Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

andy.a
14. apr 2009

..pozerali ste včera na Nove,zámena Paraguay-Česko ?? 😕 😅
dá sa to mrknúť ja na linku,čo som dávala na predch.strane 😝 na Markíze to bude asi bud.pondelok 😕 😉

Mukky,skús pohľadať v archívoch,ale Markízacke časti neviem či sú archivované 😕
a české tiež neviem 😕 😕 😝 teda tie staršie..skús na Nove nejaký archív,možno to tam bude 😕 😉

mne pripadali české diely/aj staršie/ vždy lepšie a zaujímavejšie ako tie slovenské 😕
neviem,či teraz to Nova robí v koprod.s Markízou..alebo Markíza bude neskôr dávať aj nejaké slovenské časti 😝 😕

ena
14. apr 2009

mukky ceske casti hladaj na www.nova.cz

mukky
15. apr 2009

baby dik ale neviem najst tie prve casti..prvu seriu..zajtra este raz mrknem 😕 😎

briketa
16. apr 2009

Baby, vdaka za linky, aspon mam vecer co pozerat 🙂. Ja som sa do zameny chcela prihlasit, ale moj muz ani pocut, ze on ziadnu cudziu zensku doma nechce.... sa boji, ze by ho niekto buzeroval 😀 😀 😀 😀
A ja reku, ze preco, kludne by si k nam nejaka matka piatich deti co nikam nevypadne moze prist oddychnut a ja by som mala zadara let na SLovensko 😀 desat dni sa da prezit hocikde.

briketa
19. apr 2009

Baby, pisete o tom riaditelovi aky bol pako, ano, uplna pravda. Ale na druhej strane chlap si len tolko dovoli, kolko mu zena dovoli, nie? Ona sama povedala na zaciatku, ze jej to vyhovuje. A na mna posobila, ze sa s prepacenim sama ani nevykaka. Ved ona takeho chlapa vyslovene potrebuje co ju vsade taha, tlaci , za nu rozhodne.
Ale to dieta lutujem. Uprimne. Zazije neskor vela posmechu a vobec to tak nemuselo byt.

mukky
21. apr 2009

neviem preco dnes nesla zamena 😠 ,ale kaslem markizu,kukla som na nove 😀 😀 😀 😎

mukky
27. apr 2009

Neviete preco uz na markize nechodi??? 😕 😕

lucaska
27. apr 2009

aj ja som cakala ze pojde zamena................ 😕

andy.a
27. apr 2009

Mukky,to by aj mňa zaujímalo 😕 😕
ešte že máme tiež Novu/ale to je na Markíze v tom čase zasa Lets Dance.. 😝 / a net 😕 😝

ty si sa pýtala na ten program o chudnutí na Prime ?? Teraz tam beží taká súťaž v chudnutí s tou dietologičkou Kateřinou Cajthamlovou,či ako sa volá 😝 😀

mukky
27. apr 2009

no neviem preco nechodi,ale ja spatne v archive si dnes kuknem na nove,markizu dlabem 😀 😀 ty si pamatas ? 😀 Hej,ste to co jite...mala som to velmi rada a primu nemame 😒 a ani na antiku neni a tusim to ani nearchivuju lebo som to nenasla...alebo to neviem najst??Pomozes? 😀 😎

andy.a
27. apr 2009

http://www.iprima.cz/
skús si to tam naklikať.."Souboj v těžcé váze " 😝 😀 😎

mukky
27. apr 2009

skusim dakujem,ty si skusala ci to ide?

mukky
6. máj 2009

tak a som dopadla ☹ uz aj na nove skoncila zamena manzeliek ☹ ☹

zuzana581
autor
7. máj 2009

Asi sa tam už nikto nechcel chodiť strápňovať a nechávať očumovať, ale je to škoda.

greta24
8. máj 2009

v programe som citala, ze Markiza zas zacne davat Zamenu v stredu po Modrom z neba

mukky
8. máj 2009

greta hmmm,ale co budu davat ked uz na nove potom sli asi len 3 casti?tak asi uz len tie casti co nedali.....ja nikde neviem najst tie slovenske co boli pred par rokmi no a uz asi ani nenajdem 😀 😀 😝 😖

dada1212
8. máj 2009

Mukky Ak si pozerala v archíve markízy a nie je to, tak to asi nenájdeš, Asi to nie je aj preto tam, lebo pred pár rokmi nedávala markíza všetky svoje relácie do archívu ako to robí teraz.
Inak aj ja by som si tie staré rada pozrela ale čo už

mukky
12. máj 2009

dada aj ja by som ich rada kukla,cooo,mam napisat markize?? 😀 😀

kotenko
13. máj 2009

tak ideme nato

andy.a
13. máj 2009

tak toto je ten Paraguayský diel ?? 😝 😅 😕
to bolo dobré 🙂 😉

kotenko
13. máj 2009

nooo, tak toto je teda ina zamena, to by mi v zivote nenapadlo 😲 😵

kotenko
20. máj 2009

a zas ide zamena manzeliek. ako vidim, moc vas to uz nebavi 😒

majcik
20. máj 2009

Ja som tu, kotenko ... ale uvidime, dokedy 🙂

lucaska
20. máj 2009

aj, ja som tu 😉

kotenko
20. máj 2009

aaale, vy ste verne tusim vsetkym prograom tv Markiza 😉

lucaska
20. máj 2009

kotenko, asi tak v nedelu lets dance, v utorok a stvrtok ordinacia a v stredu modre z neba a ak je aj zamena 😝

majcik
20. máj 2009

Nejako ma to dnes az tak nebavi.

Kotenko - nooo, kym nepride leto a nebude oddych od viacerych tychto programov ...

mukky
21. máj 2009

ja so tiez tu 😀 ,ale uz som si vsetky casti kukla na nove,nechcelo sa mi cakat kym sa markiza spamata 😖 😝

eva7780
21. máj 2009

baby a na nove prečo nedávajú dalšie časti?

mukky
21. máj 2009

eva ,na nove zatial so zamenou skoncili ☹