Sčernanie retiazok

bembulka
9. okt 2014

Ahojte chcem sa spytat takuto vec-dlhe roky nosim striebro a zrazu mi retiazky na krku zcernali v priebehu niekolkych dni. Moze to nieco znamenat,niaku chorobu? Dakujem za kazdu reakciu 😒

katarinamarkova
9. okt 2014

@bembulka nezmenila si sprchovy gel, telove mlieko, sampon, neprestahovali ste sa niekam? - to len preto, ze niektore prvky vo vode 🙂 ale ano moze to byt aj potom a jeho zlozenim.....neberies nejake lieky?
ak si na vsetko a vsetko podobne odpovedala nie, potom mozes uvazovat aj nad zdravotnym problemom.

danieli
9. okt 2014

Nieco sa v tele deje, môj zlatnik mi to tak vysvetlil, mam nausnice a vždy mi nechávali cierne pasy na ušiach, teraz som tehotna a pasy mi nerobia, nedávala som ich čistiť, nezmenila som kozmetiku nič len zmena hormónov, som zvedavá, co bude po pôrode

nanka3
10. okt 2014

Nezmenila si vonavku? Inak vseobecne sa pise pri striebornych sperkoch, ze nie su na kazdodenne nosenie, aj ked velmi vela ludi ich nosi denne a roky. Sesternici takto scernala retiazka na nasej svadbe, mala ju vtedy po 3x, vecer bola este krasna leskla a rano uplne cierna, by som ani neverila, keby som na vlastne oci nevidela. Inac scernanie je sposobene aj tym, ze sa clovek poti, taktiez ak nastriekas vonavku na seba a predtym si si dala retiezku na krk, tiez moze scerniet.