Rozširujúce štúdium primárnej pedagogiky

danrlik
16. mar 2018

Má niekto skúsenosti so štúdiom -rozširujúcim primárnej pedagogiky? Je to ľahšie v BA alebo BB? Ja som z Nitry, tu to nie je. Ďakujem

julkal
17. mar 2023

@miluska2209
@jajuska2021
Dievčata, ako ste dopadli na skuškach?
Planujem tento rok podat prihlašku do RK.

jajuska2021
19. mar 2023

@julkal ahoj ja som nakoniec nenastupila. prijimacky som urobila, ale nevyhoveli mi v individualnom studiu, pripadne v neskorsom zapise kedze som v case zapisu prisla z porodnice. povedali mi ze ak sa nedostavim na zapis vyskrtnu ma....

haannka
3. máj 2023

@julkal ja a @miluska2209 sme nastupili 😉

julkal
6. máj 2023

@haannka ja som nakoniec dala prihlašku do SNV 🤔
Mam to bližšie a nie su prijimačky.

haannka
8. máj 2023

@julkal tak to je super. Tiez by som to mala ovela blizsie, zial ja som si nemohla vyberat. Ako som pisala, ing nikde inde nebrali. Drzim plce 😉

jajuska2021
9. máj 2023

Aj v banskej Bystrici tento rok otvárajú ☺️

wewe171
10. máj 2023

@jajuska2021 práve mi volali z toho IPV v Žiline, či by som mala záujem, že som sa kedysi informovala u nich ohľadom priamarnej pg., ale bližšie mi nepovedali, iba že školne by malo byť 550€ /semester a že to pôjde cez BB- takže na štúdium asi tam, nie v ZA. Netuším, ako to funguje. Ja som si medzitým dala prihlášku na pomaturitne učiteľstvo v MŠ a vychovávateľstvo, ale no fuuuu, neviem, či je to cesta ktorou budem chcieť v budúcnosti ísť. Učiť také malé deti je zážitok. Teda mám tie úplne najmenšie, plienkove dokonca. Vraj v Za majú zasadnutie a pošlú mi e-mail, tak som zvedavá. U som rozmýšľala aj nad matematikou alebo informatikou, chémiou, dejepisom....ale či by som to dala.... netuším.... Už mi to tak nepáli. A s jedným predmetom je to dosť o ničom si hľadať prácu ...a ešte k tomu geografia....
Že som hneď po gymnáziu nešla rovno na učiteľstvo dvoch predmetov....ale mladost pochabost