Tetovanie a ples

ivanka1980
18. dec 2013

Ahojte, chystám sa na ples v januári, a rozmýšľam nad šatami, mám viacero tetovaní a jedno z nich je na ramene, na pleci, som na ne hrdá a nehanbím sa za ne, len chcem počuť názory, je vhodné aby bolo rameno odhalené a tetovanie viditeľné....alebo radšej zvoliť plece zakryté? Nie je to žiadny nóbl ples, skôr niečo komornejšie, len či nebude spoločnosť pohoršená, čo ja viem.... 🙂

mima4
18. dec 2013

@ivanka1980 ono je to dost individualne, ako to clovek vnima, ked mozem napisat moj osobny nazor, tetovanie u pekne oblecenej zeny posoby nesmierne vulgarne. Je to to, co ju spati a preto je lepsie ho zakryt.
Zazila som nevestu, ktorej bolo vidiet tetovanie a reakcie mladych muzov na to "fuj", "des"..."hroza".. "vyzera jak basistka"..

Pokial ti je jedno, ako ta vnima okolie, ako pren vyznievas, neries to. Pre mna osobne to spati len zenu.

ivanka1980
autor
18. dec 2013

dakujem za názor

katy1979
18. dec 2013

podla mna vela zavisi od motivu aky mas na ramene. ak je to nieco jemnejsie nechala by som ho odhalene inac asi zahalit na ples.

majka381
18. dec 2013

ahoj,tak ja mám tiež tetovanie na ramene,len také menšie a chodím na ples každý rok -taký obyčajný a vždy mi to bolo vidno,komu sa nepáči,nech sa nepozerá.neviem aké máš,ja som ho mala raz aj ešte namalované s trblietkami. a zatial nikto nemal žiadny problém.

darina1952
18. dec 2013

@ivanka1980 ja by som to na tvojom mieste neriešila - raz máš tetovanie a hotovo! obleč si šaty ktoré sa ti páčia a cítiš sa v nich pekná 🙂 ....ostatní nech si trhnú.... 😀
riešila by si to aj pri plavkách??? určite nie... 😉 😎

freyjanr
18. dec 2013

@ivanka1980 ahoj každý to vníma inak a ty sa môžeš na všetkých vieš čo.ja moje kerky milujem a.ked niekam idem vypnem si vlasy a dám si šaty s odhaleným chrbátom nech je co najviac vidieť.podľa mňa je to krásne väčšine ľudí sa to páči,,no a hádam sa nebudes obmedzovat koli hrstke staromodnych ľudí ktorý keby si nenašli kerku na ktorú môžu zazerat našli by si niečo iné

petraxy6
18. dec 2013

@ivanka1980 súhlasím s @darina1952 😉 V prvom rade si obleč to, v čom sa budeš cítiť NAJ...tetovanie bys som ani neriešila. Bude ti lepšie v niečom, v čom sa nebudeš cítiť dobre a neužiješ si ples ako by si chcela len kvôli tomu? 😕

rosienka
18. dec 2013

zalezi aj od stylu siat a tetovania, tazko posudit. Môze to pôsobit rusivo, ale nemusi. Ak to nie je prilis dominantne tetovanie a morbidnym motivom, tak by som ho nechala odhalene...ved si urcite ratala s tym, ze pôjdes raz do spolocnosti...

evelynm
18. dec 2013

@ivanka1980 , pises, ze si na svoje tetovanie hrda. Je tvojou dobrovolnou sucastou, sama si sa rozhodla, ze ho chces mat. to znamena, furt - nech mas saty, plavky, hocico. a treba ratat aj s tym, ze mozu ludia reagovat vselijako. Maju na to pravo, tak, ako aj ty, ci ktokolvek iny.
Mne sa tetovanie nepaci, ale respektujem, ak sa niekomu paci. Tiez si myslim, ze zalezi od motivu tetovania, od siat, ake mas, od spolocnosti, do akej ides. to je treba, aby si si zvazila. Na nejakej akcii, kde sa dodrziava prisny protokol, by to bolo faux pas, ale na beznom "ludovom" plese to asi problem nebude.

ivanka1980
autor
18. dec 2013

Dakujem baby za názory, ste super, pomohli pri vyberaní šiat 😉 😉