Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

bubinko83
10. okt 2011

@nikka23 tak tak........maš pravdu .Ja viem celu teoriu čo sa tyka pozitivneho myslenia ale nejak u man tie negativne myšlienky stale prevažuju 😀 Neviem ako si ich vybuchat z hlavy.Niekedy si vyčitam ,lebo ja sa niekedy zaoberam takymi vecami bud čo neovplyvnim alebo sa už stali a teda su minulostou.

happysmile
10. okt 2011

ahojte koceny pozitivne naladene 😉 som velmi rada, ze sa tema obnovuje.
ja mam knizku The Secret stale na nocnom stoliku a vzdy ked idem spat si ju otvorim, len tak nahodne a cuduj sa svete 😀 vzdy je tam odpoved na problem ktory ma v tej chvili trapi...
teraz nemam velmi dobre obdobie, ale snazim sa aj z negativnych veci vytazit len to najlepsie a dakovat za vsetko co ku mne prichadza. mam tiez niekolko dobrych vysledkov, co som si zelala a stale pracujem na dalsich. tak dufam, ze toto moje "vegetativne" obdobie 😀 nesplnenich zelani pominie a bude uz len lepsie a lepsie...

nadka88
10. okt 2011

mne tato knizocka pomohla zbavit sa stresu pred operaciou... aj mimo toho som tam vzdy nasla nieco, co mi pomohlo naladit sa pozitivne 🙂

perla200
10. okt 2011

@happysmile bude lepsie uvidís....musís len veriť...mna tiež napadajú rôzne škaredé veci ale odoženiem ich tak, že si predstavím že na nebi sú mraky a pod ním slnko a v mysli si predstavím, že tie mraky odhánam a vyjde slnko a svieti velmi silno....vtedy sa usmejem a je mi dobre...pomáha to, idem si kúpit dnes asi tu silu a uvidíme aké to bude...

inffinity
10. okt 2011

jéé holky to na mě doléhá nějaká podzimní deprese ☹ plácám se v tom až po uši a v hlavě mám binéééééc.. ale nevěším hlavu, bude líp.. jen si musím uklidit..tsss ty negativní myšlenky jsou jak přísavky to mi jistě dáte za pravdu.. 😀 ale metlu na ně a šup šup.. 😝

happysmile
10. okt 2011

@perla200 ja viem ze bude lepsie 😎 len aby sa nam tu trosku vycasilo a vykuklo slniecko a hned budem mat pozitivnejsie myslienky 🙂 ale ked uz viac ako mesiac v kuse leje, tak ani tej dobrej nalade to nepridava... ale neva hlavne, ze sme zdravi a chuti nam jest 😀 😀 😀

bonaquaba
10. okt 2011

@happysmile no s tym dazdom suhlasim aje to aj o tom, ze clovek, ked sa ma dobre, tak akosi zacne vyhladavat problemy sam a nie je spokojny a to zdravie si nevazime, kym sa nam daco nestane
u mna sa striedaju obdobia pozitivneho myslenia a obdobia depresie, jednoducho zacnem mysliet pozitivne a pomaly mi z toho sibe, lebo sa mi zda, ze non stop sa iba na to sustredim a potom pride daky problem a ja zrazu spadnem a mam depky, ale som rada, ze ste to tu ozivili, dakujem

bonaquaba
10. okt 2011

@bubinko83 ja robim to iste, vizualizujem jednu bytovku v ktorej chcem byvat, aleja som si tento ciel dala do konca skolskeho roka, tak som zvedava ako to dopadne

perla200
11. okt 2011

@bonaquaba presne tak....človek sám akoby vyhladával problémy, lebo si povie, tak vsetci na svete majú problémy a ja nemam mať? niekedy človeka chytia výčitky, že sa ma dobre a ostatní sa majú zle, ibaže v našom prípade by to malo byt tak, že my chceme sa mať dobre, za to že iní sa majú zle, tak za to si možu sami....my sa chceme mať dobre aj sa budeme mať dobre....

bonaquaba
11. okt 2011

@perla200 jasne vsak my sa mame dobre a inac ako zaposobil secret na teba a citala si aj nieco ine<

denisocka
11. okt 2011

baby,ak by chcel niekto knižku secret,tak sa mi ozvite ,nejdem to davat do bazaru

perla200
11. okt 2011

@bonaquaba úžasné bolo tajomstvo....čítala som klúč - trosku tazsie ale v pohode, predp ol hodinou som si kupila silu....tak budem sem hádzať nejaké postrehy....

