Secret - tajomstvo

lauritania
1. jún 2009

The Secret : úžasný dokument, ktorý sa stal obrovským úspechom nielen v USA ale všade na svete. Dokument je o tom, že sa dá dokázať úplne všetko, čo si zaumienime. Myslím teda som, stanem sa tým, o čom najviac premýšľam. V dokumente vystupujú rôzne osobnosti. The Secret zožalo obrovský úspech a vyšla už aj kniha spolu s audionahrávkou. Musím priznať, že mňa úprimne tento dokument pohltil. Snažím sa pozitívne myslieť, aby som priťahovala pozitívne veci do môjho života.Vrelo odporúčam. Učím sa myslieť len pozitívne / aj ked je to ťažké/ a nabíja ma to dobrou energiou. 🙂 Videla som aj film a čítam aj knihu. Už na tom fičíme všetky baby z práce a aj môjho okolia. A už sa nám aj začína dariť. No uvidíme , ako sa to naše myslenie vyvinie ďalej. 🙂 Ono je to celkom aj zábava. Už ste to čítali?

dzio2
4. jún 2009

babky ako najdem ten film na tej stranke neviem ho najst je tam toho vela nemate inu stranku? velmi ma to zaujalo dakujem 🙂

lauritania
autor
4. jún 2009

neviem kde indev dobrej kvalite... malo kde na nete. na tom pozeraj.eu , by nemal byť problem. tam len vpiš do hladania : secret

wighy
5. jún 2009

Ahoj baby

uz dva sa snazim naladit pozitivne a nejako mi to nejdeeeeeeeeeee 😢
tazko mi je zacat citis sa dobre ked sa dobre nemam aj ked viem ze je to len moja vina a je to len na mne 😒 😀 no co uz idem skusat dalej 😉

maybee
5. jún 2009

Ahojte,
pridám svoju skúsenosť s týmto "tajomstvom".

Len včera som videla tento film a spätne som si uvedomila, že je to skutočne možné, pretože aj mne sa stali zaujímavé veci. Predtým som ten film ani knihu nečítala.

Tak napríklad: keď som chodila na strednú školu, tak mi môj priateľ požičiaval auto, on chodil na týždňovky, tak mi ho nechával. A nechával mi ho asi dva roky. Lenže vždy, keď sa vrátil v piatok domov, tak mi viac menej vytýkal, že to na ňom nejde, toto je pokazené, a ide nejako divne... a v tej chvíli som si želala mať vlastné auto, a želala som si to stále, stále som na to myslela, že budem mať svoje auto a pociťovala som pri tom neuveriteľnú radosť. Ako 21 ročná som vedela, že si ho nemôžem dovoliť, ale nepripúšťala som si to, jednoducho som si povedala, že ho chcem! A čo sa stalo? To auto som vyhrala 🙂 .

A druhý príklad: raz som išla do takej dedinky, kde mám rodinu, ale býva tam aj kamarát môjho priateľa. Vždy mi bol nejakým spôsobom blízky. Celú cestu tam som si želala, že nech ho stretneme, strašne som ho chcela stretnúť, aj keby išiel len oproti v aute. Nič. Celú cestu späť som chcela stretnúť ho, a ja som sa nevzdávala toho, že ho stretneme. V celej dedine som ho nestretla. Až v Žiline náhodne som prechádzala ako nástupišťa a on tam stál a akurát vychádzal s autom a na križovatke pred semaformi sme sa stretli vedľa seba 😉

