Rúca sa mi svet. Čo mám robiť?

crazy_girl
21. dec 2017

Asi všetci poznáme to zlé, pochmúrne obdobie kedy sa nám nič nedarí a nám sa zdá, že sa nám všetko takzvane sype na hlavu. Tieto obdobia poznám aj ja a doteraz som ich všetky zvládala. A teraz znova prišlo takéto obdobie a ja sa snažím zo všetkých síl s tým bojovať, no neúspešne. Poraďte mi prosím, čo robíte v obdobiach kedy sa vám nič nedarí, keď chcete byť v niečom dobrý ale deje sa pravý opak a vôbec vám to nejde alebo keď to síce nechcete vzdať ale už nemáte silu bojovať ďalej?

zuzkass
21. dec 2017

Podrzi ma manzel a vezme niekde na pobyt vylet nakupy...neviem niekedy mam tiez take stavy ale koly manzelovy a syncekovi to zvladam...uz som si aj pomyslela niekedy ze by nebolo zle navstivit psychologicku ake zatial ma to az tak nezlomilo mam kopec kamosiek ktore mi praju mat druhe a povzbudzuju ma ze sa za mna modlia a ze budem mat...tak zatial snivam a verim...neviem a v com sa ti nedari?

zuzuliatko18
21. dec 2017

tiež mám teraz také obdobie, depka je za rohom, čoho sa chytím, to sa kazí... do toho nám nejde otehotnieť a ako posledný klinček mi tento víkend zomrela nečakane babka. ale čo robím? kedysi som začala doslova zo stresu vyjedať všetko čo som našla, teraz sa snažím neriešiť stres takto, ale hýbať sa. chodím z roboty pešo aj 7 km, pohyb pomáha prečistiť hlavu a prichádzajú endorfíny. asi pre mňa najúčinnejšia metóda. hoci posledný týždeň aj toho jedla je viac... :(

zuzkass
21. dec 2017

@zuzuliatko18 aj ja z nervoch tlacim do hlavy cipsy sladke...niekedy zaciatkom roka som chodila do fitka so svagrinou to mi pomahalo teraz sme v tatrach a tiezx si uzivame aj ked som bola nazlostena lebo tyzden nezacinal dobre ale zvladla som to nemyslim na to venujem sa muzovi a syncekovi...hrame hry boli sme sa sankovat...muz mal v pondelok 30 a ja mu dala darcek ze som necakala kramy a dosli just v pondelok....a k tomu od nedele syn teplotoval ta sme cele doobedu v pondelok stravili u lekarky kopec chorych ale snazila som sa neplakat a nekazit narodeninovy den muzovy aj ked som vydela na nom ze az taky stastny nie je ked som mu povedala ze kramy dosli...cakal asi ze dostane iny darcek😕

deti95060810
21. dec 2017

pokiaľ nejde o život - nejde o nič...

zuzkass
21. dec 2017

@deti95060810 Presne tak😉

deti95060810
21. dec 2017

zakladateĺka nenapísala presne o čo ide....možno keby sme si to prečítali, tak by sme prišli nato že to nie je až také strašné a zlé popr. zúfalé...

bodkolienka81
21. dec 2017

@crazy_girl zavisi, coho by sa taketo pochmurne obdobie tykalo..vseobecne take nemavam, mozem byt velmi unavena, ked napr syn nespi kvoli zubom alebo sa o neho bojim, ked je chory. Ked mi nieco nejde v praci, tak si to dostudujem alebo sa poradim so skusenejsim kolegom. Ked sa mi nepodari upiect zakusok, tak sa zje aj tak a zivot ide dalej. Niekedy mozno netreba az tak bojovat s niecim, co nema byt, ale sustredit sa na to co je. A mozno len treba doplnit par vitaminov, pohybu vonku a uvedomit si, ze dnes je najkratsi den v roku a ta tma proste na cloveka nejak dolahne 🙂

bluka2
21. dec 2017

Za mna no. 1 je ist sa pozriet na spiace dieta, pripadne pritulit sa k nemu