaju....

toto neni o chudobe ale o neschopnosti, lenivosti a o tom ze je jednoduchsie vyplakavat do telky ako zdvihnut rit a upratat si okolo domu a najma v dome.... a ano na nete sa uz da docitat ze ona sama je z rodiny alkoholika a ze toto co sme tam videli je zivotny styl ktory kopiruje z domu a nie je to vec chudoby ale pohladu na svet ...

maminuska
6. mar 2012

@maznacik007 ja som napísala že 4 deti nie je až tak katastrofálne veľa.
Toto bola iba nechutná šou , kde markíza voči sebe postavila nie rovnocenné rodiny , zostrihala čo sa dalo a urobila z matky totálnu nezodpovednu osobu.
Mali ukázať celý jej deň od rána ako o piatej vstala až do tej jednej v noci ako prala v rukách. A aj to ako šlape so synom do školy a naspäť každé ráno 4km tam a spät ked nemá peniaze na autobus s malou na chrbte alebo v rukách .
Markíza tam bola celý týždeň , myslíte že niekto pomohol týmto deťom ? len sa tažilo z ich neštastia. Ako sa asi bude cítit ten chlapček ktorý chodí do školy , deti sa mu budú smiat a utahovat si z neho , myslíte že si to on zasluži ?
Jej muž je síce lenivý ako voš a potreboval by poriadnu po papuli , ale nepije , neožiera sa , deti nebije, ženu nebije . Bývaju v dome ktorý nie je ich , investovali by ste do cudzieho ? Aj keby chceli nemaju z čoho .
Sama som žila v pivničnom byte ktorý som udržiavala ale napriek tomu že sme sa s manželom sprchovali každý deň , bolo tam vlhko a veci nám smrdeli zatuchlinou a mohli sme robit čo sa len dalo.

Ak ona pochádza z rodiny alkoholika tak ju zrejme nemal kto naučit ako sa starat o domácnost , ako si zadelit peniaze, nemal jej kto dat iný pohľad na svet.
Teraz však chce konat inak , prečo jej v tom nepomôct, prečo zlomit človeka hneď na začiatku ?

maznacik007
6. mar 2012

ako nehnevaj sa na mna ale nachystat si drevo na kurenie, a upratat hovienka a pocikane plienky tak to hadam mohli urobit.... a aj ona si je na vine ze ten muz sa tak chova ako sa chova.... lebo mu to dovoli... a on sa s tym este chvali ze si zije ako kral a ona kmita....

a to ze nema na autobus aby siel maly do skoly tak to je rozpravka nejaka ... skola preplaca cestovne ziakom ak nemaju skolu v mieste bydliska.... a tomu chlapcovi sa isto smeju aj tak v skole ... lebo pravdepodone smrdi rovnako tako ta mama... a podla toho ze tam ukazoval trojky na vysvedcku v prvej triede a nevedel hned kolko ma rokov... musel si to v duchu spocitat tak to ani s nejakym ucenim nebude nejako slavne....

ano nech sa jej pomoze ale v prvom rade sa musia aj oni snazit a potom preco ziju takto ked este min. rok mala internet a fungovala v pohode na facebooku a zili v BA ... a tam s nimi mali tiez svoje skusenosti .... aj s tym panom otcom....
pre mna su to ludia ktori maju deti pre peniaze.... a namiesto toho aby si kupili mydlo, a jedlo pre deti si kupia cigarety a platia magio

maminuska
6. mar 2012

@maznacik007 ano preplatí ked im preukážeš náklady, cestovné lístky a dovtedy čo ?
Vieš kolko detí v prvej triede má aj trojku ? A môžu vyrastat v uplne normálnej rodine.
Veď ja neobhajujem konanie tejto rodiny, ja sa len snažím na vec pozriet aj z druhej strany. Nie je všetko biele a čierne.
Ak niekto chce zmenit svoj život, postavit sa na nohy a o deti sa starat treba mu pomôct.
Je zaujímavé že pre romov su špeciálni pracovníci ktorí ich učia základom hygieny, hospodárenie a staranie sa o det, štát vynaloží na to množstvo prostriedkov, dostanu byty alebo nejaké unimobunky kde tečie teplá voda a je tam teplo, to je v poriadku .Ale akonáhle sa v rovnakej situácii ocitne biela rodina pre tu už rovnaká pomoc nie je a ešte sa aj ocitne pod palbou verejnosti. Prečo sa nepomôže aj jej rovnakou mierou ?