Takže ja tomu pevne verím, že sa dá dosiahnúť všetko, po čom túžim, čo naozaj chceme... len si to treba želať, chcieť, pevne veriť, predstavovať si to a mať dobrý pocit. Aj koniec toho filmu je: Feel Good 😉

domyyy
5. jún 2009

ahojte kocky 😉 ja tajomstvo pouzivam uz rok a fakt sa mi super dari 😉 snazim sa aj ostatnym ludom ukazat ako to funguje, ale zakomplexovaní ludia tomu asi nikdy neuveria, je to kazdeho vlastny nazor 😵 aj ked su dni a chvile kedy si privolam aj to zle, ale tieto dni mi poukazuju aka som bola hlupa, ze sama som to chcela 😉

rovni
5. jún 2009

zaujala ma tato tema,mozte mi v skratke ako uplnemu laikovi vysvetlit o com v Tajomstve ide
dakujem

domyyy
5. jún 2009

maybee....gratulujem, vidiet, ze ked nieco chces tak si ides za svojim aj ked sem tam pridu pochybnosti, no nie?? 😉

maybee
5. jún 2009

rovni: ide o tvoje myšlienky, napr. niečo chceš, ako ja to auto, stále na to myslíš, každý deň, predstavuješ si to, že ho máš, ale musíš pri tom cítiť šťastie - a potom už len čakáš, ak niečo skutočne od srdca chceš, tak to aj dostaneš. Hlavne si musíš vytvoriť ten pocit, že to už máš, a budeš pri tom prežívať veľké šťastie, zatiaľ len v pocitoch, ale cesta sa k tomu nájde 😉

domyyy: jasné, pochybnosti sú tu vždy, aj negatívne myšlienky, tých sa človek len tak rýchlo nezbaví 🙂 napríklad tam hovorila aj o tom, že si máš napísať za čo si vďačná, tak ja som mala tiež dnes negatívne myšlienky, tak rýchlo na tie veci, za ktoré som vďačná. ako som písala, tak som sa usmievala a tie negatíva odišli 😉 . A vždy si na to spomeniem 🙂 teším sa, keď ďalšie moje túžby sa zhmotnia, zreálnia 😉

domyyy
5. jún 2009

maybee...pekne si to vysvetlila 🙂 vidim, ze tomu fakt rozumies 😵 ja som este film nevidela, ale knihu viackrat citala 😵 citala si aj tajomstvo pritazlivosti srdc?? ma velku reklamu, je to super knizka 😵

rovni
5. jún 2009

dakuejm maybee 😉
znie to uzasne a neviem preco mam z toho taky fajn pocit,ze by to mohlo naozaj fungovat

domyyy
5. jún 2009

rovni...pozri si aspon film, ja ho prave pozeram, naozaj to funguje 😵

rovni
5. jún 2009

joj hned by som si ho pozrela,len urcite to zozerie tolko MB,ze uz dnes precerpam nas 2 GB mesacny limit na internet ☹

domyyy
5. jún 2009

aha, no neviem naozaj kolko to ma 😒

sonoio
5. jún 2009

ja chcem porsche, vilu v holywoode,za manzela brad-a pitt-a,a za suseda michael-a jackson-a,
chcem porsche, vilu v holywoode,za manzela brad-a pitt-a,a za suseda michael-a jackson-a,
chcem porsche, vilu v holywoode,za manzela brad-a pitt-a,a za suseda michael-a jackson-a,
chcem porsche, vilu v holywoode,za manzela brad-a pitt-a,a za suseda michael-a jackson-a
😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😝 😅 🙂 😉 😎 😵

domyyy
5. jún 2009

sonoio....to nemozes len hovorit 😀 ale predstavovat si to a verit tomu oki??? 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😉 🙂

sonoio
5. jún 2009

😝 😝 😝 😝 ved len na to myslim.a budem to mat a basta!! 😀 😀 😉 😉

j.a.n.u.s.
5. jún 2009

Je v tom vic, nez si myslime....

