Rozbitý displej - čierna obrazovka

aniee_aniee
20. feb 2021

Ahojte dnes mi na zem padol mobil , iphone,, otočila som ho čierny displej (čierna obrazovka ,nereaguje počujem keď ho otvorím že funguje ,, ) len žiadny obraz ,, nejaké rady alebo odporúčania

simca06022011
20. feb 2021

@aniee_aniee do servisu s nim

kdzejcmen
20. feb 2021

@aniee_aniee aj ja mam podobny problem s Huawei, aj ked displej funguje. Mam len dve praskliny v protilahlych rohoch, ale vyzera to desne :D neviem kde nam to teraz daju dokopy, ked je vsetko zavrete a mam strach aj z ceny opravy :(

aniee_aniee
autor
20. feb 2021

@kdzejcmen no presne ,že ta cena sa asi vyrovná aj cene nového telefónu ,, ://

babovka2321
20. feb 2021

@kdzejcmen moj novy displej na Huawei stal okolo 20€ a vymenil mi ho manzel 🙂 netreba hned servis, na youtube su presne postupy, ako sa ktory mobil rozobera.

simca06022011
20. feb 2021

no podla ceny telefonu, my sme davali opravit iphone rozbity, displej vymena cca 100EUR. Ak mas telefon za 100EUR tak je to jedno samozrjeme, treba vymenit, my sme mali iphone za 800 :D a displej sa menial hadam 2-3x, lebo moj chlap je grambľavý... :D Na druhej strane u nas sa veci opravuju bez ohladu na cenu :DD Tak ak nechces radu opravit, tak potom len vyhodit a kupit novy ;) zase je otazne za kolko a ako si to doma opravis a ci vobec, ta praca na tom nestoji vela..

aniee_aniee
autor
20. feb 2021

@simca06022011 no akože bola som sa opýtať v jednom servise že koľko za opravu displeja a oni že no 300-400€ tak som sa zasmiala že hah radšej nový kúpim ,, ale práve nejak obdobie kedy si môžem vyhodiť len tak ,, :(( a nejaké veci z mobily ako fotky napr ,dajú sa nejak zachrániť

simca06022011
20. feb 2021

@aniee_aniee tak to je zaujimava cena... no samozrejem veci z mobilu sa daju zachranit,napr. natiahnut ich do pocitaca. Chyt kabel, napoj telefon na PC a uvidis co ti ukaze, neviem teraz ako to pri iphone funguje. Ked tak toto tiez vedia v servise kompletne odzalohovat, ale tiez urcite za to budu pytat peniaze.

simca06022011
20. feb 2021

@aniee_aniee https://www.pcexpres.sk/oprava/smartphone/iphone
tu si skus natukat ktory telefon mas... ako fakt my sme mali iphone a vzdy do 100, mozno 120EUR sa chlap zmestil (nam to v BB firma opravovala viac menej na pockanie, neviem teda ako v tvojom okoli.. ale podla mna 400EUR je vela)

petamich
20. feb 2021

@aniee_aniee ak si poskodila iba displej tak si zalohuj obsah telefonu cez itunes pre istotu, poskodeny displej nema vplyv na obsah v telefone ak by ale nahodou opravit nesiel, skus ci ti ho itunes najde a sprav si zalohu a 300-400 je blud, v autorizovanom servise v istore som platila myslim 150, zalezi samozrejme od typu, ci len predna cast je rozbita alebo zadna atd.

kdzejcmen
20. feb 2021

@babovka2321 oooo, tak to som ani nevedela, dakujem, popozeram si ♥️