Poraďte s výberom šiat na ples

bambulka255
8. jan 2020

Baby môžem ísť na ples, obyčajný dedinský nič nóbl v takýchto šatách?

c_est_la_vie
8. jan 2020

@bambulka255 podla mna su to krasne saty. Ale strih vyzera skor plazovo podla mna.

veronikaszabova
8. jan 2020

Za mna nie

zuzubb007
8. jan 2020

Ja by som nesla v takýchto, ale zvolila by som skôr dáky iný strih čo nepridáva na váhe to ako v dobrom 😉

nedockavka372
8. jan 2020

Ak už tieto šaty , tak určite nie bez bolerka ...

evkao
8. jan 2020

@bambulka255 ja som bola prednedavnom na takomto "plese", teda skor zabave, a co tam mali niektore zeny oblecene.... tak chodim bezne do prace 🙂 takze v tychto satach by si tam bola za hviezdu 🙂 inak za mna krasne saty

bambulka255
autor
8. jan 2020

@zuzubb007 V pohode,viem že nie som hviezda 🤣

fokuska
8. jan 2020

Podla fotky su to obycajne letne saty. Latka vobec neposobi slavnostne a na prsiach vyzeraju byt akoby riasene na gumicke. To urcite nie su spolocenske saty.

A to bolerko k nim - satenove, slavnostne (svadobne) ved sa to uplne bije.

Na ples alebo spolocensku akciu urcite iny strih (lichotivy postave) a iny material.

Vyhovujuca je jedine ich dlzka.

bambulka255
autor
8. jan 2020

@evkao Ďakujem 😉

bambulka255
autor
8. jan 2020

@nedockavka372 Áno ak sa pre ne rozhodnem,tak s bolerkom...

ibrunova
8. jan 2020

@bambulka255 na dedinský ples v pohodke 🙂

bambulka255
autor
8. jan 2020

@c_est_la_vie Ďakujem...

bambulka255
autor
8. jan 2020

@veronikaszabova Ďakujem...

bambulka255
autor
8. jan 2020

@fokuska Ďakujem...

bambulka255
autor
8. jan 2020

@ibrunova Ďakujem...

deti95060810
8. jan 2020

môžeš...

bambulka255
autor
8. jan 2020

@deti95060810 Ďakujem...

titla
9. jan 2020

Za mna nie. Podla mna su to sice pekne, ale plazove saty. I ked sa jedna o menej formalny dedinsky ples a nikto necaka, ze sa bude dodrziavat etiketa ako na ples do opery, predsa len ide o spolocensku udalost a tomu treba primerane zvolit oblecenie.
To, ze vela ludi sa pri podobnych prilezitostiach oblecie nevhodne a neprimerane teraz neznamena, ze "je to v pohode" a obleciem sa tak i ja.

jaskolka
9. jan 2020

Na neformálny dedinský ples úplne v pohode, pekne šaty, možno bolerko by som ine vybrala, alebo takú štolu skôr, aby, sa, až moc nebili materiály. Ale inak kľudne môžu byt

vierkainka
9. jan 2020

Krásne sú tie šaty,boli by skôr vhodné na letnú svadbu. Ale ak sa v nich cítiš dobre, tak prečo nie.🙂Pristanú ti. 🌺🙂Niečo podobné som tu už raz aj čítala.. Dokonca to boli aj také podobné kvetinové šaty.. Vtedy som nestihla zareagovať.

asia83
9. jan 2020

@bambulka255 V lete von áno, na ples, dedinský či mestský určite nie. Vôbec sa na tú príležitosť nehodia. Skúste Bonprix, pekné strihy za rozumnú cenu.

andreadubecka
9. jan 2020

Strašné sú, nie ani na dedinský ples

h2
9. jan 2020

Krásne??? Baby, kde ste nechali oči?
@bambulka255 Za mňa tieto šaty určite nie, prepáč.

eda70
9. jan 2020

podľa mňa nie, na leto v pohode ale ples určite nie. Ja mám podobné dlhé šaty, v lete ich nosím do roboty

petkaaa
9. jan 2020

Tieto šaty určite nie. Ak chcete ísť na ples, tak prestaňte rozlišovať dedinský alebo mestský ples. Ples je jednoducho ples a treba sa naň aj patrične obliecť, nie len vytiahnuť hocijaké dlhé šaty zo skrine. Ved sú dlhé, tak na ples sa hodia, nie? No nie. Nehovorím, že musíme mať luxusnú róbu, ale v dnešnej dobe je na výber toľko rôznych šiat, ktoré lichotia postave, zakryjú čo netreba ukázať a nestoja veľa.

@jaskolka prosím ťa, aký je to neformálny ples? Pouč ma, lebo toto je taký oxymoron 🙄🙈

teleskop
9. jan 2020

@bambulka255 mozes!

fokuska
9. jan 2020

@petkaaa Neformalny ples = tanecna zabava. Ale aj organizatori radi nazvyaju taketo akcie ze "ples".

asia83
9. jan 2020

@fokuska Aj na tanečnú zábavu toto nie. Tieto šaty v lete na nákupy, maximálne. Aj na zábavu sa oblečme ako dámy, nie ako sedliačky z lazov.

asia83
9. jan 2020

@teleskop Ach.

asia83
9. jan 2020

@petkaaa 👍👏

filipb
9. jan 2020

Hm, skôr nie...