lauritania
autor
5. jún 2009

nezabudnime , že aj ked mame 30 pozitívnych myšlienok a prepadne nas len 1 negatívna , tak už prevláda tá negatívna. treba sa naučiť myslieť , no je to ťažké. 😉

aida
5. jún 2009

ahojte
Pridavam sa k vam videla som tajomstvo a bol to zaujimavy dokument dokonca aj moj manzel sa toho chytil a uz nam visi nastenka na zachode. 😉

wighy
6. jún 2009

lautania to nie je pravda aj v knihe sa pise ze pozitivna myslienka je 100x silnejsia ako negativna,takze ak sa clovek pristihne pri negat.mys.treba rychlo prepnut a je to

a treba si opakovat kazda dobra myslienka je silna a akakolvek negativna myslienka je slabaaaaaaa ja si to denne poviem 1000x kraaaat hehehehehe

halienka
6. jún 2009

Domyyy, ako si ten film stiahnem? Musím sa zaregistrovať? rada by som si pozrela o čo ide 😉

domyyy
6. jún 2009

halienka....nemusis sa registrovat len to spustis 🙂 klikni na link ktory som dala 😵

maybee
6. jún 2009

domyyy - tú knihu Tajomstvo sŕdc som nečítala, ale prečítam si 😉

Inak, predtým, keď som nepoznala ešte toto tajomstvo bolo mi ľahšie myslieť na tieto pekné veci, ale akonáhle ho poznám, tak si strašne dávam pozor a keď ma premohne nejaká zlá negatívna myšlienka, tak si rýchlo začnem spievať 😀 nechcem si to privolať, tak sa snažím hneď myslieť na niečo krajšie a pozitívnejšie.

Je v tom veľa pravdy, len sa to treba naučiť a to nie je moc ľahké, ale ide to... 😉

domyyy
6. jún 2009

maybee...stoji to za to, je to este viac usmernene ako v prvej knizke 😉 je tam pisane aj o tom co velmi chceme a stale sa nam nedari, robi to nase srdce, aj co sa tyka vztahov partnerskych 😉

eliotka
7. jún 2009

Holky, tak mám tu knížku, jsem na hzačátku, je to zajímavé,. Moc mi to pomohlo a týden byl možná díky tomu úplně v pohodě. Dnes mi ale malý nespal, ráno hedn hádka s manželem kvůli penězům, tak je mi hrozně. Vše špatně a nemůžu se naladit na dobrou vlnu. jak vy to děláte, když jste vyřízené, sotva lezete a máte starosti, abyste byly v poho dle knížky? Lze to vůbec? 😕

macka01
7. jún 2009

nech sa snažím akokoľvek,tak mi to nechce spustiť ten film.Načíta mi len par riadkov o tom,taky stručný popis,ale nič viac,kde robím chybu?poradte 😒

domyyy
7. jún 2009

macka...neviem poradit 😒

eliotka....no toto dobre poznam, ked si vytocena, nahnevana, zacni mysliet na to ako vychadzas s manzelom, malinky ti zaspi v pohode, vsetko len v pozitivach a uvidis, ze aj cely vesmir sa pohne aby to tak bolo 😉 len si vsetko predstavuj a ver tomu, ze to tak je uz teraz, a uvidis, ze to tak bude 😉 a ked ta pochyti nejaka negativna myslienka hned "prepni" na pozitivnu 🙂

dzio2
7. jún 2009

babky neviete poradit ako dopozerat film SECRET NA STRNKE POZERAJ EU STALE MI TO STOPNE A NEPUSTI MA TO DALEJ 😠 PROSIM NAPISTE ip DAKUJEM

eliotka
7. jún 2009

macka a dzio, bohužel nevím.

dommyyy, mně to šlo dobře celý týden, až jsem si divila, a v tom asi byla ta chyba, podivila jsem se,že je vše tak v pohodě, jak jsem usměvavá a jak se cítím dobře a lup, hned se to zkazilo.

Zkoušela jsem zavřít oči a představit si vše ok, ale stejně jsem měla furt v hlavě hádku s manželem a vztek na něj. 😠 Přece jen si říkám, že nejsme stroje a občas, že holt nějaké ty negativní ymšlenky přijdou. Možná časem už nepřijdou, kdo ví, až budu víc zběhlá v Tajemství. 😉

Jak to máte vy?