S partnerom ma sex nebaví a nevzrušuje

leon85
30. dec 2016

Ahojte potrebovala by som poradiť mala som prvého muža kde som spravila ja chybu rozviedli sme sa a zostala som žiť chlap on ktorý ma očarila dlho nám to nefungovalo po istom čase som si našla nového partnera je milý zlatý nemá skoro žiadnu chybu len sex ma s ním nenaplnia neviem sa urobiť a orgazmus musím predstierať. Nechcem ho stratiť ale sexy mi strašne chýba viete mi nejako poradiť čo mám urobiť?

timea7
30. dec 2016

@leon85 choď to zisťovať na Pokec.
Do kedy majú tí sopliaci prázdniny?

tyelde
30. dec 2016

Pokiaľ sama problém nemáš, len s ním, tak bude chyba tam. Porozprávaj sa s ním čo by si rada, alebo choď k sexuológovi... Ak to nejde ani bez neho tak skús aj gynekológa, či nebude v niečom chyba

tyelde
30. dec 2016

@timea7 ešte týždeň aspoň 😂🙄

timea7
30. dec 2016

@tyelde no vydržíme 😎

leon85
autor
30. dec 2016

@timea7 tam môžeš ict ty !!!

timea7
30. dec 2016

@leon85 hajde spať, už je polnoc!

leon85
autor
30. dec 2016

@tyelde lenže S prvým manželom to fungovalo dokonale ten úlet to bol také niečo nové . Ale v terajším partnerom to nejde a keď mu to poviem bojímsa že ho zraním aby ma kvôli tomu neopustil.

leon85
autor
30. dec 2016

@timea7 vidím že ty sa na tom strašne zabávaš raz sa ti to vráti

timea7
30. dec 2016

@leon85 héééj? Ja som už dospelá a normálna, takže nepotrebujem na skle čítať intímnosti, aby ma to dostávalo do varu a takéto veci by som riešila v prvom rade s partnerom, nie na fóre pre mamičky a budúce mamičky.

tyelde
30. dec 2016

@leon85 no ak sa nechceš rozprávať a situáciu riešiť tak to ostáva trpieť 😉

y0l0
30. dec 2016

Možno že je chyba v tebe 👏

maminkaat
30. dec 2016

@timea7 tyzden este sa mi zda

snazilka1983
31. dec 2016
maminkaat
31. dec 2016
dominika6
31. dec 2016

@leon85
Boze si kup robertka a nemrnci..

oli18
1. jan 2017

@leon85 Počúvaj moja, tu na koňovi tvoj sexuálny život NIKOHO nezaujíma ☹

leon85
autor
1. jan 2017

@oli18 som myslela že nejaká žena mohla mať rovnaké problémy . A jak ich riešila.

lenockaaaaaa
1. jan 2017
lenockaaaaaa
1. jan 2017

Ty dievca nevies co chces? A kolko ze mas ročkov?

lenockaaaaaa
1. jan 2017

To by chlapi isto neriesili 😝

stastnablcha
9. jan 2017

boze zeny ale ste krute.. mozno ma vazne problem a nevie kam s ty ist a tak hlada pomoc tu ci nahodou niekto sa s tym nestretol. a nehovore mi ze nik...

katpizur
9. jan 2017

@stastnablcha myslim ze viacero zien si niecim podobnym preslo ale zena si musi sama uvedomit ci chce bojovat a snazit sa vztah po tej sexualnej stranke dat dokopy alebo ci vymeni chlapa lebo jej po tej stranke proste nevyhovuje

petulda333
9. jan 2017

@stastnablcha ako ani ja nechapem to odsudzovanie,ved normalna otazka!
@leon85 skus sa poradit s gynekologickou alebo sexuolog,mozno sa to bude dat vyriesit,a urcite rohovor s partnerom,povedz mu co sa ti paci a tak...komunikacia je zaklad

petulda333
9. jan 2017

@katpizur ved pise ze ho nechce zranit ani stratit ale nevie co ma robit a chce radu...myslim ze normalna tema...je tu ovela viac hluposti

katpizur
9. jan 2017

@petulda333 nechce ho zranit stratit tak co riesi? tak nech pracuje na tom aby to slo, nech sa otvorene o tom porozprava s tym muzom - toto su veci ktore treba riesit, pretoze chlap len tazko predycha to ze zena cely zivot hra orgazmus - skor prijme to ze chce pracovat na tom aby dosiahla realny 🙂

petulda333
9. jan 2017

@katpizur boze ale ved tu hlada radu ako to riesit,ak s tym nema skusenost tak chapem ze sa pyta,pise ze mu to nechce hovorit aby ho nezranila,asi caka na radu od zien ktore toto zazili. Keby vedela ako to riesit nepise sem

katpizur
9. jan 2017

@petulda333 lenze mi vysvetli ako inak asi to ma riesit ako rozhovorom s partnerom? ved to je prvy krok k tomu aby sa nieco zlepsilo!

petulda333
9. jan 2017

@katpizur tak vidis ze sa toho boji,mozno ma pocit ze je to jej chyba a chce to riesit sama a inak! Ja som tiez za rozhovor,lebo komunikacia je jedna z najdolezitejsich veci vo vztahu,lenze nie kazdy si je toho vedomi! A aj tak nechapem preco tu na nu zacali utocit zeny