Riešite hádky sexom?

vcielka2005
27. máj 2008

Ahojte,som tu nova.Chcela by som sa spytat ci aj vy niekedy riesite hadky sexom...niekedy mam pocit,ze sme s partnerom pohadani a namiesto komunikacie,to riesime sexom...Nie,vsak vsetky hadky.Aj vas partner odmieta komunikovat priamo k veci,tiez chodi okolo horucej kase?My sme naposledy mali krizu,chcela som sa o tom s partnerom porozpravat,ale...tvaril sa,ze je ok a potom asi po 3tyz.sme skoncili spolu a stale...mam pocit,ze to nie je vyriesene,ale zrazu je viac ok a v pohode.Mna to hneva,ale na druhej strane,preco nezacne aj on riesit,mam pocit,ze pre neho je vsetko ok...Poradte...

magg
27. máj 2008

hmm, pokial maju sex, vzdy je pre nich vsetko ok. S tym nic nenarobime

denisocka
27. máj 2008

no mne osobne by ten SEX v dusnej atmosfere teda nechutil - ja teda niesom za take 😀 😀 😀 riešenia cez posteľ 😀

vcielka2005
autor
27. máj 2008

denisocka,ani ja nie...ale nejako sa to zvrhlo a trapi ma to...lebo sex by nemal byt ukazovatelom toho,ze je vsetko ok

bihan
27. máj 2008

nie.. nedokážem si predstaviť, že by sme sa milovali pohádaní.. my to najprv vyriešime a sexujeme potom 😝

denisocka
27. máj 2008

bihan,ja ak nechcem sex,tak sa rafinovane pohadam 😀

ale je pravda,že moj sa ničim nelíši od vašich,tiež by mu to teda nevadilo ,hlavne že by sa mu ulavilo 😀 😀 😀

vcielka2005
autor
27. máj 2008

hneva ma to,ze som mu takto "podlahla"...inac,sme sa rozpravali,ale bolo to viac menej cez zuby a v piatok otvorili po naocnom tyz.vinko a dalej to islo...teraz som z toho nervozna,pretoze nechcem,aby si myslel,ze je vsetko fajn...

vcielka2005
autor
27. máj 2008

myslite,ze si mam s nim sadnut a povedat mu co mam na srdci??Najhorsie je,ze mam pocit,ze mi zavidi,ze som uspesnejsia...myslim co sa tyka kariery a to je narazenie na jeho slaby bod...mam pocit,ze je aj ako muz zakomplexovany!Mate niekedy ten isty pocit z Vasich muzov???

denisocka
27. máj 2008

jasne že si to s ním vydiskutuj! a že si podlahla - s tým už nič nenarobíš,aspon si si zasexovala 😝

vcielka2005
autor
27. máj 2008

😀 denisocka 😀

vcielka2005
autor
27. máj 2008

bol to dobry sex...lebo som bola nahnevana,tak som si to riadne na nom vybila 😀

maruschka
27. máj 2008

včielka,tak určite si vždy-vždy-vždy treba všetko prediskutovať/či je to zlé,najhoršie,dobré alebo problémové/,nájsť riešenie,odpovede,kompromis...Ja si neviem predstaviť,že by to v manželstve malo fungovať inak....Problémy sa v žiadnom prípade nemajú nechať len tak plávať,ututlať ich,zamiesť pod koberec-treba ich riešiť a treba sa rozprávať-stále,stále...Inak si prestanete celkom rozumieť..Prečo si myslíš,že teraz hľadáš riešenie na Modrom Koníkovi??Keby bolo všetko v poriadku,tak by si predsa v prvom rade išla za manželom...Ten ti má byť oporou,prvou osobou v tvojom manželstve,živote....Od vlastných detí chceme,aby nám vždy hovorili o všetkom,aby vždy hovorili pravdu a neklamali..tak prečo by to tak nemalo fungovať medzi manželmi?

včielka,rozhovorom-úprimne a priamo z očí do očí-nič nepokazíš...aspoň sa ti vždy uľaví a začnete si viac rozumieť. 😉 😉 😉

vcielka2005
autor
27. máj 2008

dakujem maruschka za uprimnu odpoved 🙂 mozno ma tu priviedlo zufalstvo...hneva ma to!vzdy som bola za,aby sa vsetko prediskutovalo,ale teraz mam pocit,ze som max.slaboch...citim sa slaba...

vcielka2005
autor
27. máj 2008

akokeby som sa niecoho bala a zaroven si uvedomujem,ze ak dostanem jasnu odpoved,posunie ma to dalej

maruschka
27. máj 2008

včielka,neboj sa...v práci si úspešná-už to je prvý znak silnej osobnosti..A ak nezačnete problémy riešiť od začiatku,tak sa nestratia,len sa znásobia...A manželstvo nie je inštitúcia len pre jednu osobu,je pre dve rovnocenné ľúbiace sa osoby...A keď večer uvaríš čaj a sadnete si spolu,podebatujete,tak s tým nič nemôžeš pokaziť.....Držím ti palce.. 😉 😉 😉

vcielka2005
autor
27. máj 2008

maruschka dakujem 🙂 dnes vsetko vyupratujem-pre mna perfektna psychohygiena 😅 ,nieze by sme mali neporiadok,ale potrebujem to urobit a uvarim caj a najdem odvahu a pustim sa do toho

karolinkafe
27. máj 2008

Tak ja teda nemozem sexovat, kym nemame vsetky skriepky vyriesene 😕 Nejako som zablokovana alebo co 😅 Drahemu by to ani nevadilo.....chlapi, on uz po hodinke mysli, ze je vsetko ok a ideme na vec. Lenze mne sa to za tu hodinu vsetko premietalo v hlave a nemozem zostat bez vysvetlenia akokeby nic a ideme sa vysantit 😅 Cize najprv rozhovor a ak je vsetko ok tak potom sexik 😀

zuz11
27. máj 2008

vcielka Vam uz neodpise, je bloknuta, ma to v povodnom nicku napisane ake su u nas pravidla 😉

bubba
27. máj 2008

hadku sexom????nehrozi 😅 😅

karolinkafe
27. máj 2008

No tak ty utekaj domov uz 😠 😀

karolinkafe
27. máj 2008

Zuz11 to akoze mala 2 nicky ci ako? Som nepochopila 😕 😅

karolinkafe
27. máj 2008

Inak dik za info 😉

zuz11
27. máj 2008

hej bol to jej druhy nick za ktorym skryvala identitu 🤐

karolinkafe
27. máj 2008

Aha, tak asi sa o tom hanbila hovorit tym svojim 😅 ale co uz. Mozno odpise svojim pravym, uvidime 😉

ifrimka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifrimka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinkafe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz