Reštaurácia na západnom Slovensku

jkroc
1. sep 2022

Ahojte, dajte tipy na dobre alebo zaujimave restauracie na zapadnom slovensku. Na servise a prostredi mi az tak nezalezi, ide mi hlavne o dobre jedlo.. napriklad my sme davnejsie objabili Pinseria Antica Roma na zahori v Studienke. Otvoril si ju talian Rafael, ktory sa prestahoval na SK kvoli tomu ze si tu nasiel zenu a robia tam pravu taliansku Pinsu.. prostredie nevyzera bohvieco, ma to v podstate urobene na zahrade, v studienke tiez toho vela nenajdete, nic tam nie je ale ta pizza.. najlepsia na Slovensku 😁 uz sme tam boli 3x aj ked to mame hodinu cesty a vzdy len kvoli obedu 😂 tak hladame nieco podobne.. kludne teda aj z inych svetovych kuchyn len nech to jedlo stoji za to 😁

onedaynick
1. sep 2022

@jkroc ano, poznam tuto restiku. Ja vzdy jedavam podla "Coje" - foodbloggera, pozri jeho profil, ma vychytavky na restiky po celom Slovensku. Studienku opisoval v auguste. Ak chces zazitok, Gasperov Mlyn urcite.

onedaynick
1. sep 2022

@jkroc aj ked teda, pardon Batizovce nie su na zapadnom SK.

ivet9151
1. sep 2022

@jkroc doľany restika B-club dobre varia prijatelne ceny plus vystavisko havarovanych vojenskych lietadiel a motorky