Bozkávanie od partnera ma nevzrušuje

18. feb 2022

Máte to ženy podobne?
Dosť mi chýba take veľmi vášnivé bozkávanie, kde žena dostane chuť na sex. Pri partnerovi chuť na sex mám ale z bozkávania to rozhodne nie je nikdy 😀

S partnerom máme úplný iný druh bozkávania, aj nase prvé bozkávanie bolo pre nás katastrofa sa zladiť. Ja mám rada také vášnivé (podľa mňa), on take iba olizat špičku jazyka a oslintat trochu a dokola (neviem to inak pomenovať).
Sme spolu pár rokov, snažila som sa to neriešiť, iné stránky aj sex ok ale táto vec je pre mňa nepritazliva. Nemyslím samozrejme pusu na ústa, to si dávame stále.
Mala som dosť partnerov a nikdy som nemala problém sa bozkávať, on mal tiež nejake frajerky predomnou i keď menej. Nechapem čo im na Tom vyhovovalo.
Na začiatku keď som to chcela zmeniť, vysvetliť, mi povedal že vraj sa neviem bozkávať ja tak som sa ,,podvolila,, a preto som to nikdy neriešila. Občas mi chýba sex začínať vášnivým bozkom, lebo vkuse byť iba uslintana má nebaví 😑😑 ani neviem jak to zmeniť lebo si myslí aké má úžasné bozky a jemu sa to tak ľúbi. Skúšala som aj inak ísť naňho ale bez úspechu.

bajka16
18. feb 2022

Tak nech sa podvoli on a nechá to na teba. Všetko sa dá vydiskutovať, naučiť. Povedz mu úprimne že síce jemu sa to páči no tebe nie. A ak aj tak nepovolí tak sa sa sním nebozkavaj a príde aj sám 😀

sszuzu8
18. feb 2022

Sú veci ktoré proste u druhého nezmeníš. 🤷‍♀️

savanna
18. feb 2022

Ach, to mi pripomina moju prvu pusu, chalan mi naslintal do ust, az mi sliny tiekli po brade a isiel ma prevrtat jazykom...toto neviem, ci sa da nejako odnaucit. Asi by som s nim nevedela zostat vo vztahu. To bozkavanie mi pride dost dolezite, ved sex bez bozkavania je len take zasunutie alebo ako to nazvat. Neviem si akosi ani predstavit chemiu bez dobrych bozkov.

autor
19. feb 2022

@savanna
Práveže jazyk nejako nepoužíva zas vôbec resp.spicku jazyka, iba tie sliny 😀 myslím si že dosť jedna dôležitá erotogénne zóna je hlavne na jazyku ale tam sa on ani nedostane ☹
hold zas v iných veciach si vyhovujeme, ako píšem, sme spolu niekoľko rokov, máme rodinu a pre takúto banalitu by som to neukončila i keď som teda dúfala že sa to prestrieda ... K sexu, sú aj iné časti tela ktoré sa dajú bozkávať, bozkávame sa len píšem ze to nie je také chemicko erotické ako pri všetkých minulých partneroch... Mrzí ma to stále viac a viac asi ....

essenceee
19. feb 2022

musite sa spolu rozpavat a povedat si čo od seba očakavate. Otazka ale je, ako je to s chemiou. Ked tam nie je chemia, nepomožu ani najlepšie afrodiziaka

ummimaryam
19. feb 2022

Proste sa na to nesustred a zameraj sa na ine pekne veci vo vztahu.

autor
20. feb 2022

@essenceee ženy naučte sa čítať, nenapísala som že tam nie je chémia... Ale že mi chýba chémia pri bozkávaní

autor
20. feb 2022

@ummimaryam ďakujem, asi to budem musieť tak riešiť. Keby som iné bozky nepoznala tak mi to ani nenapadne ale rokmi mi to stále viac a viac chýba mám iba pocit...

mareri
27. feb 2022

podla mna chemia pri bozkavani je to iste ako celkova chemia. jedno s druhym spolu suvisi. Ked som to pochopila spravne, vzrušuje ta iba ked ti da ruku medzi nohy?