Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

majcik
25. mar 2009

Neviem, co si mam mysliet o tej rodine Ruzickovych .. ale ti druhi boli fajn, bolo vidno, ze sa lubia a klape im to ... ale nechcela by som tak byvat, na to musi mat clovek povahu...

mukky
26. mar 2009

Ona deti nespominala,to som uz pisala,a on deti rozhodne bije a boja sa ho,vidno to v ich ociach a o opaku ma nikto nepresvedci...

sasiki
26. mar 2009

však to, že sa nedokázal ovládať ani pred kamerami - je jedno ako to zostrihali..........

prasiatko30
26. mar 2009

ja by som toho chlapa rozhodne zabila - alebo teda urcite by som nebola s nim tak dlho a mala s nim 4 deti 😠 - tak baba sa stara o deti a on od telky krici ze chce kavu - vsak by mu letela flaska kavy do hlavy ale cez cely byt - boze sa vo mne zobudzaju nasilnicke chutky. a najviac som sa zasmiala ze talianska natura - obycajny machista ziadna talianska natura. 😠 😠 😠 😠

prasiatko30
26. mar 2009

a este to som chcela - taky mlady chlap - 36r to v dnesnej dobe nie je vek a on sa sprava ako taky 80 rocny ded - otras

dudinka21
26. mar 2009

No ten chlap bol fakt otrasný.. Sme s manželom nechápali... Ako sa može pozerat na to, ako sa správa k deťom.. Podla mna to už bolo až také týranie!! Ja nehovorím dieta neudriet, ale kolko krát ani nebol dovod.. Ved všetky deti sa bláznia, robia srandičky tak prečo ich za to biť?? A to fajčenie.. U mna by asi letel z balkóna.. len nechápem jedno, že sa tak po mesiaci vraj zmenil.. Fakt sa mi tomu nechce verit.. Najskor galgán a potom poslušný zajačik- neverím!!!! 😝

prasiatko30
26. mar 2009

treba robit reklamu zamene 😀 ked vsetci uvidia ako priaznivo vplyva na manzelstvo taka zamena manzeliek tak sa budu prihlasovat a budu moct robit dalsie programy 😝

dadulka19
27. mar 2009

táto zámena bola fajn 🙂 ,tá mladá babenka z Rodosu bola super,aj jej rodinka.No ten "chlap"(skôr by sa hodilo "riadny chruňo"),čo sa na kresle vyvaloval a mlátil svoje deti,no riadny úbožiak,fuj 😠 ,aby sa deti pred otcom takto schovávali 😕 ...,by som vyplieskala aj tú jeho ženu,ke´d dopustila,aby ich deti museli takto žiť 😠 😠 😠 ....

zabka78
27. mar 2009

Mne sa moooc pacil ten chlap z Rodosu...myslite, ze taki chlapi existuju? ak ano, tak sa rozvadzam 😀 😀 😀

dadulka19
27. mar 2009

zabka,existujú 😉 ....

zabka78
27. mar 2009

dadulka a ja som si nahovarala, ze to je iba zostrih pre uspesnost programu 😀 😀 😀

amatula
27. mar 2009

joj ja sa pridavam taka super rodinka ti na rodose 😉 🙂 super mne sa velmi pacili aj ich sposob zivota...

zabka78
27. mar 2009

mne sa hlavne pacilo to ako si vedia uzivat zivot a prirodu...nie sa zaoberat mestskymi starostami
no a co, ked tam nemali obyvacku, normalnu spalen, normalnu kuchynu a wecko..
ja zijem "upechanym" zivotom a toto ma uplne dostalo 😲

jevel
27. mar 2009

aj mne sa veľmi páčila táto zámena 🙂
a keď ten chruňo vycápal svojho syna a vydela som ako plakal , tak mi to prišlo veľmi ľúto 😔 . no neviem , neviem či mu to "napravenie sa" vydrží dlho. Lebo čo ten chlap mal za názory 😝 😝 😝

zabka78
27. mar 2009

Z istej strany sa mi nezdal zly, ale reagoval dost impulzivne...neviem...tiez mi to pripada ako nejaky zostrih

jevel
27. mar 2009

inak ja som to nepozerala od začiatku, tak som si nebola istá, či sú mladí len na dovolenke, alebo tak žijú nastálo.

zabka78
27. mar 2009

kde ucia teka sporty na slovensku? 😀

dadulka19
27. mar 2009

tak tak,ale mňa hlavne prekvapilo,že tá mamina z Rodosu(na meno si nespomeniem),bola už vo svojom veku taká fakt rozumná 🙂 ...a nebála sa tomu "starému chruňovi aj čo to povedať 😉 ...a keď som ju porovnala s tou druhou maminou,tak ona si ten život krásne užívala,bola taká pohodová..Tá druhá bola strhaná,utrápená a hlavne asi nešťastná 🙄

jevel
27. mar 2009

a u nich bývala koho mama? jeho alebo jeho ženy? ja som to nevidela celé 😕

zabka78
27. mar 2009

jeho zeny

amatula
27. mar 2009

no teda nazory mal hrozne 😝 a strasne mi bol nechutny ked sa vyvalil na to lehatko 😕 😅

dadulka19
27. mar 2009

toto asi na SK neučia 😖 ..

jevel
27. mar 2009

katka sa volala.a na svoj vek bola taká rozhľadená pohoďáčka 🙂
tá druhá manželka - na nej sa teda riadne podpísalo spolužitie s despotom 😒 . však aj ja som sa ho normálne bála. Kačka nie 😀

dadulka19
27. mar 2009

áááno,Kačka sa volala 😉

zabka78
27. mar 2009

super mlady parik

zabka78
27. mar 2009

ale nechapem ako to mohla ta zena tolerovat...vsetko robila iba pre to aby bol doma klud
je to podla mna nadludske usilie takto makat...
ona lieta okolo deti a este mu stihne varit aj kavu 😝
to museli nejko zostrihat podla mna

jevel
27. mar 2009

neviem či sa mi to len zdalo, ale ako sa dušoval, že sa polepší , tak tá najstaršia dcéra nevyzerala moc nadšená.

jevel
27. mar 2009

určite to nejako zostrihali, aby zaujali diváka ...

zabka78
27. mar 2009

neverim, ze by sa clovek dokazal tak rychlo zmenit

dadulka19
27. mar 2009

ja to tiež nechápem 😖 ,nikdy by som to nerobila,už dávno by som žila bez neho 😒 ..a tým svojím správaním tiež nedáva pekný vzor deťom do života 🙄 ,veď si nevážila samu seba 😠