• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rozmach výstavby nákupných centier? Čo vy na to?

29. mája 2008 
marusch tiez pravda:-/ na slovensku vladnu len peniaze a politici chcu len sebe nahrabat aby im bolo pod zadkami teplucko postelene peniazmi a kaslu na ludi ze prichadzaju o svoju kransu rodnu krajinu
29. máj 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maruschka-presne tak :angry: :angry: :angry: ,nie som naivna,ale ....ked ma to strasne stve :angry:
29. máj 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska..je to fakt smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: Napríklad,nejaká zahraničná firma ide v dedine nedaleko nás obnoviť uránové bane-kvôli úplne sprosto malému množstvu uránu-krásna príroda,chránené územia kam sa len pozrieš a vidíš-čo s tým urobíme?!Všetci naokolo sme popodpisovali petície,robili sa sedenia,protesty a ja ešte neviem čo-veď to by s tým uránom na nákladiakoch chodili rovno cez dedinu!!a nič si nepomôžeš..Možno túto myšlienku odložili na mesiac,dva a potom hor sa na to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Slovensko je už raz také-ústretové pre každú hlúpu myšlienku zo zahraničia...A to sme sa akože otvorili svetu a Európe :fearful: :confused: :angry: :angry: :angry: Jednoducho nás naučili chodiť po obchoďákoch do nemoty,naučili nás zmieriť sa s rôznymi megalomanskými stavbami uprostred lúk,orných pôd,naučili nás drieť za smiešnych pár korún ako operátorov liniek v rôznych hurá spoločnosti z Číny,Kórey a spokojnosť----a vieš prečo?!Lebo na Slovensku nemáme vlastný názor,tu sa ujme všetko,čo má nálepku Európa,a iné..... :confounded: :unamused:
29. máj 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej "stado" to tak vnima,ale kazdy z nas ma vlastnu volu. Ja do hypermarketov chodim ozaj len ked chcem urobit velky nakup a moje dieta tam nevlacim -ze hura, ideme "oddychovat", radsej ideme do lesa,alebo sa hrame v zahrade...

Nezaujimali sa o ten problem u Vas Greenpeace,alebo Priatelia Zeme????-neskusali ste ich oslovit????

Uz aj ti pupkaci hore si musia zvyknut,ze mame svoj nazor!

nesmieme ticho sediet v kute! :wink:
29. máj 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok