Rozmach výstavby nákupných centier? Čo vy na to?

etuska
17. máj 2008

Dnes ma v spravach "šokla" informacia,ze v najblizsích rokoch sa ma Slovensko stať "nákupným rajom" v strednej Európe, čiže sa plánuje dalsí rozmach vystavby nakupnych centier.
Aký je Vas nazor???

malaskoricka
29. máj 2008

marusch tiez pravda:-/ na slovensku vladnu len peniaze a politici chcu len sebe nahrabat aby im bolo pod zadkami teplucko postelene peniazmi a kaslu na ludi ze prichadzaju o svoju kransu rodnu krajinu

etuska
autor
29. máj 2008

Maruschka-presne tak 😠 😠 😠 ,nie som naivna,ale ....ked ma to strasne stve 😠

maruschka
29. máj 2008

etuska..je to fakt smutné ☹ ☹ ☹ Napríklad,nejaká zahraničná firma ide v dedine nedaleko nás obnoviť uránové bane-kvôli úplne sprosto malému množstvu uránu-krásna príroda,chránené územia kam sa len pozrieš a vidíš-čo s tým urobíme?!Všetci naokolo sme popodpisovali petície,robili sa sedenia,protesty a ja ešte neviem čo-veď to by s tým uránom na nákladiakoch chodili rovno cez dedinu!!a nič si nepomôžeš..Možno túto myšlienku odložili na mesiac,dva a potom hor sa na to 🙄 🙄 🙄

Slovensko je už raz také-ústretové pre každú hlúpu myšlienku zo zahraničia...A to sme sa akože otvorili svetu a Európe 😨 😕 😠 😠 😠 Jednoducho nás naučili chodiť po obchoďákoch do nemoty,naučili nás zmieriť sa s rôznymi megalomanskými stavbami uprostred lúk,orných pôd,naučili nás drieť za smiešnych pár korún ako operátorov liniek v rôznych hurá spoločnosti z Číny,Kórey a spokojnosť----a vieš prečo?!Lebo na Slovensku nemáme vlastný názor,tu sa ujme všetko,čo má nálepku Európa,a iné..... 😖 😒

etuska
autor
29. máj 2008

Hej "stado" to tak vnima,ale kazdy z nas ma vlastnu volu. Ja do hypermarketov chodim ozaj len ked chcem urobit velky nakup a moje dieta tam nevlacim -ze hura, ideme "oddychovat", radsej ideme do lesa,alebo sa hrame v zahrade...

Nezaujimali sa o ten problem u Vas Greenpeace,alebo Priatelia Zeme????-neskusali ste ich oslovit????

Uz aj ti pupkaci hore si musia zvyknut,ze mame svoj nazor!

nesmieme ticho sediet v kute! 😉