S akým autom ste spokojné?

20nina14
9. jún 2017

Baby, od 1.7. nastupujem do novej prace po RD....s manzelom chceme kupit druhe auto, ktore bude urcene pre mna na nakupy, do roboty, do skolky pre krpca....manzelom bude chodit na tyzdnovky, budem na vsetko sama...paci sa mi nissan juke...chcem sa spytat s akym autom ste vy spokojne? nemate niektora nissan juke? dakujem

dianastillova
9. jún 2017

@20nina14 range rover evoque za mna, mam ho a som s nim nad mieru spokojna..nie je ani moc velke, take mensie SUV 🙂

jihlavanka
9. jún 2017

Ja mam nove Suzuki S-cross 4x4 a som s nim velmi spokojna. 😉

deti95060810
9. jún 2017

golf - super

ivkapon
10. jún 2017

Honda civic

juliet86
10. jún 2017

Nissan juke sa aj mne pacil ake zvnutra je maly a 90percent ho povazuje za ohyzdu....
To skor nissan quasqai. Pripadne toyota corola ci auris ci vw tuareg ci suzuki vitara..

hettinka
10. jún 2017

záleží od toho, aké veľké auto potrebujdeš, Ja som mala 4 roky na mestské jazdenie Suzuki Splash, malinké auto, lahko sa parkovalo ... len deti už vyrástli, chcem jazdiť aj niekam ďalej na výlety, tak mam teraz čerstvučký Citroen C-Elysee. Páčili sa mi aj iné modeli od Citroenu, ale tento nakoniec vyhral v pomere cena/komfort vozenia. Má aj velký kufor, ale na kočík asi nie moc vhodný. My už kočík nevozíme.