Robí Driclor fľaky na oblečení?

viera1107
23. jún 2014

Ahojte,
zvažujem, že skúsim Driclor. Veľa báb tu píše, že im používanie Dricloru spôsobuje nepríjemné svrbenie a pálenie. 😖 Máte skúsenosť či vám neničí oblečenie keď je tak agresívny ? Ja sa naozaj dosť potím tak to beriem ako moju poslednú kozmetickú možnosť ☹ , už som toho poskúšala kopec a nič mi nezabralo.
Ďakujem 😉

komplikovana
23. jún 2014

Ahoj @viera1107 kým stihne vyschnúť tak urobí. Ale keďže sa dáva na noc, tak maximálne na pyžame. Cez deň je to v pohode, pretože sa ráno umýva.

cackaa
23. jún 2014

Ja som ho dávnejšie používala, ale stačí tak 1x za týždeň. Keď som si ho dávala každý deň, tak mi to vyžralo kožu a hrozne to štípalo. Teraz to už nepoužívam, lebo je to hrozné chemické svinstvo, ale musím uznať, že to bolo najúčinnejšie čo som mala. Teraz sa potím a smrdím, lebo používam len prírodné dezodoranty ☹ ...

jahodnicka
23. jún 2014

To nevím, ale může způsobit i záněty žil..kamarádka měla, pořádně to promysli...

danielahamar
23. jún 2014

dáva sa na noc, nie na čerstvo oholené a ja ho dávam raz do týždňa, to úplne stačí 😉 štípať štípe, hlavne na oholené 😀 keď sa človek pozabudne

mmarry
24. jún 2014

@viera1107 na pyžame mi nechalo flaky. dosť veľké. ale účinný. neskor som si ho dávala raz za tri týždne.

mata1001
24. jún 2014

@viera1107 ano robi flaky na obleceni ale len kym neuschne .treba si ho davat večer .zo zaciatku svrbi, pali, stipe no vsetko dokopy🙂 ale co clovek nevydrží. ...ja sa potim tiez a keď som sa tu docitala o driclore bezala som ho kúpiť .odporucam. inak cim dlhsie pouzivas tym menejkrat ho treba nanasat. A este odporucam urcite precitat pribalovy letak