Ručný šijací stroj Handy Stitch

dadula83
9. okt 2015

Ahojte, nedávno som si kúpila ručný šijací stroj handy stitch, no nešije ☹ ☹ Ihlu som navliekala podla návodu na internete, no bud som to dobre nepochopila, alebo je to pokazené, tak teraz neviem ☹ Kupovala som ho cez internet, tak sa mi to nechce hned posielať naspäť, ked ani neviem, či to mám dobre nastavené.
Nevedeli by ste mi niekto poradiť ako na to? Alebo máte túto vecičku niekto doma?
Vopred dakujem za reakcie 🙂

skorpioon
12. nov 2016

Ahoj, viem ze je to stara diskusia ale mam ten isty problem, ako si ho vyriesila ty?

dadula83
autor
12. nov 2016

@skorpioon ahoj, no veru nijako☹ už mi jedna pani písala, že tiež to isté a nevie ako dalej, takže to bude jednoducho veľký podvod. škoda, že mi to kupovala mamina a tá stratila blok, tak som to nemohla vrátiť späť....

skorpioon
13. nov 2016

jaj no pekne, ja im to vratim spat. pockam co odpisu na mail a pocwstuje icm to spat

simonkadk
20. jún 2017

Ahojte.Ani mne nejde šiť. Vymenila som niť a odvtedy mi nebere ihla niť ☹ ...Už ste prišli na to, v čom bola chyba???

meduliena
2. mar 2018

@dadula83 Neviem, či to je ešte aktuálne, ale tu je dobrý návod, má viac častí, ide to pekne za sebou. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=G05dWewvEK4
meduliena
2. mar 2018
marty85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkabebo
14. okt 2019

Mne tiez nesiel, tak som im ho vratila a cakam, ci ten druhy na vymenu bude lepší 😁.

meduliena
16. okt 2019

Ahojte. Ja mám doma tiež tento ručný šijací strojček Handy Stitch. Šil normálne, keď som však po určitej dobe vymenila niť, prestal šiť. Myslela so si, že je pokazený. No potom ma napadlo vymeniť ihlu a keď som to urobila, znova začal šiť. Tak skúste - buď vymeniť ihlu alebo aspoň ju vybrať, pozrieť, či nie je ohnutá alebo zle nasadená, uvolnená a znova nasadiť na pevno, či to nepomôže.😉

anika6
13. jún 2020

Ahojte ja mam taky istý problém je to riadna somarina iba zbitocne strata peňazí... Neodporúčam nikomu