bonaquaba
11. okt 2011

@perla200 tak sa tesim na nejake postrehy, lebo si chcem kuoit nejaku knizku mam L.Hay miluj svoj zivot ta je skvela aj Secret som precitala ale chcem nieco nove

bonaquaba
20. okt 2011

ahojte kocky, poprosim Vas o nejake tituly s pozitivnym myslenim, Secret som precitala a chcem nieco ine, tak dajte dobre tipy, co by som mohla aj venovat pod stromcek, dakujem

perla200
20. okt 2011

@bonaquaba tá sila je dobrá....ale zatial nič nové....ked budem mať čas hodím nejaké nové myslienky....

bonaquaba
20. okt 2011

@perla200 a kde si to kupovala aka je asi cena

perla200
21. okt 2011

hocikde...ja som to kupila v panta rhei....

perla200
25. okt 2011

dobré ránko dievčatá.... postreh z včerajška.... kedže momentalne čítam SILU tak je to velmi dobrá kniha par postrehov hodím počas dna....ale k veci - kedže každý asi v dnesnej dobe zápasí s finančnými problémami, tak som potrebovala pár vecí aby som si urobila radosť ale nielen to, ale aj ktoré som potrebovala.... tak som si napísala na papier veci, ktoré by som chcela napr. čižmy, nové rifle, farbu na vlasy, atd....a vyslo mi to na 73 eur.... a za dve hodiny mi volal MM že počuj - idem na jeden den na brigádu a vieš kolko som si vypýtal a ja že 70 eur? a on že ako si vedela? pritom sme sa nikdy nerozprávala o sume jeho práce, kedže to robí mimo roboty....tak len tolko k vizualizácii

perla200
25. okt 2011

myslienky zo SILY

- Všetko čím chcete byť, čo chcete robiť alebo mať má pôvod v láske,
- Každý den v každo okamihu svojho života sa rozhodujete, či milovať a využiť pozitívnu silu - albo nie
- život sa vám iba nedeje - všetko v živote dostavate na základe toho, čo ste dali...
- ak má niekto to, čo by ste chceli vy, tešte sa, akoby to patrilo vám. Ak pocitujete voči tomu lásku, vnášate to isté do svojho života.....

bubinko83
25. okt 2011

@perla200 velmi pekne, to si ty vybrala alebo tie myšlienky?

perla200
25. okt 2011

@bubinko83 ja som ich vybrala.....ktoré sa mi páčia.... a milujem život....viete aká je to super kniha????

kawasaki17
25. okt 2011

aj ja citam tuto knihu, a je to naozaj uzasne, clovek silou myslienky dosiahne cokolvej na svete 🙂

perla200
25. okt 2011

@kawasaki17 presne tak....vsetko čo si požiada ak nedá na výber a vybrať si musíte len dobro

kawasaki17
26. okt 2011

@perla200 suhlasim, ja odkedy citam tuto knihu, sa moje myslienie naozaj zmenilo, dakujem za vsetko dobre co sa mi kedy stalo a odvtedy sa mi stavaju len same dobre veci aovela viac sa mi dari, sila myslienky je naozaj neuveritelna 🙂

selo
19. dec 2011

Ja som si cez tajomstvo po 15 rokoch pritiahla želanu dcerku a to do dvoch mesiacov som bola tehotna a tolko rokov som sa snazila ale nie spravne... myslienky su silne, neskutocne silne zbrane 🙂

kawasaki17
22. dec 2011

@selo uplne suhlasim, su to silne zbrane, ja osobne som mala dost zly vztah so svokrou, zmenila som pristup myslenia k nej a cuduj sa svete vychadzame spolu super, stale mame odlisne nazory na vychocu deti a kopu veci, ale uz sa vieme vzajomne respektovat, aj ked sa niekedy na nu este poriadne nahnevam, ze mi az scerveneju usi od zlosti, uz mam sposob ako to prekonat a ideme dalej 🙂

elise
3. jan 2012

ahojte ja som knižku teraz dostala je tu super🙂

lauritania
autor
16. jan 2012

Teraz čítam novú knihu Sila , tiež je od rhondy a je tiež super.

eliiis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
inffinity
25. jan 2012

@eliiis napiš prosím od koho to je asi po tom kouknu měla bych něco číst, mám tu bohatý táta chudý táta a jak myslí milionáři ale nějak na to nemám v poslední době hlavu.. díky 🙂