Robím si vodičský preukaz a neprešla som

agneska999
12. mar 2024

Prosím vás mám na vás otázku robím si vodičský preukaz a neprešla som mám ešte neake pokusy myslím cestu už len tá ostáva len neak sa mi nedarí robím to v ba nevie niekto o nejakej autoškole alebo o niekom kto by mi stým vedel pomôcť aby som ten vodičák dostala určite sa tomu dá aj neak pomôcť trošku ďakujem za všetky odpovede

janka1011
12. mar 2024

@agneska999 dá sa tomu pomôcť jedine tak,že si zaplatíš kondičné jazdy a naučíš sa poriadne jazdiť. Či ako si to predstavuješ?

tetapetra
12. mar 2024

@agneska999 veď neovladas jazdy a ty chces vodičák len tak? Tu ti pomôžu len kondičné jazdy.

tiezjedna
12. mar 2024

@agneska999 vyhorela si na teste či na jazde?

pribinak
12. mar 2024

No nič iné ako kondične jazdy ti nepomôže. Proste si pred skúškami doplat aspoň nejaké kondične jazdy a prejdi s inštruktorom tie cesty a križovatky ktoré ti robia problém

mimusha3
12. mar 2024

My sme mali testy, cvičisko a jazdu. Testy som dala na 100%,ale na cvičisku som zhodila kužeľ, takže som robila opravné skúšky o 2 týždne po prvom termíne. Inštruktorku som poprosila o cvičisko i jazdy navyše, samozrejme som si za každú jazdu s cvičiskom platila 15 eur. Dosť mi to pomohlo a na druhý krát som vodičák urobila. Takže pýtaj inštruktora o kondičné jazdy, inak sa to ani nedá..

lakebabe
12. mar 2024

@agneska999 zaplat si kondičné jazdy a hlavne kľud, ja som robila vodičak dávno, testy na sto percent, cvicak tiež a jazdy až na tretí raz🙈 pritom som vedela jazdiť super, len som bola taka vystresovana z policajta, že som nevedela kde som😄 na tretí raz sa zlutoval , videl ze viem jazdiť , len som v strese z neho tak mi ho dal, hneď som začala jazdiť a všetko super. Už by som si dala radšej niečo na ukludnenie , teraz mala by som ušetrené peniaze 😄

marsmykkok
12. mar 2024

Podplácanie už tak neletí ak sa pýtaš na podplácanie... Trénuj, zaplať si jazdy navyše. A ja som prvýkrát pohorela, celá jazda zlá, ešte aj ručnú som dala dole až po upozornení (to sa mi stalo prvýkrát) kvôli tomu, že som išla posledná a 2 hodiny stála na cvičisku ako soľný stlp a som sa za tie 2 hodiny úplne vystresovala. Druhýkrát som išla prvá a dala som to bez chýb. Ak si mala stres, požiadaj inštruktora, aby si išla na jazdu prvá.

lenkasarka
12. mar 2024

@marsmykkok chvála bohu že to už tak neletí 🥶🥶🥶😂

janai1
12. mar 2024

No inak keď vidím niektorých šoférov v ba tak aj mam pocit ze vodičaky majú len kúpené 🥲

agneska999
autor
12. mar 2024

@tetapetra ovládam jazdiť len problém je niekde inde stres atď...a veľa robi aj inštruktor

agneska999
autor
12. mar 2024

@tiezjedna na jazde na ceste 🫤

agneska999
autor
12. mar 2024

@mimusha3 ďakujem ☺️

agneska999
autor
12. mar 2024

@janai1 áno je to tak a je to aj môj názor inak ale 😪ďakujem ti za odpoveď

agneska999
autor
12. mar 2024

@marsmykkok pýtam sa na všetko už asi preto že už neviem kudy kam ako sa hovorí jazdiť viem len proste nerozumiem tomu prečo sa to s neakej príčiny vždy niekde ako kvázi pokasle

agneska999
autor
12. mar 2024

@lakebabe jeeeeeej zlatá krásne ďakujem veľmi si ma podporila to si cením naozaj tak potom dám vedieť ako som dopadla tak dúfam že dobre už keď ste tu betsina zvas taká milá a snažíte sa mi zdvihnúť náladu krásne ďakujem

dory11
13. mar 2024

@agneska999 pozri hlavne v kľude poviem ty moju story
Vodičák som robila síce na na Liptove a v roku 2021 ale testy 💯 precentne podtikam doma mala dieta .cvičisko tiež super s nájazde som nespravila lebo ma vyhodil za pomalú jazdu mimo obce

lakebabe
13. mar 2024

@agneska999 ja so tiež robila ako dospelá nie v 18 a som proste stresman keď vidím policajtov tak panika tak som aj zbytočne tie jazdy platila lebo inštruktor len krútil hlavou ze na co sú mi . Tak žiadna panika a v kľude nie Si prvá ani posledná

tetapetra
13. mar 2024

@agneska999 radiť ti zmeň inštruktora je hlúposť, nakoľko to stojí prachy. Nezisťovala si si o nich cez recenzie? Tiež som si robila vodičák ako stará koza. Ja som si robila u Tekauer. Keď som spravila vodičák, tak so mnou prvú jazdu šiel otec a potom som dobrovoľne na silu brala kolegyňu. Vďaka za ňu 😁

janka2501
13. mar 2024

Zmenit instruktora mozes, ale iba v ramci autoskoly, a stacia jazdyvnavyse, zaplatis sice, ake dost pomozu....do inej autoskoky ta nevezmu, a ak hej,tak len na novy kurz

agneska999
autor
13. mar 2024

@dory11 dakujem

agneska999
autor
13. mar 2024

@lakebabe dakujem

agneska999
autor
13. mar 2024

@tetapetra ďakujem

agneska999
autor
13. mar 2024

@janka2501 dakujem

dominikamacakova
15. mar 2024

Nikto tu nedá len tak vodičák. Ja som tiež nespravila na prvý krát